Nissan GT-R

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marepa 22. 4. 2008 15:57

Konecne sem se dockal, a do rukou se mi dostalo (bohuzel ne auto) ale GT5 Prologue (Gran turismo) - hra na ps3.
Serie Gran Turismo byla asi vzdy tim nejlepsim pro virtualni zavodniky .. neskutecny pocet aut, vcetne obycejnejsich aut , coz treba pro mne je obrovske plus.

Vyvojaji teto hry uzce spolupracuji s automobilkama a dostavaji tak dulezita data, aby mohli verne napodobit chovani vozu ve hre .. a ted k moji otazce.

Ve hre sem si poridil Nissan GT-R a uplne nechapu ... tohle auto je dokonce rychlejsi nez Ferrari F430, coz sem opravdu necekal ... da se tomu opravdu verit? ze auto ktere by se nechalo sehnat za 2 mega "porazi" auto 2,5x drazsi ?

Je mi jasne ze Ferrari je o image a o hodnote znacky .. ale i tak mne tezce prekvapilo, ze se na GT-R nechyta ( nebo ze bych byl tak dobry virtualni ridic??) :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 22. 4. 2008 16:01

tak na nordschleife to auto F430 podrtilo radikalne, tedy automobilka to pise, jaka je realita nikdo nevi :)

7:38.54 - GTR
7:46 - Lamborghini Gallardo Superleggera
7:55 - F430 F1
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 22. 4. 2008 16:10

tak na tom asi neco bude :)

ja si vybavuju nejake clanky kde to porazilo P911 ..ale mel sem vzato ze normalni P911, ktera podle mne neni rychlejsi nez F430.

no kazdopadne se asi zase neco soudruhum z japonska povedlo .. a to muzeme teprve cekat na japonske upravce vozu (jako treba Mines) co s tim jeste vyvedou :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 22. 4. 2008 16:23

marepa: ten cas byl dosazeny pri tovarnim testovani, takze tomu nelze zase tolik verit. Nerikam, ze to auto je spatne, ja ho ani nevidel, takze nebudu hodnotit, ale ten vysledek je na to vsechno abnormalne dobry, ne nemozny, ale pockam si na jizdu nekoho nezavislejsiho, nez je ridic tovarny :)
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 22. 4. 2008 17:28

marepa píše:Vyvojaji teto hry uzce spolupracuji s automobilkama a dostavaji tak dulezita data, aby mohli verne napodobit chovani vozu ve hre ..
Krom toho dostávají celá auta, která si sami testují..
Jinak mě třeba v Daytoně vyhovuje více 430 neř GT-R, páč GT-R jde moc snadno do smyku.
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 22. 4. 2008 17:46

no ty hry maji kazdopadne tak daleko k jakemukoli naznaku reality, jako ja k tomu, ze budu zvoleny prezidentem USA. Uz jen myslenka na to, ze by se to mozhlo chovat jen trochu realisticky ukazuje na chabost daneho cloveka.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 22. 4. 2008 18:05

Radek Ondrášík píše:Uz jen myslenka na to, ze by se to mozhlo chovat jen trochu realisticky ukazuje na chabost daneho cloveka.
Tvůj názor, vyvracet ho nehodlám. Ale tak jako vola jsi ze mě udělal hezkého :mrgreen:
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 22. 4. 2008 18:10

jj, no nic, trenujte na pc a konzolich, budou z vas schumacherove :)
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 22. 4. 2008 18:41

To není trénink ale HRA ;-) A jen tak mimochodem...zkus si to projet, asi bude velmi překvapen(samozřejmě se slušným volantem).
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukino 22. 4. 2008 19:10

Testovali jej jak pise Sauron i s 911 Turbo, pricemz Turbo bylo na okruhu lehce rychlejsi na rovinkach a GT-R bylo vyrazne rychlejsi v technicke pasazi, vysledek = GT-R zajelo lepsi cas a soferi jej hodnotili lepe nez 911.

To auto je skutecne dobre, jednak je pekne po japonsku prospikovano elektronikou (jako sveho casu Skylyne, jez je jeho predchudce) a druhak v porovnani se zminenym 911 Turbem ma naprosto uzasnou cenu. Nissan se nikdy netajil tim, ze to auto postavil cilene proti Porsche. V jine recenzi na GT-R me pobavila hlaska "GT-R ma tolik citu ve volantu, ze kdyby evropsti ridici umeli japonsky, mohly by pres volant cist napisy na kanalech" :)

Podobne vyslovene dobre recenze jsem cetl jen na Cayman S. Holt dalsi povedene auto.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 23. 4. 2008 12:08

Radek O:tak to te musim zklamat.. sice bych v zadnem pripade nerekl, ze se jedna o realny pocit, ale neni to uplne daleko
samozrejem asi nikdy nebud clovek citit pretizeni, ale co se chovani vozu tyce, tak to tak daleko od pravdy rozhodne neni

kazdopadne jestli to chapes tak ze hranim her se clovek nauci jezdit v aute, tak to je samozrejme blbost :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 23. 4. 2008 13:08

Radek Ondrášík píše:no ty hry maji kazdopadne tak daleko k jakemukoli naznaku reality, jako ja k tomu, ze budu zvoleny prezidentem USA. Uz jen myslenka na to, ze by se to mozhlo chovat jen trochu realisticky ukazuje na chabost daneho cloveka.

To by asi Floriďák nepřežil :-D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 23. 4. 2008 13:33

marepa: chovani vozu je zcela synteticke, nereflektuje vubec nic. Fakticky to muze pusobit, ze je to blizko reality, protoze zakladni principy tam opravdu funguji, ale tim to zcela konci, protoze to nepocita s miliony faktoru, ktere jizdu velmi vyrazne ovlivnuji.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 23. 4. 2008 14:25

Radek Ondrášík píše:chovani vozu je zcela synteticke, nereflektuje vubec nic.
Fakt si to někde zkus, se slušným volantem. Uvidíš sám, jak moc syntetický to je...
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 23. 4. 2008 14:39

beat: kdybych auto hry nehral ve velkem, jak na PC, tak na stare PS1, tak na novem XBoxu360 tak bych te realite i mozna veril.
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků