Suzuki vitara 2019 1.4boosterjet 4x4 allgrip.

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 11. 2019 18:35

To nevim.
Podle popisu sem to automaticky šacoval na Visegrád... Fakt sem to nestudoval.
Ale prodělat se může výrobek i jinde...

Edit: dle dostupných informací se v Maďarsku dělá Vitara a asi SCross.
Jinak Suzuki tady je oficiálně jako Suzuki Magyar...
Takže tak. Je to Maďarska automobilka jako je TPCA česká...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 10. 11. 2019 19:03

Scross urcite japonsko bo mi rikal ze to tu jde dva mesice

-- 10. 11. 2019 19:05 --

Aha. Tak as ne. Nevim. Je to as jedno. Lepsi jak ital
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 19:12

maincoonsback píše:Hele napíšu ti k tomu svoje.

Ve firmě sme kdysi měli SX4 1,6 4x4. Já chtěl tehdy Sedíci, ale majitel firmy koupil červenou SX4. Novou, v podstatě v plné výbavě.

Já tady párkrát o SX4 psal jako o nejhorším autě na světě, nechal sem v tom jet i ženu, ve firmě s tím nikdo nechtěl jezdit.

Ne že by se na tom autě v zásadě kdy něco Polamalo, to ne, ale v zásadě na tom nefungovalo nic, jak byl člověk zvyklý z jiných aut. Drncelo to, volant šel těžce a nepřesně, řazení slo těžko, no prostě to.pusobilo jako nějaké ruské auto z 80. Let.

Nicméně bylo to ve firmě, občas s tím někdo musel jet, neřešilo se to, až to jedna kočka z firmy /možná i vinou toho řízení/ rozstrelila. Tak sme byli rádi, že se toho zbavíme, nicméně tehdy majitel se rozhodl, že to mecha opravit, taká e tak i stalo.

Výsledek? V podstatě na podvozku vyměnili všechno, ale ono to bylo ještě horší, řízení furt bylo divné a k tomuto přestalo brzdit.

Po té opravě to byla taková katastrofa, že sme si já a tehdy ještě jeden kolega co ho bavily auta sme si vymínili jízdu v jiné SX4.

A musím říct...., Že ta jiná SX4 byla dvojkolky, ale to auto fungovali úplně normálně.

A stejně s tím v Suzuki nic dělat nechtěli, že je to O.K.

Jo CANOCAR..., Kterej byl schopen auto během servisu zničit /bylo těch zážitku víc/ mne tehdy přesvědčili, že sebelepší auto je zgarb s českým zastoupením. Prostě nic horšího neznám a co horší, prostě tam ti byli normální...

Proč to píšu?
Protože si myslím, že se Maďarům prostě sem tam podaří udělat zgarb, ale.mistni servisní zázemí je tak nesvéprávné, že i když jim to budeš na stokrát vracet... Do kopy to nedají.

Každopádně sem svědkem toho, že když se v Suzuki zadari, vyleze od nich kráp, kterému není rovno, takže já tvé příhodě věřím.
Máš prostě smůlu.

To si mě nepotěšil :-) už chápu, proč je v bazaru hodně Vitar, co mají málo najeto a mají přikoupenou prodlouženou záruku :-) Někdo si myslel, že bude 5 let v klidu a pak prozřel, když se setkal se servisem suzuki :-) Jinak na 17 to bylo strašný. Prostřidal jsem na nich několik pneu a na 16 je to o poznání lepší, ale u auta za půl mega nedostačující. Řazení má vitara hlučné a dvojku tam musíš dát trochu razantněji :-) je slyšet, jak to tam jezdí v kulise, když řadíš a je slyšet nějaké kovové cvaknutí, když zmáckneš spojku :-) Jinak jízdní vlastnosti je perfektní, ale to je tak všechno, co bych na tom autě prohlasil jako povedené. S dveřma musíš víc mlátit, protože se jinak nezavřou. Drnči zadní plato a na kostkách vibruje vše co jen může :-D Je hlučnější brzdovej pedál, když ho pustíš. Tohle všechno jsem tomu autu odpustil, ale vibrace do volantu nikdy, protože jsem ze stejných důvodů prodával i30 3 gen, když to autorizak nebyl schopný vyřešit. Neměl jsem jí ani rok. Proto dneska nemohu jít do bazaru a tu vitaru tam hned zítra prodat, protože bych si vyslechl od celé rodiny dost keců. Protože mi na tu vitaru trochu přidali peníze. Protože jsem tu i30 pustil extrémně pod cenou a něco málo mi chybělo no.

-- 10. 11. 2019 20:14 --

Jinak mi tchan řikal, že maďaři poserou co můžou, ale že motor je z japonska a že toho se pry bát nemusím.

-- 10. 11. 2019 20:18 --

goes píše:Scross urcite japonsko bo mi rikal ze to tu jde dva mesice

-- 10. 11. 2019 19:05 --

Aha. Tak as ne. Nevim. Je to as jedno. Lepsi jak ital

Ital je kvalitka :-D Do práce nám dodaval dobla na cng a hodně znich šlo hned na garančni opravu, cca do týdne :-) Občas za jizdy vychcal chladič :-D kolega jedno díky tomu zadřel :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 10. 11. 2019 19:27

Tenhle thread je doopravdy nebo ,že mám teď nový brýle tak jako něco na zkoušku.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 10. 11. 2019 19:30

Suzuki dava tu zaruku navic kazdemu zdarma. Jinak je to kevne a jednoduche aut. Oar majitelunznam a jsou spokojeni
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 19:31

polda píše:Tenhle thread je doopravdy nebo ,že mám teď nový brýle tak jako něco na zkoušku.

Nechápu??

-- 10. 11. 2019 20:32 --

goes píše:Suzuki dava tu zaruku navic kazdemu zdarma. Jinak je to kevne a jednoduche aut. Oar majitelunznam a jsou spokojeni

No já bych za to musel zaplatit cca 6500, když to stihnu do příštiho měsíce, nebo když to nestihnu, tak to bude kolem 8500 na 2 roky :-)
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 19:35

v kterem suzuki v brne maji cappo?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 11. 2019 20:06

taky pěkné počtení, už od začátku :-)
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 20:14

Lukas063 píše:taky pěkné počtení, už od začátku :-)

A jaký z toho máš pocit?
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 10. 11. 2019 22:53

Zlatá Kuga :-)
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 23:09

970ka píše:Zlatá Kuga :-)

Bratr jí má, líbí se mi jen v určité barvě, ale ve výbavě co bych chtěl, by stala skoro o 70-80 tisíc víc, než Vitara. Dřiv jsem uctíval pouze kombíky, ale řekl jsem si, že nějaké to menší SUV, bych mohl vyzkoušet :-) Příště se zase vrátim zase ke kombi. Jen nevím jakou značku :-/ Hyundai už nikdy nechci a suzuki už podruhé taky kupovat nikdy nechci. Bude to těžké rozhodování jednou.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 23:19

me to naopak prijde velmi jednoduche
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hopa26 10. 11. 2019 23:22

Kdyz slysim Frey a vibrace, vzpomenu si na tohle povidani. http://www.reklamace-subaru.cz/pribeh
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 23:26

jojo to zalozil chvili pote co jsem mel ten muj incident
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 11. 2019 11:14

Holepat píše:
Lukas063 píše:taky pěkné počtení, už od začátku :-)

A jaký z toho máš pocit?

Na bliti
Lukas063
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka