Mazda 6 2013 [GJ - 3.generace]

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 2. 2013 23:35

Mirec, ten benzin je tak sametový, že nafta u mě nemá šanci, pokud najedu méně než 50 tkm. I ten hluk od kol se snad konečně vyřešil.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 11. 2. 2013 23:56

si to budem musiet ist prejst :hm
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 2. 2013 09:42

Jinak včera jsem v Renocaru jel s BMW 316d F30 (nic lepšího tam jakože neměli), a krom toho, že se mnou jednali jak s největší lůzou a póvlem, protože jim tam zrovna nehodlám položit mega na dřevo, tak to auto bylo objektivně horší než Mazda 6.

Motor měl strašlivý hrubý zvuk, jako by byl pokažený (moje E46 320d s 300+ tkm byl proti tomu šepot květin), volant šel příliš lehko, takže horší zpětná vazba, na 17" kolech to mlátilo víc, než Mazda na 19".

Já mám tedy jasno, Renocar prodává předražené ***** a jejich cílovkou jsou zbohatlíci, kteří tomu ***** rozumí a jde jim především o ten znáček na kapotě, případně jejich paničky, které potřebují vylepšit image. Normálního člověka, který si chce udělat nějaký obrázek raději vyženou, aby náhodou nezjistil, že je to leštěný prd, resp. že konkurence udělala v kvalitě jízdy takový krok dopředu, že někdejší smysl prémie (víc peněz -> lepší auto) degradoval na prázdnou snobárnu.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 2. 2013 09:49

jak se jedná s lůzou a póvlem? :D

to by mě zajímalo čím tě namistrovaný prodavač dokázal urazit :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 2. 2013 10:02

Běž do Renocaru, oni ti to rádi předvedou.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 12. 2. 2013 10:13

Tak mimo prace chodim von najcastejsie v teplakoch...to by som sa tomu predajcovi ani velmi necudoval, keby so mnou tak jednal :D

-- 12. 2. 2013 10:15 --

Ale hej, aj keby som ta dorazil smradlavy a v monterkach, stale nemoze vediet, ci nemam na ucte miliony, takze by sa mal spravat slusne, najma ked je to obycajny predavac...rovnake povolanie ako dokladac do regalu v tescu.
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 2. 2013 10:15

myslím, že by mi octávku rozstříleli brokovnicí :D

na to nemám odvahu, už z principu na to co nemám, tak tam ani nelezu... teď mluvím spíš o Peťovi K. který sjíždí všechny autosalony poblíž Přerova.. kdo ví jak by na takového člověka reagovali v renocaru, kdyby jim tam několikrát týdně chodil opruzovat a na něco se vyptávat, už několik let!! :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Duri13 12. 2. 2013 10:23

A co? Keby tam chodil aj kazdy den 3x. Mozu byt radi. On sa pride pozriet a bude o tom rozpravat vsetkym naokolo, reklama zadarmo.
Fakt mam rad, ked sa v nejakom "nobl" obchode predavac tvari, ze je nieco viac a ze ho iba otravujem, lebo aktualne si tam nic nekupujem, iba sa pozeram...ako keby on ten obchod vlastnil a ja som prenho socka. Pritom je to obycajny sprosty predavac, ktoreho dokaze nahradit absolutne kazdy. Absolutna spodina v hierarchii pracovnych pozicii.
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 12. 2. 2013 10:25

Duri13: naopak v teplakoch by si zapadol do jednej z cielovych skupin BMW :D
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 2. 2013 10:26

s první částí se neshodnem, s druhou plný souhlas..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Duri13 12. 2. 2013 10:29

quasimoto píše:Duri13: naopak v teplakoch by si zapadol do jednej z cielovych skupin BMW :D

to mas pravdu :mrgreen:
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoKo_ 12. 2. 2013 10:35

kamarat, kt. pracoval ako predajca v mercedese hovoril, ze klientela bola rozna... spominal napriklad chlapika, kt. zastavil pred predajnou s tatrou 815, obleceny v monterkach, vyskusal eckoveho mercedesa a na druhy den prisiel slusne obleceny aj s manzelkou a objednaval za hotove...
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 2. 2013 10:38

tiez viem o historke, ked pan a pani dosli do BMW v starsom Stile okuknut X3 a nikoho ani nepohlo ist zanimi...
(Audi, Mitsu apod normalka sa im venovali)

EDIT: a presne preto co pise kolega nadomnou, by sa mali spravat ku kazdemu rovnako
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 2. 2013 11:02

Duri13 píše:Fakt mam rad, ked sa v nejakom "nobl" obchode predavac tvari, ze je nieco viac a ze ho iba otravujem, lebo aktualne si tam nic nekupujem, iba sa pozeram...ako keby on ten obchod vlastnil a ja som prenho socka. Pritom je to obycajny sprosty predavac, ktoreho dokaze nahradit absolutne kazdy. Absolutna spodina v hierarchii pracovnych pozicii.

tak přesně takhle to bylo a dokonce jsem to měl ve dvou exemplářích (byl jsem tam v sobotu a pak znovu v pondělí na dohodnutý čas, nicméně panáček na mě jakože neměl čas)

a to má člověk za to, že jim na rovinu řekne, že je to aktuální až za 2 roky :mrgreen:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 12. 2. 2013 11:51

heh. njn. tim se prave diskvalifikoval z dobreho obchodnika na prodavace...
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků