Toyota GT 86 / GR86 / Subaru BRZ

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 28. 10. 2022 09:26

brasci píše:Ja? Ako n avideu je auto patriace firme, ktora patri mne. Ale jaaaa? Pche.


Mal by si vodiča riadně dojebať
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 28. 10. 2022 09:46

brasci píše:Ze fungovalo tomu kokotovi co si dal pracu vytiahnut zaznam a ist s tym na policiu.

A co na tom záznamu měl?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 28. 10. 2022 09:50

Auto obiehajúce iné autá cez vyšráfoanú časť, po krajnici, prejdenie plnej čiary a takýto nepekný spôsob jazdy. Len ono to bolo na úseku pokrytom policajnými kamerami a oni teda majú aj toto aj pokračovanie kam už jeho kamera nedosiahla. Ale oni by to neriešili nebyť občana oznamovateľa.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 10. 2022 09:51

Je dobre ze mate vsimave lidi. Vice takovych
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 28. 10. 2022 09:52

áno áno, moja reč... aj tomuto sa určite časom príde vodič auta mojej firmy poďakovať
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 10. 2022 09:53

Jak ja bych bonzoval. Jen nemam co a komu
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 10. 2022 09:55

Zajeď do Němec, tam je bonzáků ráj :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 10. 2022 09:57

Jeduna kutru
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 28. 10. 2022 09:57

brasci píše:Auto obiehajúce iné autá cez vyšráfoanú časť, po krajnici, prejdenie plnej čiary a takýto nepekný spôsob jazdy. Len ono to bolo na úseku pokrytom policajnými kamerami a oni teda majú aj toto aj pokračovanie kam už jeho kamera nedosiahla. Ale oni by to neriešili nebyť občana oznamovateľa.

Aby se neposral, dement.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 28. 10. 2022 10:26

brasci píše:Auto obiehajúce iné autá cez vyšráfoanú časť, po krajnici, prejdenie plnej čiary a takýto nepekný spôsob jazdy. Len ono to bolo na úseku pokrytom policajnými kamerami a oni teda majú aj toto aj pokračovanie kam už jeho kamera nedosiahla. Ale oni by to neriešili nebyť občana oznamovateľa.



Klasická ztráta orientace ve změti čar, nakreslených na silnici. Řidič za nic nemůže.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 10. 2022 11:15

brasci píše:Auto obiehajúce iné autá cez vyšráfoanú časť, po krajnici, prejdenie plnej čiary a takýto nepekný spôsob jazdy. Len ono to bolo na úseku pokrytom policajnými kamerami a oni teda majú aj toto aj pokračovanie kam už jeho kamera nedosiahla. Ale oni by to neriešili nebyť občana oznamovateľa.

No pekne, to bol obchvat?
Policajne kamery tam vodica vidno nebude.

Z tych 57 zamestnancov neviem ci sa niekto prizna...
Aj ked co hovori kniha jazd, musis mat knihu jazd nie?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 28. 10. 2022 12:02

Vyjazd z Bajkalskej na Pristavny most smer na Brno.

Na danove a uctovne ucely nie. Ale zakon o cestnej premavke:

(6) Ak je prevádzkovateľom vozidla právnická osoba, ktorá v rámci svojej činnosti zveruje motorové vozidlo inej osobe, je povinná viesť o prevádzke motorového vozidla a jeho vodičovi evidenciu s údajmi o mene a priezvisku vodiča, dátume a čase vedenia motorového vozidla, evidenčnom čísle motorového vozidla a adrese pobytu vodiča. Evidenciu podľa prvej vety je prevádzkovateľ vozidla povinný na výzvu policajta predložiť na účely spojené s výkonom jeho oprávnení na úseku bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky; to sa nevzťahuje na prevádzkovateľa vozidla, ktorým je štátny orgán plniaci úlohy na úseku ochrany verejného poriadku, bezpečnosti štátu a obrany štátu.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 10. 2022 12:33

Hmm no to asi nepomoze vodicovi.

Uz je to v spravnom ci najskor musi vodic podat vysvetlenie?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 28. 10. 2022 13:36

Hustoles píše:Zajeď do Němec, tam je bonzáků ráj :-)

byls ve Švajcu? :hm
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 10. 2022 13:40

Vím, žes mi to už dřív doporučil, zatím jsem nestihl.... :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků