KIA SPORTAGE 2008

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod janoff 31. 1. 2008 16:20

oplati sa kupiť ? stoji 2.0 4x4 komplet výbava za 800.000 SK .
čo si o tom aute myslíte ?

Obrázek
janoff
Nováček

Odeslat příspěvekod Deli 31. 1. 2008 16:20

proč ne? jestli chceš SUV a nevadí ti korejci, tak je to ok ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod janoff 31. 1. 2008 16:22

má niečo spoločne Sportage so Tusconom ? Lebo sú si karoseriou velmi podobne ...
NEW Mazda 6 - 2.0 MZR / HB / TE PLUS / EBEN METALIC
janoff
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 1. 2008 16:25

janoff: je to skoro to samy, neco jako hyundai i30 a kia ceed, proste stejny podvozky ale jine karoserie a interier.. Hyundai je vlastnik Kie takze se vsude uvadi ze by mel byt mezi nm vztah asi jako mezi VW a Skodou v kvalite ve prospech hyundaie...
Anonymni

Odeslat příspěvekod divxfan 31. 1. 2008 16:33

_maty_ píše:janoff: je to skoro to samy, neco jako hyundai i30 a kia ceed, proste stejny podvozky ale jine karoserie a interier.. Hyundai je vlastnik Kie takze se vsude uvadi ze by mel byt mezi nm vztah asi jako mezi VW a Skodou v kvalite ve prospech hyundaie...

tak tak, je to prakticky to samý. tucson bude mít možná o něco málo kvalitnější interiér, ale taky bude stát o něco málo víc. sportage bych se vůbec nebál, sám jsem šel do korejce a nelituju, za tu úsporu oproti (např. koncernové) konkurenci to stojí
divxfan
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Robin10 31. 1. 2008 17:16

Záleží na co to chceš, kočárek do toho moc dobře skládat nebudeš. Jinak ok
Robin10
Nováček

Odeslat příspěvekod Head 31. 1. 2008 17:46

Nelíbí se mi ten přechod blatník/nárazník, Tuscon to má uděláno elegantněji ...
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Nováček

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 1. 2008 18:01

Robin10: kočár jsem složil do nissanu micra 2003... a o dost líp než do fábie. pochybuju, že sportage má menší kufr než micra.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 1. 2008 18:04

Obrázek
Anonymni

Odeslat příspěvekod mlaskac 31. 1. 2008 21:58

taky jsme o ni uvazovali ale ...

vcera byla pritelkyne u sve mati takze kdyz jsem prijizdel v 2300 domu vzal jsem auto a projel jsem tim rozmoklym polem :)

zajimalo by me jak by si vedl sportage kdyz tuscon uz nescetnekrat nachytali v nedbalkach.

mj na kie se mi libi ty bandaze na narazniky ty jsou do mesta opravduy kchuul
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod divxfan 31. 1. 2008 22:19

mlaskac píše:taky jsme o ni uvazovali ale ...

vcera byla pritelkyne u sve mati takze kdyz jsem prijizdel v 2300 domu vzal jsem auto a projel jsem tim rozmoklym polem :)

zajimalo by me jak by si vedl sportage kdyz tuscon uz nescetnekrat nachytali v nedbalkach.

tucson je taková naleštěná zdechlina, sportage to samý. grand cherokee je trochu jinde, tak ať neremcá :)
divxfan
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mlaskac 31. 1. 2008 22:33

divxfan píše:
mlaskac píše:taky jsme o ni uvazovali ale ...

tucson je taková naleštěná zdechlina, sportage to samý. grand cherokee je trochu jinde, tak ať neremcá :)s/quote]

ja to nerikala bych se chlubil. treba jgc ma nevyhodu ze neni elektronickej jako xdrive takze pro zenskou to neni tak vhodne jako pro nekoho koho to bavi kdyz to plave.

pisu o tom ze nemam taky uzaverku diferencialu na jgc (neni na to packa), nicmene i sve pritelkyni ktera sice ridi dobre ale je to uzivatel dokazu vysvetlit ze kdyz je řécm sneho (a ze je, mame vlastni pristupovou cesku k baraku ktera je dlouha asi 90m) tak proste da 4LO tim ze aktivuje uzaverka pusti brzdu a necha auto at se pomalu sune v pred.

jinak pro rodinu je dobra i ta kia, trosku jsem zaskocenej jak ma malej kufr. ty plastovy "duonarazniky" mi prijdou jako strasne dobra vec jen vzadu zretelne znesnadnuji pouzivani nakladoveho prostoru.

nezkouseli jsme 2008 ridit (kupuju zasadne bazar nebot auta prznim radou uprav) nicmene 1-2 roky stara auta asi nemaji zasadni vytku. teda krome toho ze 2.0 kina nema 260koni, zase ovsem nezere 17l.

jak je to u ty kie s bagama a predevsim z asr, eds, esp ..etc?
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 2. 2008 10:48

nj kdo chce kufr tak necht koupi hondu CRV nebo scout O2...

sportage a tuscon maj pidi kufrik, snad i nova fabia kratka ho ma vetsi nez tidlecti...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deli 1. 2. 2008 10:49

Robin10 píše:Záleží na co to chceš, kočárek do toho moc dobře skládat nebudeš. Jinak ok /quote]

se mi zase nelíbí Tuscon, Kia je, dle mého, hezčí ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 2. 2008 10:56

Deli píše:
Robin10 píše:Záleží na co to chceš, kočárek do toho moc dobře skládat nebudeš. Jinak ok /quote]
se mi zase nelíbí Tuscon, Kia je, dle mého, hezčí ;))/quote]

Ano:
Obrázek
Obrázek

Ne
Obrázek
Obrázek
Anonymni

Další stránka