NISSAN 350Z

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zdenek 3. 12. 2009 20:09

tak s tím souhlasím :)
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod Mitch 3. 12. 2009 20:29

Uz jsem argumentoval, ale pod 320.000 zadna v cr neni ani na mobile.
myslim si ze za 400.000 je to ok, kdyby jste videli ten interier...
I nove Audi se muze jit podnout...

Jde o to ze zitra bud mam slozit zalohu do 10 hod. rano nebo to nabidne dalsim zajemcum co hledaji pekne Zko, a uprimne lepsi jsem nevidel, ani nove...
Takze se proste proda. A ja v sobotu jedu na dovolenou na tyden.
tak mam dilema dat zalohu, nebo pockat nechat to osudu, a pokud se neporda za tyden - smlouvat treba na 380.000.
Mitch
Lambokiller

Odeslat příspěvekod HondaMan 3. 12. 2009 20:33

"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Mitch 3. 12. 2009 20:45

No ti na tipcars nebylo, kluk se sportovnivozy.cz se pekne rozjel... tahle se dela poradny web.

Tim nazazite na to ze to ted nemam kupovat? :-)
Mitch
Lambokiller

Odeslat příspěvekod HondaMan 3. 12. 2009 20:51

Závěrečné rozhodnutí je jen a pouze na Tobě. Jsou to Tvé peníze. Já jsem velmi tolerantní člověk ve vztahu ke stavu auta, takže pokud s tím chceš najet pár kilometrů za rok, tak bych koupil něco levného. Rozdíl v ceně jen tak neproservisuješ (stejně to dřív prodáš), show a jízda budou u obou velmi podobné...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Mitch 3. 12. 2009 20:54

HondaMan píše:Závěrečné rozhodnutí je jen a pouze na Tobě. Jsou to Tvé peníze. Já jsem velmi tolerantní člověk ve vztahu ke stavu auta, takže pokud s tím chceš najet pár kilometrů za rok, tak bych koupil něco levného. Rozdíl v ceně jen tak neproservisuješ (stejně to dřív prodáš), show a jízda budou u obou velmi podobné...

No to urcite je rozumny nazor, jelikoz dam 400.000 za zachovaly a nadherny kousek v CR, pojezdim s tim max. do podzimu 2010 s tim ze je pomaly... budu ho chtiti prodat a zadny zajemce... tak budu rad kdyz pude za 300.000
ale u verzi kterou koupim za 280.000 pojezdim... a za 250.000 budu mit frontu...
tak to necham asi osude... jen ten interier... skoda ze neni jeste na webu...
Mitch
Lambokiller

Odeslat příspěvekod XMIF 3. 12. 2009 21:05

Koukam, ze ty posledni dva v nabidce na sportovnivozy.cz jsou nejspis US verze :nenapadne, ty byvaji yrazne levnejsi a mene chteny. U toho prvniho (bileho) to z fiotek nepoznam.
XMIF
Nováček

Odeslat příspěvekod Mitch 3. 12. 2009 21:08

XMIF píše:Koukam, ze ty posledni dva v nabidce na sportovnivozy.cz jsou nejspis US verze :nenapadne, ty byvaji yrazne levnejsi a mene chteny. U toho prvniho (bileho) to z fiotek nepoznam.

Tohle je kvalitni nazor :tleskani
Mitch
Lambokiller

Odeslat příspěvekod zdenek 3. 12. 2009 21:14

jj, buď to jsou US verze, nebo mají jiný problém proč jsou za tyhle peníze, brácha po nějakým v tomhle cenovým rozmezí pokukuje přes půl roku jak tady tak v reichu a ještě se nevyskytla takhle levná aby tam nebyl nějakej vážnější problém, naposled taková "nebouraná v perfektním stavu" a na místě z toho bylo auto s totálně sjetejma gumama, blbě spravený po ráně na předek, synchrony na dvojce a trojce v hajzlu a po silnici to pěkně plavalo (je otázka jestli kvůli těm gumám, nebo bouračce) :D
Ono je to vidět i na cenovým rozmezí, většina 350Z je nad 350 tisíc, a pod touhle hranicí se pohybuje pár kusů.
US verze je míň žádaná protože je obvykle míň vybavená včetně takových věcí jako že nemá Brembo třmeny apod.
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 3. 12. 2009 21:51

Mitch píše:ale u verzi kterou koupim za 280.000 pojezdim... a za 250.000 budu mit frontu...

Neboli - koupis uz tak dost vylitanou *****, behem pul roku to dodelas a pak to nejakej lacinej frajirek stejne koupi, kdyz bude cena dostatecne nizko :)

Jo, prave proto je lepsi se temhle typum aut ve spodni cenove relaci vyhnout...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Eksen 3. 12. 2009 22:27

350Z na úrovni 130i ? To by mě teda zajímalo v čem ?
Autorevue: Almera 1.6, Fabia HTP, E36 325i
Mobilmania: 6310i ----> HTC Touch ----> 6310i ----> 6610 ----> 6310i ----> E52
Eksen
Nováček

Odeslat příspěvekod Hyza 3. 12. 2009 22:28

vykon a zadny nahon? plus motor vpredu...
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Mitch 4. 12. 2009 09:14

Eksen píše:350Z na úrovni 130i ? To by mě teda zajímalo v čem ?

No v primce jsou na tom uplne stejne, vaha stejna, a i v zatackach na tom bude take stejne...
Mitch
Lambokiller

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 4. 12. 2009 09:23

Mitchi .... známý si teď nechal dovézt ze států Forda mustanga a právě i 350 z, v úplně okay stavu, staré asi tři roky, najeto na km 50 000 a ejhle - 220 000 kč za to dal.
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod KRAKRA 4. 12. 2009 09:30

Vypadá to že v USA ceny aut klesaj a klesaj.

Říká se ale že americké verze mají slabší brzdy a nějaké další nevýhody.
KRAKRA
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka