Toyota GT 86 / GR86 / Subaru BRZ

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 3. 8. 2012 17:17

Subaru už oznámilo STI verzi s 250k, ale podle mě by mu slušelo 300k, aspoň jako možná volba pro zákazníka.
Brasci: přesně tak, je to polotovar, předurčený k úpravám.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 3. 8. 2012 18:00

V Japonsku se dá koupit na plecháčích, s nenalakovanými nárazníky a minimální elektronikou, cena prý začíná někde okolo 500Kč ale nevím jestli za ten základ nebo za to co prodávají u nás. Jinak mě se tedy nezdalo že by to mělo nějaký extra dýchavičný motor, ba přímo naopak, vždyť je to mrňavé a lehké kupátko... Osobně mi těch 200 koní přišlo dost - ale pozor - já to beru z praktického hlediska, to auto jezdí opravdu moc pěkně, ale - podobně jako každý jiný výkonnější vůz ho stejně nemáte šanci využít naplno, když je maximální rychlost 130Km/h. Jasně, na okruhu se pak hodí každý kůň, podobně jako když si z toho chce někdo udělat závodničku. Ovšem pokud chcete zjistit co tom je, tak to stejně musíte vzít k sousedům na Autobahn... Na naše silnice ale ten výkon co v tom autě je stačí dost dobře... Asi tak. A zadní sedačky ? Je to kupé, dozadu se nasoukat dá, akorát je tam málo místa pro nohy ale nějak mám pocit že pro přepravu více osob jsou určené jiné vozy a ne tahle mrňavá raketa. (Ale Japonec, Japonka, Japonče se tam určitě vejdou v pohodě :))))
PoliceCollector
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 3. 8. 2012 18:16

Ať si turbítkáři škubnou. Holt je potřeba to brát jako jebku pro úchyly co je nebere drag race.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 3. 8. 2012 19:52

To je sice pěkné, ale ten výkon chybí např. na výjezdech z utažených zatáček, je to otázka času, kdy budou silnější motory. Lehké kupátko to sice je, ale dynamikou ho podělá kdejaká 3,0l nafta. Pro mě osobně musí mít sporťák i pořádný motor.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 8. 2012 22:06

tak rychlejší než Swift Sport to bude za každých okolností, a podívej se, jak je oblíbený (a právem)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 4. 8. 2012 00:23

To je sporťák?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 8. 2012 00:36

nevíš, co se půjčuje na nordschleife? žádné smradlavé TDI, co umí jezdit rychle dopředu, to není ;-)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 11. 2012 17:56

Proč se mi to auto tak líbí :love:

\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 11. 2012 18:37

No jo, ale proste to ma strechu, si pockam na novou mx-5. Navic bude mit snad i normalni podvozek a ne jen ultrasport.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M4Touch 30. 11. 2012 13:19

Moc pěkný, zvlášť v tý "Imprezácký" modrý. Ale slušelo by mu víc tak 250+ koní. Někde jsem čet, že je možnost zvýšení výkonu kompresorem na 300k a více, to už by byla pořádná střela.
https://youtu.be/q6gophrddCc?t=59s
M4Touch
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Toyota GT86 8. 2. 2013 10:03

Pro fanousky Top Gearu: v nasledujicim vysilani (19. serie, 3. dil) bude "plny" test Toyoty GT86.
Zatim se k ni TG vyjadrili jen v "The worst car in the world" a to velmi nadsene. V tistenem TG dokonce Clarkson vyhlasil GT86 autem roku!
Maly blogisek o Toyotě GT86 - http://www.toyotagt86.cz
Toyota GT86
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 2. 2013 10:32

ještě si na blogísek přidej odkaz na test na autoforum.cz ... ten už tak nekriticky nadšený není ;-)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 8. 2. 2013 13:56

:mrgreen: :D
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 2. 2013 14:32

Arnie J píše:ještě si na blogísek přidej odkaz na test na autoforum.cz ... ten už tak nekriticky nadšený není ;-)



Tak ta sedla :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Toyota GT86 8. 2. 2013 14:47

Arnie J píše:ještě si na blogísek přidej odkaz na test na autoforum.cz ... ten už tak nekriticky nadšený není ;-)


Procetl jsem, pridam.
Podle zaveru te recenze, je EU verze "priskrcena". Zajimalo by me srovnani EU a JPN/US verze.
Maly blogisek o Toyotě GT86 - http://www.toyotagt86.cz
Toyota GT86
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků