Toyota Corolla Cross

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 6. 12. 2022 15:45

Tucson/RAV4/Suzuki
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 6. 12. 2022 16:01

RAV 4 ma docela mizernou ctyrlkou.Ale pokud to chces jen na snih tak tam to staci.

-- 6. 12. 2022 16:13 --

Jinak s temahle pozadavkama a do milionu bych jednoznacne bral Subaru Outback.Nejlepsi ctyrkolka a nejlepsi jizdni vlastnosti ve svy kategorii.Nevyhoda je trochu slabsi motor v evropsky verzi.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... k/19114092
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... k/19114089
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 12. 2022 08:56

No takže to vidíte úplně stejně jako já.

Ten Outback se mi líbí, ale nejsem zatím psychicky připravený na ten automat (Lineatronic).

Jel jsem teď v dost autech, jezdím teď ve Volvu C70 CC v automatu a....

Všechno super, jen jak jsem si zvykl na tu klasickou automatickou převodovku, tak mi teď všechny auta připadají takový....blbý... Takže... než blbej automat, tak to raději dobrej manuál.

Jako jo, ta převodovka v Jeepu je pomalá, ale absolutně žádné cukání, řadí to sametově, jak kdyby tam byla úplně normální převodovka (lepší), naučil jsem se jezdit s tím tak, že už i umím povolit plyn, když vím, že si to bude chtít zařadit (s trochou přehánění), prostě taková pohoda.

Lineatronic je prostě skůtrová převodovka, byť to má možnost předvolených stupňů (to bylo vlastně to jediné co mne na skůtru v pozdějším čase sralo) a ty nové dvojspojky a podobné opičárny..., vždyť s tím mám problém v kopci vyparkovat, abych něco před sebou a nebo za sebou nenabořil... Asi se dá na to zvyknout, ale... SUV s dvojspojkou je asi největší pikačovina, ve které jsem kdy jel (pokud se s tím má občas někam mimo silnici).
:-)

P.S. Koncern pro mne fakt ne..., to už je pro mne přijatelnější ta Sportage (protože pak bych měl všechno v servisu PEMM)

Kurtoid... Však Jeep si asi nechám, tak jako tak... Teď mi tam odešel motorek vířivých klapek (cca 6t.), tak už jsem s tím nechal vyměnit i turbo (cca 20 t., ještě ani nevím na kolik to vyjde), budu tam mít nový startér (7 t.), opravily se nějaké nefunkční fíčury (17 t. - kroužek pod volantem, musí tam být jen originál MOPAR a taková je cena), takže věřím, že to bude O.K. Stát mne to bude pomalu jako nové malé auto ještě před pár lety, ale stejně mi nic jiného nezbylo (mohl jsem to jen zaflikovat, turbo nedělat - nic mu není, ale rád bych aby už byl klid a když to bude rozdělané, původní tam zůstal v podstatě už jen polomotor, jinak všechno je tam nový, resp. za mne dělaný - podvozek, žhaviče, baterka, kola, pneu, chadič... prostě všechno co šlo se vyměnilo)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 7. 12. 2022 09:05

Ne, pružiny si nevyměnil.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 12. 2022 10:13

Však ty vydrží, jsou jako nový...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 7. 12. 2022 10:15

Kulový, 20 let je ta plečka zatěžuje, jsou unavený jak horník před důchodem, a ty na tom šetříš.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 12. 2022 10:35

powerball píše:RAV 4 ma docela mizernou ctyrlkou.Ale pokud to chces jen na snih tak tam to staci.


člověče, na blátě je to vcelku funkční, ale furt je to suv do města
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 12. 2022 18:30

yndezit píše:Kulový, 20 let je ta plečka zatěžuje, jsou unavený jak horník před důchodem, a ty na tom šetříš.


Tak zase tak strašný to není.
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků