Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 4. 2019 06:40

volove, clovek se tesi, ze si rano něco vtipného zase precte a tady takovy nesmysly necitelny :( :P
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2019 07:31

to tady je od zacatku ale :D
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod smíchov 23. 4. 2019 07:49

JardaB píše:volove, clovek se tesi, ze si rano něco vtipného zase precte a tady takovy nesmysly necitelny :( :P

Tak tady to máš stručně, aby jsi to nemusel pracně hledat v trollích příspěvcích.

MAZDĚ A LIBNI OBLOUKEM SE VYHNI:

https://youtu.be/Th58DpEIX98

Vlastním Mazda6 Skyactiv 2013 s motorem 2,2D 175HP, nástupcem motoru v tomto videu, a měl koncem 16. srpna a podruhé za rok varování „Nízký tlak oleje“.
Tentokrát jsem nebyl schopen dokončit cestu domů a zachránil jsem se na dálnici.

Po dvou měsících jsem konečně dostal svou Mazdu6 zpět, nízký tlak oleje měl následující následky:
- vačkové hřídele + kolébky + výměna krytu
- kompletní výměna turbo (osa zkroucená v důsledku špatného mazání)
- výměna tyčí
- náhrada kloubů vstřikovačů (to byla hlavní příčina)
- výměna filtru olejového čerpadla
- kompletní čištění motoru výměnou motorového oleje a filtru, výměna oleje převodovky, ...

Také zjistili, že baterie byla téměř mrtvá (jedná se o speciální baterii, která vyžaduje reset i-eloop) a také vakuovou pumpu.

Má být přidán do MRCC radaru, který zemřel, podruhé také několik měsíců před tím.

Celkové náklady, jen pro části, byly kolem 13K $ a Mazda za to nechtěla zaplatit, protože k selhání došlo po skončení záruky.
Přesně necelé 2 měsíce po ...

Garáž naštěstí našla způsob, jak tyto náklady snížit až na 7000 $, včetně radaru.
Nejsem s

i jistý, jak přesně to udělali, ale to zachránilo auto před vrakováním, protože když jsem slyšel o 13k $, začal jsem hledat náhradu ...

I když se teď auto zdá být v pořádku, naprosto jsem v něm a výrobce ztrácel důvěru ...
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2019 07:54

tak jeste ze ti garaz pomohla najit zpusob jak snizit naklady...
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 4. 2019 10:55

Jean ViC píše:to tady je od zacatku ale :D

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 23. 4. 2019 10:58

Si to uz nepamatam ale zacinalo to serizne len okcak nespolupracoval - neplatil a potom poslal kamosa smichova na nas
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 4. 2019 11:02

Ja doted myslel, ze to je jeden a ten samej. Ono jich je vic? :D
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2019 11:14

to vis ze jeden...
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 4. 2019 11:34

Ale vydá aspoň za deset.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod smíchov 23. 4. 2019 11:44

Aby to bylo v rovnováze. Jeden proti TROLLI farmě :-)
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 4. 2019 11:49

smíchov píše:Aby to bylo v rovnováze. Jeden proti TROLLI farmě :-)

Placené Mazdou. 8-) :D :oboze
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod smíchov 23. 4. 2019 11:49

goes píše:
smíchov píše:
goes píše:/quote]

diky, lepsi ukazku toho o cem pisu jsi nemohl udelat. Proste chovas se velmi agresivne. A pokud vis jak soudy funguji, nechapu zes prohral.

Proste chovas se jako arogantni kreten, ktery touzi pouze potom, aby ho druzi v teto kauze litovali a aby mel co nejvice lidi na sve strane, zrejme por nejaky pocit menecennosti kdy mas za to, ze kdyz s tebou bude vice lidi souhlasit, ze to snad vyhrajes.

Uprimne (byt budu zase troll a agent mazdy...) ti preju tvou prohru. Je to skarede, ale za to, jak se chovas si to zaslouzis. Doufam, ze se ti to zadre uplne.

A co říkaš na to? goes, dottore?
proto jsem to měl prodat, aby jste to mohli hodit na AAA? Nebo aby další majitel nemohl už nic dělat?
jestli mužu doporučit všem co mají podobný probém, obraťte se na ČOI se stížnosti klamání spotřebite. Čím víc nás bude tím lépe. ČOI-ka podnět už má a zažína to řešit.
http://www.mazdaclub.cz/forum-tema/poza ... 412?kols=4

Jo jen abych nezapomněl. AAA jsem to už poslal aby věděli jak Mazda poškozuje dobré jméno AAA. :-) :-( Co ti chudáci mají s tím dělat?

COI nic neresi a AAA taky ne. Jen si vymyslis a lzes a pritom mas porad na ***** auta a to ti patri...

Jsi docela dost hodně drzý, na to jaké máš máslo na hlavě.
ČOI nic neřeší?, ale řeší, jen je budu muset ještě upozornit, že se nejedná jenom o prodlouženou záruku, jak si to vysvětlila, protože ja mam standartní tříletou záruku garantovanou výrobcem, ale že se jednoznačně jedná o klamání spotřebitele.

Vážení mate-li problém s naftou v oleji neváhejte kontaktovat ČOI-ku. Je úplně jedno jestli jste první nebo třetí majitel vozidla. Jedná se o jasné klamání spotřebite. To těm šmejdům nesmí projít. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat.
Přílohy
Snímek obrazovky (129).png
Naposledy upravil smíchov dne 23. 4. 2019 12:17, celkově upraveno 3
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 4. 2019 11:52

V Mazdě už se třesou hrůzou, až na ně kladivo ČOI dopadne. :D
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod smíchov 23. 4. 2019 12:24

Vzhledem k tomu jak se ČOI-ka k tomu staví, tak ti musím dát zapravdu. Ale to neznamená, že to vzdám. Protože co jiného, než klamáni spotřebitele je toto:
Přílohy
Snímek obrazovky (128).png
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 4. 2019 12:46

Pierr3 píše:V Mazdě už se třesou hrůzou, až na ně kladivo ČOI dopadne. :D

:mrgreen:
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka