Mazda 6 2013 [GJ - 3.generace]

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 10:02

Když se třetí generace začala prodávat koncem roku nemůžeš mít rok starou předváděčku...
Spíše myslí FL....
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 19. 2. 2013 10:07

Časem třeba bude nějaká sleva, jako na Avensise - od 419.900,-
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 10:24

robbert: No jo, tak jsem to pochopil, ale to je úplně jiný případ -- výběhový model

sprint: Šestka takhle nízko jít nemůže, protože se nedělá "bez motoru" ... Spíš bych věřil, že za nějaký ten rok půjde za 550 koupit s xenama apod.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 19. 2. 2013 10:27

Tak to stejně nebude nic pro mě, protože za auto nikdy nedám víc jak 500 tis. To je taková psychologická hranice za kterou nehodlám jít.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malcolm_ 19. 2. 2013 10:32

Tak v Německu byla podobná akce na Avensise 1,8. Takže by to šlo i tady, ale importér očividně prodávat nechce. Já bych o tom i v holobytu za podobný peníze možná uvažoval.
HTP, to pravé sportovní náčiní.
malcolm_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 10:35

sprint: minulá šestka 1.8 bez výbavy se dala minimálně poslední rok oficiálně koupit za nějakých 459900 (?), takže šance tu je :)

ale je otázka, jestli je nějaká radost mít sice velký a pěkný auto, ale bez motoru a bez výbavy běžné o třídu níž
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 10:39

A co se Mazdy týče, tak sehnat ji jako předváděčku byl koncem roku obrovský problém. Takže si myslím, že jich moc nebude ani teď (předchozí generace) Nová generace je na trhu krátce.
Kolega potřeboval do konce roku sehnat auto, a měl starou 6, chtěl novou, tak obvolal x dealerů někdy v říjnu, že chce do konce roku auto. Do výroby by ho dostal v únoru a dieselové předváděčky prostě nebyly. Dealeři na skladech velké kulové, bude nová generace, tak proč by drželi tu starou, kterou by museli prodat levněji, že atd... Prostě mazda 6 byla nedostatkové zboží (v naftě, benzí nevím)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 10:44

Jo tak tomu věřím, přece jen Mazd se tolik neprodává a držet v takovém případě skladem výběhový model se asi nikomu nechtělo.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 19. 2. 2013 11:00

Ale jako objednávat v říjnu na únor mi přijde dost ujetý.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 11:05

bohužel, nějaké 2 měsíce trvá, než dojede loď
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 12:30

Problém je, že to auto mu nebyl schopen do výroby s garantovaným dodáním do 31.12. dodat nikdo (PS. U Forda nebyl :D).
Prošel v Brně ve Slatině všechno a nakonec koupil předváděčku Superba...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 2. 2013 12:42

sprint píše:Tak to stejně nebude nic pro mě, protože za auto nikdy nedám víc jak 500 tis. To je taková psychologická hranice za kterou nehodlám jít.


Mám to taky tak
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 2. 2013 12:53

robbert píše:Problém je, že to auto mu nebyl schopen do výroby s garantovaným dodáním do 31.12. dodat nikdo (PS. U Forda nebyl :D).
Prošel v Brně ve Slatině všechno a nakonec koupil předváděčku Superba...

nechápeš, co jsem psal o tý dopravě? ford se vyrábí v japonsku? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 2. 2013 12:54

Arnie: Superb se vyrábí kde? :hm
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 19. 2. 2013 12:55

V Kvasinách.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků