Mazda 6 2013 [GJ - 3.generace]

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 2. 2013 12:57

Ja si to myslel, ale bylo mi blby se ptat
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 13:00

A odtamtud jezdí auta do Brna lodí?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 13:02

Vyptavač :mrgreen:

O tom přece vůbec nebyla řeč, já jen psal důvod, proč u Mazdy nebylo možné dodání z výroby do 31.12.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 13:03

A já psal, že ani Superba mu nebyli schopni garantovat do 31.12.

8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 13:20

toto je vše, co jsi psal ... jak z toho vyplývá, že mu nebyli schopni garantovat Superba do 31.12., to je mi záhadou ^^

robbert píše:A co se Mazdy týče, tak sehnat ji jako předváděčku byl koncem roku obrovský problém. Takže si myslím, že jich moc nebude ani teď (předchozí generace) Nová generace je na trhu krátce.
Kolega potřeboval do konce roku sehnat auto, a měl starou 6, chtěl novou, tak obvolal x dealerů někdy v říjnu, že chce do konce roku auto. Do výroby by ho dostal v únoru a dieselové předváděčky prostě nebyly. Dealeři na skladech velké kulové, bude nová generace, tak proč by drželi tu starou, kterou by museli prodat levněji, že atd... Prostě mazda 6 byla nedostatkové zboží (v naftě, benzí nevím)

robbert píše:Problém je, že to auto mu nebyl schopen do výroby s garantovaným dodáním do 31.12. dodat nikdo (PS. U Forda nebyl :D).
Prošel v Brně ve Slatině všechno a nakonec koupil předváděčku Superba...

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 2. 2013 13:42

Arnie J píše:Vyptavač :mrgreen:

:mrgreen:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 14:06

Arnie J píše:toto je vše, co jsi psal ... jak z toho vyplývá, že mu nebyli schopni garantovat Superba do 31.12., to je mi záhadou ^^

robbert píše:Problém je, že to auto mu nebyl schopen do výroby s garantovaným dodáním do 31.12. dodat nikdo (PS. U Forda nebyl :D).
Prošel v Brně ve Slatině všechno a nakonec koupil předváděčku Superba...

Totok je to podstatné...

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 14:13

no s přimhouřením oka ... ;-)

Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod sprint 19. 2. 2013 14:14

Kolik je prodejců Mazda ve Slatině? Jeden?
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 14:16

Ano je tam jeden, ale prý procházel databázi a obvolával x dalších v ČR...

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 2. 2013 14:57

sprint píše:Kolik je prodejců Mazda ve Slatině? Jeden?

Kolik by jich tam asi tak melo byt?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 2. 2013 16:29

Arnie J píše:sprint: minulá šestka 1.8 bez výbavy se dala minimálně poslední rok oficiálně koupit za nějakých 459900 (?), takže šance tu je :)

ale je otázka, jestli je nějaká radost mít sice velký a pěkný auto, ale bez motoru a bez výbavy běžné o třídu níž

Sprint by ti to s výbavou vysvětlil. A s motorem zase antracit. Pak si je spoj v jednoho velkýho úchyla a nemusí tě srát ani jedno. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 19. 2. 2013 16:31

Člověk co jezdí s Fiatem a Felicií mě nemůže urazit.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 16:33

mazda ale nemá a nikdy ani mít nebude MAXÍK

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 2. 2013 16:34

:love:
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka