NEW HONDA CIVIC 9G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Známka jako ve škole:
1 32 %  42%  [ 32 ]
2 11 %  14%  [ 11 ]
3 12 %  16%  [ 12 ]
4 8 %  10%  [ 8 ]
5 12 %  16%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 75

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 8. 2011 20:49

Jde tam hodit kolo, třeba....udělat to lze vždycky.Je tam opravdu hodně místa.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod sts_v8 10. 8. 2011 20:54

Jo jako že se tam vejde kolo napříč za přední sedačky? Nebo na tu zadní rovnou plochu?
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 10. 8. 2011 20:59

Tyjo zklapeci zadni sedacky nemam ani v jednom aute, docela by se hodili :(
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sts_v8 10. 8. 2011 21:01

Čim teďka vůbec jezdíš?
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 10. 8. 2011 21:02

superb :(
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 8. 2011 21:04

sts_v8 píše:Jo jako že se tam vejde kolo napříč za přední sedačky? Nebo na tu zadní rovnou plochu?

Sundáš přední kolo a dospělé kolo se tam vejde,myslím dozadu místo spolujezdců na zadních sedadlech, t.j napříč za přední sedačky, jak píšeš.Jinak pokud sklopíš sedadlo směrem dolů, t.j jako to jde i u jiných aut, tak vznikne rovná plocha a tam se toho vejde ještě více.Fakt je tam hodně místa.Tuším 420 litrů kufr a to je u rezervy ještě spousty místa na ruzné věci.Proto to má torzku.

-- 10. 8. 2011 22:05 --

Suberb, tam je zas výhoda jinde, myslím že si nemáš na co stěžovat.I nebo II?
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 10. 8. 2011 21:14

I :((

No je fakt, ze nez rozmontovavat kolo na dily, to ho radsi dam na ten dzek jak se dava dozadu za auto.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 8. 2011 21:25

Rychlo upínáky...jinak to byl jen příklad.Mít dva rozdělené prostory neni od věci.Je to i bezpečnější při případné havarii.Prostě více možností jak využít prostor.Taky lze využít toho, že vzadu mužou sedět dva a jedno sedadlo zvedneš a víc naložíš.Samozřejmě jde to i tak, že tam sedí jeden(vzadu) a ty zvedneš dva sedáky....opravdu je to super.Ale to člověk ocení až když to má doma.Kdo si myslí že to nevyužije, tak se opravdu mejlí....

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod 4x110mm 11. 8. 2011 11:10

Nechápu, co pořád máte s tím velkým kufrem. Tak si kupte Octu v TDI :/ Za mě jednoznačně víceprvek a nejlépe i dopředu. Jó, kdyby tak chtěli udělat něco jako byla integra, jen by ještě mohla mít kardan dozadu, pro dokonalost :lol:
Btw, jak se vám zamlouvá novej Swift? 136k z 1.6 na 6900 zní slibně plus díkybohu zůstali u atmo, mě to přijde velice fajn, pokud to nebude vážit půldruhýho metráku.
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 8. 2011 14:31

Jedna věc je řešit auto z bodu A do bodu B a druhá řešit auto jako sporťák.Auto pro rodinu prostě nějakej rozumnej kufr mít musí.Nevím co má společnýho TDI s kufrem....prostě jen rádoby ftipné kecy.:-)

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 11. 8. 2011 14:51

Nevim co ma civic spolecnyho se sportakem, tedy krom toho, ze bude extremne nepohodlny ... proste jen kecy.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 8. 2011 20:49

Já o sporťáku nic nepsal....Civik je sporťakem pouze vzhledem+ velice slušný motory.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 11. 8. 2011 20:51

T.E.CH píše:Jedna věc je řešit auto z bodu A do bodu B a druhá řešit auto jako sporťák.Auto pro rodinu prostě nějakej rozumnej kufr mít musí.Nevím co má společnýho TDI s kufrem....prostě jen rádoby ftipné kecy.:-)

Přesně. On když člověk není sám, provozuje domácnost, případně má děcka, je kufr poměrně zásadní kritérium. Samozřejmě, rodinku jde improvizovaně odvozit i v krátký fabii, ale proč to dělat, když je na trhu přehršel aut s dostatečně velkým kufrem.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 8. 2011 22:57

Přesně tak....jinak jsme nepochopil co předvedl Ford s novým Focusem, tam ten kufr imho podělali.Fakt je moc malej...

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 8. 2011 23:30

m4lcolm píše:Já už se v dnešní době honby za papírovou spotřebou nedivím ničemu, ale osobně té 1,8 hodně fandím a rád bych si ji jednou v příštím civicu pořídil.

Stávající generaci Civicu s motorem 1,8 má kolega, má najeto asi 15 000km a když mě to půjčil, tak se mi s tím jelo fakt hezky, ten motor mě mile překvapil. Kolega si ho celkem užívá...po zahřátí ten motor vytáčí celkem dost k omězovači a zvuk to má povedený. :)
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Předchozí stránkaDalší stránka