Mazda MX5

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 7. 2019 08:51

Ani mi neláká to číst...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 7. 2019 08:55

Napsal to clovek co rovnou prizna ze ne vse umi. Dle meho typicky zakaznik tech aut. Maji neco co neumi ani ovladat. Jako zdejsi kritici a teoretici
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 7. 2019 09:41

Ale u těchto z auta dostaneš aspoň část jeho možností
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 7. 2019 09:48

ano, mam doma zenu. Tudiz mam moznost sukat 20x denne.... asi toliko k moznostem.
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 29. 7. 2019 10:04

goes píše: Dle meho typicky zakaznik tech aut. Maji neco co neumi ani ovladat.


Ano :(
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 1. 8. 2019 15:10

Tak dnes cesta do Alp. Prvy krat som isiel poriadne dialnice. Vedel som, ze to nie je hltac dialnicnych km ale myslel som, ze prekvapi. Neprekvapilo :D je v tom hluk aj so zatvorenou strechou. Ale potom ked som zliezol z dialnice, dole strecha, to uz bolo ono... ale inak ako fajn, slo to
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 8. 2019 15:56

Kolik jsi jel po dálnici?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 1. 8. 2019 16:21

Najcastejsie 140 tempomat a max do 170. Ale to uz je hukot jak svin. Aspon mam auto, s ktorym na dialnici jazdim jak clovek. Celkom sranda bol vyjazd k hotelu. Tam sa ide po “ceste”, ktora je v zime sankarska draha. Je to take sotolinove ale celkom hrbolate, ale na tej sotoline na jednotke v kazdej zakrute sa hrabal bokom. A to je este sucho, uvidime ked naprsi.

Obrázek
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 8. 2019 16:22

naajs
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 8. 2019 16:22

Na ten kopcek v pozadi by sa patrilo vyslapnut.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 1. 8. 2019 16:28

Takych je tu dookola plno, ze nevies kam skor vyslapnut.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 8. 2019 16:43

nějaká terénní vložka ? :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 1. 8. 2019 16:46

Arnie J píše:naajs

+1
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dastyy95 1. 8. 2019 19:17

No, tak já mám teď pár dní zpátky za sebou taky delší cestu-něco přes 1000km z jižní Moravy přes Maďarsko až kousek za Makarskou. No mám z toho trochu jiné pocity, čekal jsem to daleko horší, tempomat kolem 140, ono je to asi hodně o tom na co byl člověk zvyklý předtím. Pokud někdo přesedne z Passatu, tak se nedivím, že se mu to zdá nepohodlné nebo hlučné ...ale každý to má trochu jinak:) za mě spokojenost a určitě se těchto delších cest bát nemusím
Dastyy95
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 1. 8. 2019 19:23

Zas ja sa ich nebojim. Vsak ako pisem, je to take, ake som cakal. Len som mozno jemne dufal, ze to prekvapi. Ale inak ok, cestovat sa tym da. Ale asi na denne dlhe streky fakt nie.

-- 01 srp 2019, 21:21 --

Ozaj a co mas za verziu? Aku mas vybavu? Zaujimalo by ma, ako mas rozlozene cudliky tam vedla volantu vlavo. Co som pozeral papierr tak su ukazane vzdy na inej pozicii. Ja tam mam len 3. ESP, start stop a asistent jazdnych pruhov. Mam teda ten asistent jzdnych pruhov, na ten ovladac mam a to mam vypnute. A potom mam aj sledovanie mrtveho uhla. V zrkadlach ikonky su, aj to funguje ale nikde nemam cudlik na vypnutie tejto funkcie. No a dnes podvecer, po zjazde od hotela po tej sankarskej drahe sa mi zrazu na palubovke rozsvietila kontrolka, co vyzerala ako to co je v zrkadlach s napisom off. Ale ako sa to kua vyplo? Nic som nemackal a nemam na to ani cudlik :hm po vypnuti a zapnuti to uz nesvietilo.

Inak cely ten system mazdacky, dnes mi to zblbo aj s carplay tak, ze som krical, ze zastavim, celu tu kokotinu z auta vytrham a odnesiem do do skody/vw nech tam namontuju normalny infotainment :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků