NEW HONDA CIVIC 9G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Známka jako ve škole:
1 32 %  42%  [ 32 ]
2 11 %  14%  [ 11 ]
3 12 %  15%  [ 12 ]
4 8 %  10%  [ 8 ]
5 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod TypeL 26. 11. 2019 23:33

No jo brnak
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 11. 2019 07:06

No jo.
Tak s ohledem.na to, že se v Brně těch aut prodá za rok 5, tak máme velkej luxus ve dvou autorizovaných servisech.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 11. 2019 18:54

Žárovky vyměněny.

Za výměnu sem nic neplatil /jen žárovka Osram 130 Kč/ks//. Zabralo jim to cca 20 minut, co sem pokecal o moto.

Takže cajk. Fakt lepší než se s tím crcat doma.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Žulda 2. 12. 2020 16:09

Ahoj, dotaz, Civic 1.8 s automatem, jsou tam nějaké známé problémy?
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 2. 12. 2020 17:08

Ahoj, iba nezname.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 4. 2021 13:27

Stojí mi v garáži (Civava). Kdyby ho někdo vermomoci chtěl, tak bych ho možná pustil. Ale jen do dobrých rukou, jinak si ho nechám.
:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 4. 2021 14:48

Radši ho drž vlastníma rukama a nepouštěj ho, když ti stojí aspoň v garáži.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 9. 2021 19:49

Tak Honda za poslední 3 měsíce najela přesně 8 km. A je asi fakt čas ji postnout dal. O víkendu je objednaná na profi mycí program, tak jak budu mít čas vyfotím a udělám inzerát a myslím že se prodá celkem rychle (ale můžu se plést). Budu potřebovat výhledově místo.
Tak kdyby tady byla nějaká dobrá duše toužící po 9g s cca 35t. Km, mechanický vlastně v záruce, být má přes 5 let s 1,8 VTEC v eleganci se zimními gumama a al kolama (auto v japonské plně výbavě v podstatě) tak ať mi napíše přes SZ.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 6. 9. 2021 22:10

To som zvedavy za kolko pojde.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 9. 2021 06:17

Taky.
Ale sem optimista.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Redlajn 7. 9. 2021 06:48

Jestli to nemělo refresh půlky kastle v autorizáku, tak bych to nechtěl.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 9. 2021 07:03

Jak je odhad prodejní ceny? (jsem línej se podívat na inzeráty...)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 9. 2021 07:10

320-340 tak nějak..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 9. 2021 07:53

Uvidím.

Dívat se na inzeráty je zbytečné. Nejsou. Je tam jedna, ale starší a s víc najeto km a horší výbavě za 330. Pokud se povede to profi vyčištění (vč. VAX), tak zkusím nahodit víc. Celou dobu mám představu 360, že bych měl dostat (jako když přijde nedebil, tak 350 by třeba bylo akceptovatelné). S ohledem na to co je na trhu to není přemrštěná představa. A v podstatě je to poslední příležitost koupit bezproblémové auto. A to auto je v zásadě nový (vím jen o dvou drobných vadách, které jsou ale za rel. pár korun řešitelné - zipem na kalhotech sem lehce škrábl kůži na volantu a pak malá propiskou rozdrápala textil na loketce, je tam taková 3 mm tečka vzadu, což sem měl domluvené na opravu, ale nějak sem se k tomu ještě nedostal, a nechám to prostě vše původní), garážovaný a po vyjetí v zimě vždy owapkovaný.

Každopádně, pokud se neprodá, asi mi to taky vadit nebude. Sám nevím. Jen bych na podobný "chov" chtěl prostě jiný auto než je Honda. Ale za 330 t. bych to auto asi teď neprodal. Jen zimní kola jsou dnes za 20t (a prodávat to zvlášť na to se můžu..., stejně na trhu je psuto prázdno).

No s ohledem na to, že moje auta jsou vždy v naprostým supercajku, tak se nebojím. Ale tady to auto nikdy pořádně nejezdilo, tak bych prostě chtěl o něco málo víc, než obvykle, to je fakt (pokud to půjde). Ono IX, když už jsou, tak se prodávají pomalu dráž než mnohem mladší X, což je logické (už jen kvůli motoru a magic seats, což je jedna z mála věcí, co mne na tom autě fascinuje a dělá to z Civavi extra použitelný auto).

A občas tady někdo podobný auto shání, tak sem napsal, že ta možnost je. Myslím, že jak vyhodím inzerát, že když se zadaří, že v dnešní době půjde rychle pryč (ale jak sem psal, můžu se plést).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 9. 2021 07:57

moje auta jsou vždy v naprostým supercajku


hlavne opravene totalky...
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků