Koupě nového Pro_Cee´du

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lys036 10. 1. 2008 20:53

Dobrý den,
mám zájem o koupi nového Pro_Cee´du v benzínu 1.6 v max výbavě TX. Ceníková cena je nějakých 459 000,- a zajímalo by mě jakou reálnou slevu mohu "požadovat" u prodejce... Také by mě zajímalo zda-li je možné v blízké budoucnosti očekávat jakoukoliv oficiální akci od Kie? U dealera jsem se dozvěděl že na Cee´da 5D zatím žádná oficiální akce nebyla, tedy nikdy (zajímavé že :hm ). Když už jsem toto téma založil rád bych věděl, jaké jsou nejefektivnější strategie při vyjednávání o slevě, co zabírá atp... Wink
Díky za odpovědi
Nikdy nic nevysvětlujte, přátele to nepotřebují a ostatní Vám i tak neuvěří.
lys036
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 10. 1. 2008 20:57

5% a akce jen tak nebudou. Proc by to delali, kdyz prodeje Ceedu neustale rostou...

jinak doporucuji koupit auto pres automodul, tam tech 10% dostanes. Proste prijit ukazat co chci a rict treba - tam mi to nabidli ne za 459 000, ale za 415 000 tisic (ty vis ze kecas) a reknes, ze jak ti to daji za 410, ze to beres hned.
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 1. 2008 21:05

Nejlepší strategie pro vyjednávání je legálně držená zbraň.
"Vepřové zdražuje, ale sviní je všude pořád dost"
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 1. 2008 21:07

"požadovat" můžeš klidně slevu 95%.... akorát ti ji nedají. jakou slevu ti dají ti nikdo tady neřekne, řeknou ti to jenom v tom autosalonu.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod lys036 10. 1. 2008 21:12

mikicz: Já vím každá dobrá rada drahá... :roll: Ale já napsal jakou reálnou slevu požadovat.
lys036
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 10. 1. 2008 21:16

lys: divej, ja kupoval Vitaru, na ni se sleva nedava. Pres automodul.cz jsem ziskal slevu 15% a k tomu vybavu navic za temer 50k :) jen jsem lhal o 106 o tom, co mi nabidli v jinem salone a oni se to snazili prebit :)
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod lys036 10. 1. 2008 21:21

Radek Ondrášík: Takže myslíš, že nej taktikou bude je v tom saloně prostě ošmelit, říct jim tam mi dají 11%, takže když mi vy dáte 12% tak to beru hned?
Jinak klobouk dolů 15% + výbava 50t... to je bomba... Kolik si bereš za hodinu vyjednávání, že bych si tě najal... 8)
lys036
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 10. 1. 2008 21:23

dle meho je nejlepsi obejit salony, ziskat tu nejlepsi nabidku a pak jit na automodul a tam poptat nove auto. Oni te zkontaktuji s nejakym prodejcem v CR a ten ti udela nabidku, pokud bude horsi, nez co ti dali v jinem, tak jim to predhodis a na 99,9% ti to podrazi. Pokud budes lepsi, muzes jeste pritvrdit a jeste neco ziskas.

no ja tu Vitaru nakonec nekoupil :)
Radek Ondrášík
Veterán

Odeslat příspěvekod lys036 10. 1. 2008 21:31

Radek Ondrášík: Asi bude nejlepší je všechny obejít... Akorát už jsem v nějakých salonech byl, a ten přístup je hrůza. Nevím jestli to je tím, že je mi 24 a oni prostě nevěří, že mám nějaký peníze a prostě přistupují ke mě stylem, tomu frajírkovi předhodíme ceníkovku ten si stejně nic nekoupí... Takže je asi obešlu mailem...
lys036
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod divxfan 10. 1. 2008 22:14

víc jak 5% nedostaneš, radek má pravdu. taky jsem chtěl pro ceeda v tx, ale dvoulitr crdi (nebyl mi nicméně prodejcem doporučen), takže 1.6 a ani prd. ale třeba ti to někde vyjde. já vzal nakonec za super cenu novej magentis.
a jestli ti nevěří peníze, tak se podle toho asi chováš (nic ve zlym :) jinak pomůže i vizitka s kontaktem, jestli teda nějakou máš a neděláš třeba v call centru (opět nic ve zlym :o)..
divxfan
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod lys036 10. 1. 2008 22:20

divxfan: Vizitku mám a v call centru nedělám... Jen nevím proč já bych měl někomu dávat najevo, že mám peníze (zvlášť v autosalonu), tam by přece měli být ke každému zákazníkovi, jak to říct, stejně vstřícní(chápej podlézaví)... Auto nekupuješ každý den, a tak přece nečekáš zacházení jako v krámě s rohlíkama (nic proti krámkům s rohlíkama)... pozor2
lys036
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod divxfan 10. 1. 2008 22:39

lys036 píše:divxfan: Vizitku mám a v call centru nedělám... Jen nevím proč já bych měl někomu dávat najevo, že mám peníze (zvlášť v autosalonu), tam by přece měli být ke každému zákazníkovi, jak to říct, stejně vstřícní(chápej podlézaví)... Auto nekupuješ každý den, a tak přece nečekáš zacházení jako v krámě s rohlíkama (nic proti krámkům s rohlíkama)... pozor2a/quote]

v tom případě doporučuju změnit autosalon.. já tě chápu, ale prodejci to nevysvětlíš. kupoval jsem v dolnis, konkrétně u rostislava nováka a fajn přístup, takže doporučuju, zvlášť, jestli jsi z prahy. jinak ceeda tx tam maj i jako předváděčku (byť chrochtáka). ale toho ti doporučuju spíš, byť sám naftě neholduju - tenhle motor je nicméně povedenej a případný úpravy v budoucnu na něm půjdou dělat spíš než na atmosféře.
divxfan
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 11. 1. 2008 00:33

no stejně to budeš brát na leasing ne? :-) tam ani nepotřebuješ peníze dneska se auta davaj za korunu ...
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 1. 2008 00:56

Já myslel, že se tu bude řešit koupě nového auta pro Cédu (Předsedu) :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 1. 2008 01:00

Jinak k věci. Já mazdu objednával když mi bylo 23 a vypadal jsem na 18 :) a přesto se mnou jednali vcelku profesionálně. Pokud ti tedy bude připadat, že s tebou jednají divně, běž jinam. Slevička byla taky, ono asi dost pomohlo mé očividné nadšení před zkušební jízdou, během ní, i po ní. Sem byl z toho auta fakt odvařený. Dostal jsem slevu 7% na úplně nový model, na který se v té době čekalo min. 4 měsíce.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Další stránka