Suzuki vitara 2019 1.4boosterjet 4x4 allgrip.

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 13:19

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 13:21

Jinak brzdy jsem nekoupil v suzuki, takže jsem jim k prachům nedal čuchnout :-) jen nevim, co teďka budou s autem vymejšlet :-/ S hyundai jsem byl spokojenej jen s jedním, ostatní bylo na pitchu.

-- 10. 11. 2019 14:26 --

A máte pravdu, suzuki už si nikdy nekoupim, protože servis je horší jak u hyundai.

-- 10. 11. 2019 14:29 --

Jinak na suzuki forum kluk řeší u 2 roky staré vitary v hajzlu poloosu :-D auto najeto 24 tisíc a autorizák mu řekl, záruka na to neni, mechanické poškození a chtějí 600 euro. Takže servis suzuki jsou na to asi experti :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 13:39

hele goesi další případ, poloosa. Poloosa, brzdy to už je repre vzorek, ne? :mrgreen: , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 14:03

Nastesti to si budou platit prdusi ze sveho to je mi uz jedno. Ja mam splneno :))
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 14:05

Holepat píše:A máte pravdu, suzuki už si nikdy nekoupim, protože servis je horší jak u hyundai.
to si fakt nedokazu predstavit ani nechci
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 14:12

goes píše:Nastesti to si budou platit prdusi ze sveho to je mi uz jedno. Ja mam splneno :))

:tleskani , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 14:15

Když na brzdy neni dle autorizaku a zastoupení suzuki v čr záruka, tak jim může bejt u *****, že jsem si tam dal komplet brzdy od ATE. Jestli budou mít řeči, tak nevim, co bude dál. Mám z toho trochu strach.

-- 10. 11. 2019 15:16 --

goes píše:Nastesti to si budou platit prdusi ze sveho to je mi uz jedno. Ja mam splneno :))


Ty sis se suzuki užil taky své, že ti to přijde srandovní? :-D Tohle je spíše k pláči, že se snaží ***** se zákazníkem.

-- 10. 11. 2019 15:19 --

Sice nechapu, proč se mi smějete, ale nepřal bych to nikomu. Sedim v autě a mám chuť ho zapálit. Podobnej pocit jsem měl u i30 3 gen a pak jsem si koupil místo ní tuhle *****..
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 10. 11. 2019 14:20

Hele ,je úplně jedno,co říkají a je úplně zda vymění půl auta,ale vibrovat to prostě nemá. Hoď jim to na hlavu.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 11. 2019 14:20

Hustej nazev boosterjet.to zni jak nějaká stíhačka.To bude mit aspon 90kw ne?
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 14:22

To ne, ale když mi řeknou že nic nenašli a že závada se neprojevila, tak jak mám dál postupovat, abych odstoupil od smlouvy? To mám najít nějakého soudního znalce, nebo jak?

-- 10. 11. 2019 15:23 --

powerball píše:Hustej nazev boosterjet.to zni jak nějaká stíhačka.To bude mit aspon 90kw ne?
103kw 140koní :-D v režimu sport to letí slušně :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 14:24

Holepat: uprimne nevim co ti na to napsat. Pokud jsi schopny nasetrit pul mega na nove auto asi nebudes hloupy. Proto mne udivije ze se enchas tak odbyt v servisu. Neni ti co poradit. Pres klavesnici nikdo nezjisti proc ti vibruje auto. Nejske tipy tu padly zbytek je natbe.
anonymni

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 14:28

goes píše:Holepat: uprimne nevim co ti na to napsat. Pokud jsi schopny nasetrit pul mega na nove auto asi nebudes hloupy. Proto mne udivije ze se enchas tak odbyt v servisu. Neni ti co poradit. Pres klavesnici nikdo nezjisti proc ti vibruje auto. Nejske tipy tu padly zbytek je natbe.
Spíše jsem degradoval to řešit. S i30 jsem si užil svoje a už jsem na to neměl sílu to řešit. Chtěl jsem, aby to přestalo okamžitě, tak jsem zvolil to nejrychlejší cestu. Bohužel to problém nevyřešilo na 100%. Na stk to bylo na zkoušce vůle na nápravě a tam nic nebylo nalezeno. Jestli je třeba křivej náboj kola. To může bejt miliom věcí a víme moc dobře, jak to bude autorizák řešit. Nijak.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 14:28

jinak nikdo se nesměje tobě woe, ale protože jsi tu nováček tak netušíš vo co go, opravdu se tebe ty smajly netýkají , jo a přestaň fňukat a začni to řešit jako chlap, už ti to tu kucí psali, dej jim to do servisu ať se starají, v záruce to je a nenech se odbýt řečičkama, situace je to těžká, to ti věřím, ale když neztvrdneš tož si neškrtneš, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod TypeL 10. 11. 2019 14:29

Holepat píše:Sice nechapu, proč se mi smějete, ale nepřal bych to nikomu. Sedim v autě a mám chuť ho zapálit. Podobnej pocit jsem měl u i30 3 gen a pak jsem si koupil místo ní tuhle *****..

To je fakt napicu. Soucitim, hele oni se nesmejou, rikaj, ze to nemas nechat jen tak. Zaruku mas dva roky, takze to auto musi dva roky jezdit a cokoliv se posere tak ti musi vymenit. Kazdopadne bych s tim asi zajel jinam.
1.0
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 14:30

Holepat píše:
goes píše:Holepat: uprimne nevim co ti na to napsat. Pokud jsi schopny nasetrit pul mega na nove auto asi nebudes hloupy. Proto mne udivije ze se enchas tak odbyt v servisu. Neni ti co poradit. Pres klavesnici nikdo nezjisti proc ti vibruje auto. Nejske tipy tu padly zbytek je natbe.
Spíše jsem degradoval to řešit. S i30 jsem si užil svoje a už jsem na to neměl sílu to řešit. Chtěl jsem, aby to přestalo okamžitě, tak jsem zvolil to nejrychlejší cestu. Bohužel to problém nevyřešilo na 100%. Na stk to bylo na zkoušce vůle na nápravě a tam nic nebylo nalezeno. Jestli je třeba křivej náboj kola. To může bejt miliom věcí a víme moc dobře, jak to bude autorizák řešit. Nijak.


Pokud ti to vibruje i kdyz stojisnebude to nabij kola. Proste to che asi nekoho najit treba i toho znalce at se na to podiva azjisti no. Bude to asi neco stat
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků