Mazda Skyactiv nafta v oleji

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod smíchov 27. 6. 2018 15:45

Shr3k píše:
smíchov píše:navíc prokazatelně ten p. shr3k o tomto problému piše již opd roku 2012, na všech fórech a diskuzích a dělá z lidi blbce a za tímto účelem si založil i své vlastní ,,nezavislé,, forum mazdaklan.cz. Navíc tvrdí, že si to auto koupil v roce 2014 on i jeho švagr. Ale to spíš vypadá, že dostal jedno z těch vrácených vykoupených aut za 50% ceny

Jsem rád Mariáne, že sis rozšířil slovní zásobu o slovo trol, přesně tak se totiž chováš už pár let. Já o tom problému vím už od roku 2007, kdy jsem si objednával Mazdu 5 se 105kW dieselem. Stejně tak jsem si objednal koncem roku 2008 136kW dieselovou Mazdu 6 a v polovině roku 2013 129kW dieselovou Mazdu 6. Nejsem socka, abych žebral o slevy nebo o nějaké ojetiny za 50 % ceny jako ty. Se svým prodejcem, kterému prodej právě Kiriakovský a jeho kámoši sebrali, jsem měl nadstandardní vztahy už od roku 2003, kdy jsem u něj koupil dieselovou trojku. Taková kombinace paranoika a bájného lháře, jako jsi ty, to se jen tak nevidí.

Víš čemu nerozumám? že člověk s tvými znalostmi o autech a s vědomím toho co ten motor je za prúšvih si ty auta koupí hned dvě a ještě to obhajuješ že tomu nic není a další bláboly které jsi psal. To je ale v rozporu s tím co o těch autech říkají školení technici Mazdy v servisech a to, že ten motor je průšvih. Sám to potvrdíš viz obr. ale i nadále to obhajuješ. A potvrdil to i sám p. Kiriakovský. No to jsem blázen? Omlouvám salamovi za přílohy ale jinač to nejde :-)
Přílohy
Snímek obrazovky (14).png
Snímek obrazovky (59).png
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod robbert 27. 6. 2018 16:30

Proč nechceš pochopit, že jsi ten problém uchopil úplně špatně?
měl jsi to řešit na začátku, tak jak tady garážník řešil případ s BMW. A věř nebo ne, vyhrál. Ve tvém případě jsi udělal spoustu chyb jako nový majitel a bohužel chyby byla takového rázu, že vedly k tomu, že jsi prohrál soud. V tuto chvíli jsi tady za trolla, ze kterého si každý dělá ***** a ubližuješ sám sobě a nikoli Mazdě, která bys zřejmě ublížit chtěl.
Prostě at tady budeš psát cokoli, nikdy nedosáhneš toho, cos původně chtěl. bylo by lepší, kdybys už ze sebe toho blba přestal dělat. Vem to jako zkušenost, já vím drahou, ale zkušenost.
A tímto toto téma pro sebe asi uzavírám. Nepředpokládám, že by tady mohlo být něco nového a podnětného.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod smíchov 27. 6. 2018 16:38

Ptal se tě někdo na něco? Další rádce kterému se evidentně nelíbí že to tady píšu. Jak si na to přišel, že jsem prohrál soud? To je stejný blábol jako když psal goes že jsem to vzdal nebo tak nějak. Jen ať si to ldii tady přečtou a doufám že se z toho poučí a u Mazdy si už nikdo nikdy nekoupí ani čepičku na ventilek.
smíchov
Nováček

Odeslat příspěvekod robbert 27. 6. 2018 16:47

Lepší?

Obrázek
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hopa26 27. 6. 2018 16:54

Myslim,ze si lidi mazdu klidne koupi,ale s benzinovym motorem .
Na foru se nikdo nemusi na nic ptat,pouze se diskutuje.Robert nepsal nijak utocne,ale ty pusobis podrazdene .

Zkus zatim mirnou medikaci,nasad treba čaj z meduňky .

https://www.mojezdravi.cz/prirodni-medi ... -3633.html

Budu Te sledovat,hned jak se to zlepsi,napisu neco mileho,at vis ze jdes spravnym smerem.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod Shr3k 27. 6. 2018 16:56

smíchov píše:
Shr3k píše:Víš čemu nerozumám? že člověk s tvými znalostmi o autech a s vědomím toho co ten motor je za prúšvih si ty auta koupí hned dvě a ještě to obhajuješ že tomu nic není a další bláboly které jsi psal. To je ale v rozporu s tím co o těch autech říkají školení technici Mazdy v servisech a to, že ten motor je průšvih. Sám to potvrdíš viz obr. ale i nadále to obhajuješ. A potvrdil to i sám p. Kiriakovský. No to jsem blázen? Omlouvám salamovi za přílohy ale jinač to nejde :-)

To, že něčemu nerozumíš, je celkem normální, ale chápu, že si to musíš zjednodušit na protipóly, abys to alespoň z části pochopil, říká se tomu jinak černobílé myšlení. A regulérní blázen opravdu jsi, to se ti nezdá.
Shr3k
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 27. 6. 2018 17:26

hopa26 píše:Hondamanik a proc mas jiny jmeno?ptam se opravdu bez nejakeho hejtovani,proc ta zmena,puvodne jsi byl kdo? Klidne do sz,esli to nejak vadi.

treba ho nekdo sleduje a dohledal ze je to on tak musel zmenit identitu.... dalsi varianta me nenapada :D
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod podikk 27. 6. 2018 18:09

A kdo je ted tslany? Nebo jak se jmenoval... byl to nejdric clany, pak tslany, psal snad v kazdym tematu a ted neni videt
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod tomanr 27. 6. 2018 18:12

Fakt nevieš? Tos totok.
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod podikk 27. 6. 2018 18:14

Ne ne, zas tak se tu neorientuju
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod tomanr 27. 6. 2018 18:18

Ja len že je zrejme komu tu najviac nadávajú.
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod podikk 27. 6. 2018 18:23

Tak to mu ta zmena nicku asi moc nepomohla :D
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod lichý běžník 27. 6. 2018 21:05

Okcak/smíchov neustále recykluje své předchozí posty. Pozbývá smysl na něj reagovat.
jebat garáž do ucha
lichý běžník
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 6. 2018 21:14

hopa26 píše:Myslim,ze si lidi mazdu klidne koupi,ale s benzinovym motorem .
Na foru se nikdo nemusi na nic ptat,pouze se diskutuje.Robert nepsal nijak utocne,ale ty pusobis podrazdene .

Zkus zatim mirnou medikaci,nasad treba čaj z meduňky .

https://www.mojezdravi.cz/prirodni-medi ... -3633.html

Budu Te sledovat,hned jak se to zlepsi,napisu neco mileho,at vis ze jdes spravnym smerem.

:D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod .Jelen. 28. 6. 2018 12:35

:D
Proto si nechci koupit auto, na který bych šetřil víc jak půl roku. Co kdyby mě to taky takhle vzalo, marnil bych tím všechen čas, rozjela se mi schizofrenie atd. To že s takovým přístupem asi budu zatím jezdit jen starýma vránama nebo max oholenou Fábií je věc jiná. :D

-- 28. 6. 2018 13:00 --

Tohle jsem viděli? :-( :mrgreen:
.Jelen.
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka