Toyota koutek

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod saabik 20. 4. 2021 19:31

Pro hybrida je nejlepší kombinace vesnice a okresek. Ideálně vzdálenost pouze několik málo kilometrů mezi těmi vesnicemi. Pak je spotřeba fakt malá. Navíc, podle výškového profilu to bylo z výše položeného místa do nmíže položeného místa. To dělá taky hodně. Z brzdy bych ho nepodezíral. Ten yaris je schopný.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 4. 2021 19:52

s yarisem v hybridu mě ježdění po městě bavilo, hlavně na semaforech :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 4. 2021 20:00

saabik píše:Pro hybrida je nejlepší kombinace vesnice a okresek. Ideálně vzdálenost pouze několik málo kilometrů mezi těmi vesnicemi. Pak je spotřeba fakt malá. Navíc, podle výškového profilu to bylo z výše položeného místa do nmíže položeného místa. To dělá taky hodně. Z brzdy bych ho nepodezíral. Ten yaris je schopný.

Tak jistě, pro tebe není brzda ani někdo, kdo jezdí s šestiválcem za 5,9 :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod evlo 29. 4. 2021 20:10

jako zajimalo by me jak ty hyluxy drncaj ma to nejlepsi pomer sirka/vyska
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 5. 2021 11:06

teď sem si dovezl úplnou funglovku Camry, MR 2021. Odpoledne to proženu na vysočinu, zítra po dálnici.

První dojmy dobrý, jak je to tichý, tak je fakt slyšet každej kamínek. Interier není úplně premiovej, myšleno materiály, ale nikde nic nevrže a necuká to :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 5. 2021 11:51

Mně dneska DSG tak zacukalo (při pokusu o plynulý rozjezd po změně z R na D), že jsem si říkal, že už je asi hotovo :D Ve 45 tkm...
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 5. 2021 13:36

Dvouhmota jako u Mouchy...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 6. 5. 2021 13:43

Vitej v kloubu
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 5. 2021 13:45

kdyz jsem zkousel range rover sport, prej to ma normalni prevodovku s hydromenicem a cukalo to pri razeni 2 nebo mozna lock 2, je me to jedno, cukalo to, najeto 700km, prej je to normalni :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 7. 5. 2021 08:01

PeTr7650 píše:teď sem si dovezl úplnou funglovku Camry, MR 2021. Odpoledne to proženu na vysočinu, zítra po dálnici.

První dojmy dobrý, jak je to tichý, tak je fakt slyšet každej kamínek. Interier není úplně premiovej, myšleno materiály, ale nikde nic nevrže a necuká to :-D


jsem slíbil petrovi, že mu to ohejtuju :)

No jako fajné výlet to byl, aji buřty jsme opekli. Auto hezký, ale pár mušek by se tam našlo. Hlavní displej rádia má rozlišení asi jako 20 let stará nokia, mapový podklady navigace jsou takový jako že žádný skoro nejsou. Čudlíků je tam jak v ruské ponorce. V interiéru občas pokulhává slícování materiálů, některé plasty se prohýbají pouhým pohledem. U spolujezdce je naprosto na ***** spodek palubní desky, kde do toho výstupku pořád bouchám levým kolenem.
Ale jinak dobrý, z venku je to hezký a motor pod kapotou ještě hezčí, to jo. Zadarmo bych tím klidně jezdil, ale pokud bych potřeboval utratit svůj milion za nový auto, asi bych se kouknul jinde.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 5. 2021 08:13

Japonec no, bude to fungovat, ale niektore riesenia ako pises, 20 rokov dozadu.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 5. 2021 08:23

Mazda zrovna srovnala krok, tak rychle kupujte, protože dalších 20 let to bude stejné :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 5. 2021 09:19

tož jako není to marný. Brno - Tišnov přes Bíteš, v Bíteši spotřeba sedm, pak to padlo na 6.0. Tišnov - Vysočina, okresky, chujoviny, - Tišnov, 5.5. Do práce, něco po Brně, 5.4 . . Furt to padá . .

Pak to má drobné nelogičnosti - vypnutím motoru se vypne radio a probihajici hovor se prepne do sluchatka mobilu. Rozsvěcení světel si dává na čas, podsvětlení budíků a rádia má každý svoje - ztlumím budíky, radio furt svítí jak na lesy.
Sedačky nejdou dát níže, topení občas fouká studenej vzduch (nastavených 23, venku 9, vytopí a pak začne foukat studenej vzduch).
Co mě ale jako milovníka techniky fakt vadí, tak to neustálý startování a vypínání motoru. Jedu po dálnici 140, dám nohu z plynu, bo mi tam někdo vjel, motor chcípne. Za 10 sekund šlapu na plyn, motor startuje . . Ale asi to má Yotoya vyřešený, Priusy jezdí do dneška

jen ten překlad je tragédie
IMG_1622.JPG


v angličtině to hned dostává jinej význam
IMG_1621.JPG
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 5. 2021 09:22

Na :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků