Lexus koutek

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2020 09:10

to souhlasim
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 23. 6. 2020 09:12

Středový repro v miatě mám 200mm, oproti 165mm středobasu to je sakra poznat.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 23. 6. 2020 09:25

Arnie J píše:tvl kde vidíš rýpání?

jinak v těch dveřích to je středobasový reproduktor... to se v autě tak používá, bo v autě je obecně potřeba to trochu víc nabasovat, není tam ticho jako doma


Ja vidim, ze ti podsuva rypanie.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 23. 6. 2020 09:27

+1
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 26. 6. 2020 08:18

Tak som v ramci prihlasovania presiel parkrat krizom-krazom Bratislavu plnu rozkopavok, rozne dlhych kolon, no proste "soferske radovanky". A ako rodinne auto je ten Lex skvely. Absolutne tichy, komfortny, jemne a uspavajuco sa pohupavajuci na vymoloch, na ktorych by mnou AMG triaslo a snazilo sa ma zobudit. Pri preberani malo auto 25km a priemerku 12l, pri zatvarani do garaze asi 70km a priemerku 8.9l. Prejdenie 2km zapchy cisto na elektriku bolo novym zazitkom.

Zasadny poznatok: je to antisoferske auto. Akykolvek pokus o aktivnu jazdu konci velkou nespokojnostou auta. Akoze - ono to prida, aj zatoci, ale postrada to akykolvek naboj.

Cize: ak vas bavi soferovat, hybridny lex vas unudi k smrti. Ak ale hladate komfort a ticho aj na zlych cestach, je to spravna volba.

-- 26. 6. 2020 09:19 --

ad audio: FM radio hralo vyrazne lepsie ako 320kbs MP3 v Medovi. A nie, fakt nemyslim "prebasovanost"
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 12:08

Jinak jak nedava ten Lexus slevy... tak se koukam, ze nyni je treba 20 % na RX... pro nefirmy... to jen tak aby zase nekdo nerikal, ze slevy nejsou.
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 29. 6. 2020 12:31

co, kde? zazněla tady myšlenka na RX a v němcích nejsou a když, tak za nekřesťanské peníze
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 12:33

na webu lexusu... maji ted akci 3kila dolu, coz dela u zakladni R450h tech 20% dolu...

-- 29. 6. 2020 13:34 --

jinak meli jsme to nedavno pucene ve vice lidech tady a shodli sme se plosne, ze tudy cesta fakt nevede
anonymni

Odeslat příspěvekod saabik 29. 6. 2020 12:43

Tak já to upřesním. Jedná se o akci.
Na Business výbavu, což je takový lepší základ, je to 16 %.
Prostřední limited edition je to sleva 13,5 %.
Luxury je sleva 12 %.

Vzhledem k tomu, že šikovná FO ukecá dejme tomu 10 % , tak to odpovídá té akci, která zas tak suprová nebude.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 12:47

Ano jedna se o akci a akce ma Lexus prosim porad. Toto je navic zakladni sleva, dostanes se jeste pod to co tam uvadi. Zrovna lexus se podbizi kazdou chvili.

Jinak i nyni 16% mas primou slevu jakoze, dlalsi 2% mas za barvu apod. je tam i vybavicka, takze to dela cca 18-20% zalezi co tam zapocitas a ano, psal jsem jasne, ze sleva klesa s vyssi vybavou, teda relativita te slevy, suma zustava.

Na GS450h je ted taky super nabidka.

A ano, ta akce vice mene jenom formalizuje to, co je bez akce bezne. Vyhodou lexusu je ta skatulkovanost vybav
anonymni

Odeslat příspěvekod saabik 29. 6. 2020 12:52

Já asijskou škatulkovanost jako výhodu neberu. GS se už neprodává, nebo jsi myslel ES?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 12:55

ja tu skatulku jako vyhodu neberu pro sebe, vyhodu jsem myslel z pohledu kupovani skladovek, protoze ti staci vybrat barvu, bo zbytek tam uz clovek ma, ono kdo si kpuje lexus, kupuje si to prave s timto apod. takze to beru pro pripadne majitele.

jinak zajimave podminky na nefirmu nabidli i pro sportovni kupe

za es se omlouvam.
anonymni

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 29. 6. 2020 23:08

ad tudy cesta nevede: ako som pisal, pre aktivne/sportove jazdenie je to uplna blbost. Pre rodinne komfortne vozenie a caste jazdy po meste s potrebou velkeho priestoru ma vela lepsich moznosti nenapada: aj pri dialnicnej rychlosti je tam uplne ticho. Inak spotreba po 400km - z toho 150km mesto, 100km dialnica a 150km okresky - je 8.5l.

ad zlava: u nas bolo 20% na vsetky skladovky, RXL ma len strednu a najvyssiu vybavu, zaklad (u nas Comfort) ma len kratky RX. A ano, prazsky Lexus je vyrazne aktivnejsi, ako ten slovensky. RXL predvadzacky zacinaju vyrazne nizsie (aj ked stale velmi vysoko) ako na Slovensku. A aj GSF predvadzacky boli len v Cechach, na Slovensku ani jedna (a obe chlapci rozmlatili)

-- 30. 6. 2020 00:10 --

A este ad ES: to je take sklamanie po GS, ze inak ako brutalne nizkou cenou nema sancu sa predat.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 13. 7. 2020 15:03

Tak prve skusenosti aj s cerstvym motorom (aktualne 800km) potvrdzuju to, co namerali testy:
- mesto cca 8-8.5l/100km
- dialnica v ramci predpisov 9.5-10l/100km
- dialnica tempomat 145kmh s obcasnymi vyletmi k 160-180kmh: 11l/100km

Auto je aj pri zrychlovani zo 160kmh prijemne zive, nema problem prist az k 180kmh. Papierovu maximalku 180kmh som chcel skusit prekrocit (preco ma kratka verzia vMax 200kmh a kratka 180kmh, to som veru nezistil), ale premavka nedovolila.

Kazdopadne je v aute aj v takychto rychlostiach az neskutocne TICHO. V takto tichom aute som este nejazdil.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod hopa26 12. 9. 2020 11:45

dneska je u nas na vsi lexus sraz, tak se pujdu kouknout a podam report. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků