Toyota koutek

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 10. 10. 2015 08:52

Moucha píše:ale rád bych zkusil někdy fábku s dsg, tím nemyslím jen tak na hodinu někde a ne 500km po dálnici, ale třeba tejden doma na hraní bych bral.
Asi by mne automat nechytl, ale když vidím tu pohodu na skútru a než se plebs na křižovatce rozkouká já už stojím na další červené :D

To jsem dělal i s manuálem, stačí hypnotizovat semafor a být nachystanej :D
anonym

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 10. 2015 10:23

japonci by sa mali podelit s tym matrosom co si slahaju
1.6D a na 4 prevode 1250rpm pri 60
http://automix.atlas.sk/testy/856851/te ... s-16-d-4d-
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2015 10:46

gewehr píše:Neviem, osobaky od toyoty ma moc nechytili, ale tie ich pick-upu sú úžasné. Hilux, tundra...

Tundra se mi libi hodne moc
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod gewehr 10. 10. 2015 13:24

Tundrou som jazdil len 2x a prišlo mi to už dosť prerastene. Hiluxom rok v kuse a neskutočne som si to auto oblubil.
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2015 13:25

Tundra je takova pekna masirka, ale pokud clovek nepotrebuje pickup, tak jedine Sequoia 8-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Dix_ 17. 12. 2015 19:03

Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 2. 2016 13:46

Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 14. 2. 2016 14:19

Realita bude jiná.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 2. 2016 14:21

ta bude mít ještě o 50 koní víc
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 14. 2. 2016 14:27

Kastli sformují do klasické toyoťácké neslané nemastné.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Moucha 7. 4. 2016 16:33

tak jak jsem ležel na smrtelné posteli, matce na Versu začla prý téct nádrž na zem, tak se stavila v Toyotě a hned 15tis nádrž a 10tis práce.
Jsem to zjistil teď a poslal jsem ji z prvního shopu nádrž za 4500,- určitě by to měl kámoš garážník levněji a práci by za 10tis nenaúčtoval ani náhodou
takže to pěkně *****, nehledě na to, že toyotě nevěřím ani prd, čili tam může být klidně netěsná jen třeba hadička a už ji tohle naúčtují..
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Jelass 7. 4. 2016 17:33

No jo, tak vidi babu a Verso :/ ale super palka, to jako jo...
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Matyzz 15. 4. 2016 11:01

Jaj, nevim, to asi nebude nic pro me....
Matyzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.kv 7. 6. 2016 22:31

Zdravím.

Byl jsem týden štastným majitelem Corolla verso r.v 2007 1.8 VVTI s MMT dovezené z Německa. Dle tachometru 170000km. Jestli je pravda nevím, pár signálů naznačuje, že by mohlo sedět.
Teď už jsem nešťastný majitel, kterému se nejspíš po ani ne 1000 km protočila šála. Nemám potvrzeno, od včerejška v servisu Toyota, ještě neměli čas se na to podívat.
Jakou částku můžu očekávat za opravu? Nechat dělat v značkovém, nebo zkusit najít něco levnějšího?

Jinak popis co se stalo:
Jízda cca. 200 km pak cvakací zvuk z motoru ze strany spolujezdce - něco jako když se dávali plastové víčka do zadního dětského kola. Jízda byla klidná, bez skotačení, 130 - 140 km/hod. na dálnici, do 110 km/hod. mimo obec.
Žádné šlapání na krev.
Při přidání plynu zesílení cvakání, při volnoběhu nepravidelný chod (jako na tři) s problikávající kontrolkou oleje. (Jinak nestvítila žádná)
Při přidání všechny kontrolky o.k., nastartovat šlo, jízda taky (jen zkouška, hned jsem chcípl). Nikde žádný únik čehokoliv, olej nad půlkou rysky.

Předem díky za jakoukoliv reakci, která pomůže
m.kv
Nováček

Odeslat příspěvekod podikk 8. 6. 2016 19:53

Najdi si na foru toyota klubu idaha (nick idaho). Rekl bych ze to jsou vetsi borci nez origo servis.
podikk
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka