KIA SPORTAGE 2008

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Deli 1. 2. 2008 11:03

s těma plastovejma nárazníkama jsou hnusné obě auta :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 2. 2008 12:07

me prave tucson s tema cernyma naraznikama prijde nejlepsi z tech 4rech obbrazku :-) a jelikoz ve vsemoznych testech maji stejny nazor jako ja, tak musis byt nejaky divny :-D :mrgreen:
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deli 1. 2. 2008 13:11

tak to souhlas, divný to je :D

kia je hezčí 8)
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Petr Štěpka 10. 10. 2008 14:48

Můžu se někoho z vás zeptat, jak se u týhle Kie Sportage otevírá kapota?
Petr Štěpka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 10. 10. 2008 15:39

predpokladam je tam nejaka pojistna packa :D nebo staci mrknout do manualu ;)
Anonymni

Odeslat příspěvekod richie 10. 10. 2008 19:12

mikicz píše:Robin10: kočár jsem složil do nissanu micra 2003... a o dost líp než do fábie. pochybuju, že sportage má menší kufr než micra.

hmm .. zalezi asi aj aky kociar .. ja svoj ledva napcham do fabie kombi ..

a tuscon/sportage je tiez na zozname potencialnych nahradnikov fabie .. len som zial este nemal osobnu skusenost ..
Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia II liftback 1.9tdi 77kw -> 1,6TDI;
richie
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marek194 10. 10. 2008 19:57

mlaskac píše:
divxfan píše:
mlaskac píše:taky jsme o ni uvazovali ale ...

vcera byla pritelkyne u sve mati takze kdyz jsem prijizdel v 2300 domu vzal jsem auto a projel jsem tim rozmoklym polem :)

zajimalo by me jak by si vedl sportage kdyz tuscon uz nescetnekrat nachytali v nedbalkach.

mj na kie se mi libi ty bandaze na narazniky ty jsou do mesta opravduy kchuul

tucson je taková naleštěná zdechlina, sportage to samý. grand cherokee je trochu jinde, tak ať neremcá :)s/quote]

ja to nerikala bych se chlubil. treba jgc ma nevyhodu ze neni elektronickej jako xdrive takze pro zenskou to neni tak vhodne jako pro nekoho koho to bavi kdyz to plave.

pisu o tom ze nemam taky uzaverku diferencialu na jgc (neni na to packa), nicmene i sve pritelkyni ktera sice ridi dobre ale je to uzivatel dokazu vysvetlit ze kdyz je řécm sneho (a ze je, mame vlastni pristupovou cesku k baraku ktera je dlouha asi 90m) tak proste da 4LO tim ze aktivuje uzaverka pusti brzdu a necha auto at se pomalu sune v pred.

jinak pro rodinu je dobra i ta kia, trosku jsem zaskocenej jak ma malej kufr. ty plastovy "duonarazniky" mi prijdou jako strasne dobra vec jen vzadu zretelne znesnadnuji pouzivani nakladoveho prostoru.

nezkouseli jsme 2008 ridit (kupuju zasadne bazar nebot auta prznim radou uprav) nicmene 1-2 roky stara auta asi nemaji zasadni vytku. teda krome toho ze 2.0 kina nema 260koni, zase ovsem nezere 17l.

jak je to u ty kie s bagama a predevsim z asr, eds, esp ..etc?

Sportage a JGC sou trochu někde jinde. Konkurencí pro sportage může být v případě jeepu tak Patriot.
Ale Sportage je docela zajímavá, i když Hyundai je možná hezčí. Ovšem zas je jich tu až moc takže je okoukanej.
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Beaumont 10. 10. 2008 20:50

Co si tak matně vzpomínám na test pohonů 4x4 v Auto Bildu (potažmo Auto Tipu), tak zrovna ten ve Sportage / Tucson moc dobře hodnocený nebyl. A ta cena mi zase tak dobrá taky nepřipadá.
Spíš bych se podíval po Jeepu Patriot / Compass, Suzuki Grand Vitara, Freelanderu 2 (já vím, ten je o dost dražší) nebo Suzuki SX 4 /Fiatu Sedici.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Deli 13. 10. 2008 07:49

Vitara je ok volba, Patriot, nebo nedej bože Freelander už bych tak dobře neviděl :))
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 10. 2008 08:05

tak pokud chce nejake mensi SUV, cena +- 800k, a opravdu fungujici 4x4 a schopnosti v terenu, pak jedine Vitaru.
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek194 13. 10. 2008 08:29

Za 800k už je i např. nový Cherokee a ten je co se týče terénu chválen a to přímo hodně chválen.
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Beaumont 13. 10. 2008 08:43

Marek: Bylo to 800 tis. slovenských a to bude na Cherokee vč. DPH málo, ne? Jinak by to samozřejmě byla super volba!

Deli: Patriot mi přijde jako velmi dobrý poměr auto / cena a Freelander je sice drahý, ale mně se hodně líbí zvenku i uvnitř a o terénních schopnostech netřeba pochybovat...
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 10. 2008 08:44

beaumont: freelander nema zadne terenni schopnosti. To ma u LR jedine Defender, zbytek jsou vice mene hracky.
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek194 13. 10. 2008 08:50

Beaumont píše:Marek: Bylo to 800 tis. slovenských a to bude na Cherokee vč. DPH málo, ne? Jinak by to samozřejmě byla super volba!

Deli: Patriot mi přijde jako velmi dobrý poměr auto / cena a Freelander je sice drahý, ale mně se hodně líbí zvenku i uvnitř a o terénních schopnostech netřeba pochybovat...

Ve sloveneskejch jo, v českejch to bohatě stačí i s dph.
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod richie 13. 10. 2008 09:42

goes píše:beaumont: freelander nema zadne terenni schopnosti. To ma u LR jedine Defender, zbytek jsou vice mene hracky.

stale tu ide o to co kto povazuje za "teren" ..
.. jedna a ta ista lesna cesta na chatu moze byt pre niekoho drastickou off-road vlozkou presahujucu jeho predstavy .. a pre ineho pomaly kazdodennu trasu jazdiacu mozno obycajnou feldou ..
.. mne naprikald staci ze prelezie cez luku na zahradu .. par hlbsich kolaji na polnej ceste .. odolnost voci vyssim obrubnikom v meste .. a v zimnych mesiacoch hlbsi sneh na neodhrnutych cestach .. resp. nahrnute kopu snehu ..

inak tiez pokukujem aj po tomto segmente .. skusil som aj tuscona .. a co je hlavne nalozil som do neho kociar celkom pohodlne .. ale kedze peniaze sa daju pouzit aj lepsie ako vyhodit na nove auto u nas .. laka ma taka volba - Suzuki Grand Vitara 5 Türer Comfort Plus (SE) 2,0i 20 880 € :hm :love:
Naposledy upravil richie dne 13. 10. 2008 10:39, celkově upraveno 1
Astra G Caravan 1.6 Twinport-Z16XEP; Corsa C 1.0; Octavia II liftback 1.9tdi 77kw -> 1,6TDI;
richie
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka