NOVÝ ACCORD 8G - pokec

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Gingles 12. 11. 2008 15:40

neviem ci vypusta....ale prave som si vsimol ze to tiez riesil niekde na 3str., kde napisal ze si vybral nieco ine, lepsie...Mozno by bolo dobre keby mi dal typ.... 8-)
Gingles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 12. 11. 2008 15:50

Gingles píše:neviem ci vypusta....ale prave som si vsimol ze to tiez riesil niekde na 3str., kde napisal ze si vybral nieco ine, lepsie...Mozno by bolo dobre keby mi dal typ.... 8-)


Goes vždycky vybere něco jiné, lepší.. Jenom nikdy neřekne co.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2008 15:56

Gingles: chces "typ" nebo "tip" v tom je zasadni rozdil.

Jinak proc bych daval jiny tip, kazdy chce neco jineho. Bohuzel Hondu si koupi zcela jiste jenom asocialove z okraje spolecnosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod Gingles 12. 11. 2008 15:56

škoda, možno by mi pomohol s rozhodnutím, aj keď úprimne pochybujem.... :hm

za tolko penazi tolko muziky v takej kvalite (hl.s 2,4)...neviem neviem. S tym ze kufor je mensi ako by mal byt suhlasim, ale kocik sa do kufra zmesti - da sa nalozit az po vrch az predsa a vzadu sa male dieta ale aj dospely odvezie...ci nie ?
Gingles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gingles 12. 11. 2008 15:58

:D , typ v zmysle co kupit....Mozno ked mas tak radikalny nazor tak by si ma presvedcil preco je prave tvoja volba lepsia / aj ked je jasne ze emocie a teda 100 ludi 100 chuti hraju velku ulohu....
???
Gingles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rasilez 12. 11. 2008 16:08

Gingles , citaj SZ.
Rasilez
Nováček

Odeslat příspěvekod Rasilez 12. 11. 2008 16:09

A moze tu niekto pozmenit cas , ja nerad o hodinku starsi clovek :-)).
Rasilez
Nováček

Odeslat příspěvekod Rasilez 12. 11. 2008 16:25

Vyber medzi novym Accordom a CRV zhrnem nasledovne. Accord je o 2 triedy lepsi po motorickej stranke, podvozkovo, je ovela tichsi ako motor tak aj hluk od kolies/podvozku ( skuste dialnicne tempo s CRV a ten rozdiel je obrovsky na dlhodobe cestovanie hm to nie je), v predu priestranejsi a posobi luxusnem, pouzite materiali a ich spracovanie - v tejto triede 1***.
CRV ma vyhodu iba pri velkosti a variabilite kufru a trosku viac miesta na zadnych sedackach, ocenujem ich posuvnost.
2 .2 diesel v Accorde ma vacsi a plynulejsi tah ako diesle u CRV. Pruznost 110kW agregatu max dostacujuca k pohodovej a aj rychlej rodinnej jazde, k tomu minimalny trubo efekt. Motor som pocul iba pri studenom motore a pri radeni jednotky, kedy bolo citil aj jemne vibracie (kratkodobo zvuk ako u TDI) . Po zahriati motora uz nic extra rusive ani pri radeni jedntoky nepocut.
Dizajn je vec subjektivna ale Accord / Accord Tourer u mna vyhrava.
Rasilez
Nováček

Odeslat příspěvekod Gingles 12. 11. 2008 16:46

hmm, ja najazdim pod 20k km rocne a hlavne kratke trasy, takze pre mna skor ta 2,4...aj ked diesel je v cene benzinu. No, silno o tom rozmyslam naozaj....
hlavne chcem bledu kozu, no farby sa mi zdaju nejake obmedzene...maju prist aj ine ako teraz su ?
Gingles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 11. 2008 17:16

No v maďarsku maj Accorda 2,2 EX za 641 000 Kč v přepočtu.Sice bez kůže, ale i tak super cena.

http://www.honda.hu/modellek/accord/Tou ... _Executive
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2008 17:26

co je na tom super?
anonymni

Odeslat příspěvekod Skyline 12. 11. 2008 17:57

Chabej pokus radku, zkus neco lepsiho. Nebo wolff jeste naskakuje i na takove kraviny, tak to zkousis i tady?
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2008 18:48

skyline: no staci tebe sledovat v diskusich, jak te dokazou porad rozpalit skodovky apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 11. 2008 19:46

goes píše:co je na tom super?



To není info pro tebe, ty kupuješ jen ojetiny. :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Skyline 12. 11. 2008 22:10

goes: si pis, na kazdej clanek se tesim jak malej, az prijde zeli, rohypnol, skodovkar a vubec cela ta jejich parta. To je fakt lepsi, nez svyho casu trnky-brnky.
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků