Toyota Corolla Cross

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod McGyver2 7. 11. 2022 20:51

Cena od 929 tis, výroba přímo Japonsko. Je znát šetření - vršek palubky tvrdý plast proti zákl. Corolle. Jinak to vypadá docela hezky. Bržděný přívěs jen 750 kg. Zadní roleta bez kolejnic jako auris naprd. Pod platem rezerva.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Škoda Kamiq Scoutline Phoenix 1.5 man 4/22, Fabia III Combi Ambition 10/2015
McGyver2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 11. 2022 20:52

nic moc za ty prachy
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 11. 2022 20:54

Plasty ako z Dacie za takmer mega.
Lol
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 7. 11. 2022 20:59

Fuj ten displej tam jebnutej takhle.To je hnus.

-- 7. 11. 2022 21:01 --

glider píše:Plasty ako z Dacie za takmer mega.
Lol

To si asi dlouho uz nesedel v Dacii.Tenhle interier je luxus oproti tomu :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McGyver2 7. 11. 2022 21:05

Dachna má na palubce aspoň textil, tohle umělá koženka.
Škoda Kamiq Scoutline Phoenix 1.5 man 4/22, Fabia III Combi Ambition 10/2015
McGyver2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 11. 2022 21:47

Pokud udrží toyota standard, tak to bude jezdit i za 20 let a na hnusnou palubou si nikdo nevzpomene
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 7. 11. 2022 22:28

Zezadu to vypada hrozne, mozna to dela jen ta fotka, ale kdyby mi nekdo rekl ze to je 10 let stary model tak uverim :D
Interier taky nic moc, za ty prachy spis nic... Je to asi pro bohate duchodce kteri oceni (snad) kvalitu a jednoduchost.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 7. 11. 2022 22:34

Ten standard je tady pěkně nízko, neodpovídá ceně.

TOP je vakuová obrazovka v přístrojovce. O:-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod impact 8. 11. 2022 05:50

Prej to ale jezdí docela zábavně, na to, že je to Toyota hybrid.

-- 8. 11. 2022 05:51 --

puk123 píše:Ten standard je tady pěkně nízko, neodpovídá ceně.

TOP je vakuová obrazovka v přístrojovce. O:-)



Kdybych vybíral kompaktní SUV/crossover, asi bych nedokázal najít lepší. Levnější ano, ale lepší ne.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 8. 11. 2022 07:55

ono se jednoduše hejtuje, ale Corolla je dobrý auto. Mám dohodnutou zápujčku Crosse, jak SUV nemusím, tak todle mě zajímá.
Má to novou generaci hybridního systému, novej infotainment . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 8. 11. 2022 08:18

Corolla Cross - takové auto pro USA. Kvalita plastů je něco mezi Dusterem a i30. Dveře při zavírání horší zvuk než desetiletá Corsa. Spodek ošetřen podivně, ale to asi všechny toyoty.

Za 900 bych si radši koupil RAV4 v základu, kdybych chtěl za každou cenu Toyotu. Jinak bych těch 900 uměl roztočit u konkurence za něco s plnohodnotnou čtyřkolkou a neotravným jízdním projevem.

Je to takové auto pro specifického zákazníka, který nemá rád auta a potřebuje přepravit ráno děcka přes město do školky. S tím se to asi i vyvíjelo a v případě soustředění se na ten USA trh to vlastně dává i smysl.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 8. 11. 2022 08:24

PeTr7650 píše:ono se jednoduše hejtuje, ale Corolla je dobrý auto. Mám dohodnutou zápujčku Crosse, jak SUV nemusím, tak todle mě zajímá.
Má to novou generaci hybridního systému, novej infotainment . .

Aby nebolo dobre za tie prachy.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 6. 12. 2022 11:22

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 12. 2022 12:31

kurtoid píše:Za 900 bych si radši koupil RAV4 v základu, kdybych chtěl za každou cenu Toyotu. Jinak bych těch 900 uměl roztočit u konkurence za něco s plnohodnotnou čtyřkolkou a neotravným jízdním projevem.
.


A to by mne zajímalo za co.

Jeep teď nějak dávám zase do kopy (když už je to v servise, tak se bude měnit všechno co by na starém dieselu mohlo odejít), takže bude asi ještě nějakou dobu sloužit (ale prostě těch km na tak starý auto najedu moc, takže už to není z dlouhodobého hlediska rozumné to asi provozovat jako hlavní auto), nicméně pomalu začínám hledat co koupit...

A popravdě mám jediné dva favority, které jsem našel a připadají v potaz.

Prostě jsem si najel na sauto, zadal auta do 1,0 mil vč. DPH, možnost odpočtu DPH, 4X4, nové a nebo předváděcí.

A popravdě...

Vyběhly mi dvě smysluplný nabídky (od prodejců z JM a okolí), které pokud se rozhodnu do toho jít budu muset řešit as soon as possible.

A to je RAV 4 (můj favorit) a případě při vůli šetřit a brát to jen jako dočasnou alternativu Suzuki SCross. Nic jiného jsem na trhu nenašel.

Jeepy, Alfy (byť na Stelvio cukaturu mám, ne že ne), všechno nad milion (někdy dost), Pak jsou tam Subárka, ale s linearotronicem a s dýchavičnýma motorama, Dacii fakt ne... Se zavřenýma očima se dají Háčka a Káčka, ale moc jich není, skladem je prd, je to vyprodané a nelíbí se mi to moc a abych koupil Sanga za mega, na to koule nemám...

Jako sleduju to už 2. měsíc a je prd.

Jak říkám, já vybráno asi mám a budu se rozhodovat podle aktuální nálady a podmínek co dostanu, jestli to bude Toyka a nebo Suzina (je mi jedno), ale pokud by se našlo něco jiného..., tak budu rád. Ale servis Toyoty mám od baráku 3 km, což už vnímám jako výhodu.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suzu ... /181685360
https://www.sauto.cz/osobni/detail/ssan ... /180139637
https://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/xv/177728506
https://www.sauto.cz/osobni/detail/hyun ... /174910196
https://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/xv/177275161 (toto mne ještě trochu nahlodává)
https://www.sauto.cz/osobni/detail/toyota/rav4/18910550

P.S. Ta Corrola proti Ravce dle mého názoru nestojí ani za úvahu. Ten cenový rozdíl tam je drobný (CC je předražená dle mého názoru) na to o kolik je Ravka lepší (aspoň podle mne).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod kurtoid 6. 12. 2022 15:42

Kdybych to řešil já, tak beru na 100% Atecu. Kolem 900 bude Karoq, Sportage, Tucson, QQ.

Nejspíš kolem 700 bude Suzuki a taky Subaru XV. Pro mě oboje trochu jiná liga než auta nahoře. Suzuki je takový kamiq ve čtyřkole, prostě to působí o třídu níž. XV typický japonský výkřik do tmy v jejich mimoňském stylu. Přitom to kdysi s atmo dvoulitrem v manuálu bylo tak fajn.

Ani jedno auto ti Jeep nenahradí. Asi bych každé z nich byl schopný rozbít během deseti minut, kdybych prováděl to, co tisíce km v Jeepem.
kurtoid
Pozorovatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků