Kia Cee'd

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ITTI 10. 12. 2006 15:47

DoubleSix píše:Irsk : byla to voňavka, najeto 5km, s metalízou a klimatizací, ABS, motor 1.4 16V... za 320.000 Kč /quote]

Jasně že se dá koupit dobře a levně. Třeba tzv.předváděčka, má to najeto, v nadsázce jednou kolem autosalonu,je schovaná a pak se prodá,no,to je celé... Picaso je dnes taky dobrý kup a je to docela držák.Kdo nechce novinku,ale mít nové a moc neutratit,jo,šikovný tip.
BTW:Kdo dělá vyloženě špatně,když dojde na věc?Asi nikdo. :wink:
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod ITTI 10. 12. 2006 17:22

Ach jo,dělám daně, jak vše vyjde,už druhý den,co jsem komu udělal?Zase se bude platit,platit a politici to jistě účelně utratí :x

Občas juknu,co nového na autech-ještě že jsou.Dávám sem odkaz a moc prosím,aby to nebylo bráno jako provokace!!! Prostě lidem v KIA Žilina ani trošku nezávidím, ale psal jsem, že s kvalitou a zárukou bude jeden problém - jak kvalitně budou lidé pracovat. Nechci psát nadšeně, ale jestli nepůjdou ráno nebo odpoledne na směnu už dopředu naštvaní. Stále připomínám, že postavit lze cokoliv kdekoliv, to není problém, ale bez dobrých zaměstnanců(a dobře placených) to nemusí fungovat, seč je vysoký stupeň automatizace. Bohužel,asi jsem se moc nemýlil,seč jim přeji,aby se poměry dostaly na úroveň Škody Auto,protože neveřím, že tam se pracuje lépe,nicméně platy jsou zcela jinde.
To je možná rozdíl mezi německým a východním kapitálem? No, nevím, možná trošku... :( Snad bude brzy líp.
Že by ta sociologie,psychologie,filosofie pohledu na život atd...že by přece jenom...???
http://www.plus7dni.sk/ActiveWeb/16370/podvedeni_.html
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod julius7 11. 12. 2006 20:31

ITTI : Čítal som to.Jasné kórejské zdieranie a vydieranie.Nemusíš robiť,nerob,budeš nahradený,ale treba zaplatiť školenie...
Každý sa nemože presťahovať na západ za lepšou mzdou,majú tam rodiny,zázemie...
Ten plat je úbohosť.A uznávam,že to nie je zrovna pozitívna motivácia a správne riadenie ľudí.Kórejcom však nezáleží na ľuďoch,ale na ziskoch a dosť podobné praktiky sa uskutočňujú aj v Trnave... :?
Keby tam nechceli robiť Slováci,dovlečú tam Ukrajincov ochotných robiť aj za menej.
Otvorená ekonomika a liberalizácia,výhoda hlavne pre tú hornú vrstvu.Bežný pracovník to moc nepocíti.Každý nemože byť právnik,biznisman,politik,úspešný podnikateľ.
Keď je nasýtený a saturovaný trh,nemože prežiť každý podnikateľ je zlikvidovaný konkurenciou nie vždy čistými praktikami,alebo nemá šancu sa presadiť pre cenovú deformáciu v prospech veľkých spoločností,škoda o tom písať.
No ,ale aspoň netreba čakať vo frontách na banány a iný tovar. :wink:
julius7
Štamgast

Odeslat příspěvekod petrumr 11. 12. 2006 20:41

Jakou oni mají smlouvu o tym školení,kolik to stojí. :hm
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Auto1 11. 12. 2006 22:28

Cee´d SW od září 2007
Obrázek
Auto1
Servismen

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 12. 12. 2006 00:17

julius7 píše:ITTI : Čítal som to.Jasné kórejské zdieranie a vydieranie.Nemusíš robiť,nerob,budeš nahradený,ale treba zaplatiť školenie...
Ten plat je úbohosť.A uznávam,že to nie je zrovna pozitívna motivácia a správne riadenie ľudí.Kórejcom však nezáleží na ľuďoch,ale na ziskoch a dosť podobné praktiky sa uskutočňujú aj v Trnave... :?
Keby tam nechceli robiť Slováci,dovlečú tam Ukrajincov ochotných robiť aj za menej.
Otvorená ekonomika a liberalizácia,výhoda hlavne pre tú hornú vrstvu.Bežný pracovník to moc nepocíti.Každý nemože byť právnik,biznisman,politik,úspešný podnikateľ.
Keď je nasýtený a saturovaný trh,nemože prežiť každý podnikateľ je zlikvidovaný konkurenciou nie vždy čistými praktikami,alebo nemá šancu sa presadiť pre cenovú deformáciu v prospech veľkých spoločností,škoda o tom písať.
No ,ale aspoň netreba čakať vo frontách na banány a iný tovar. :wink:-/quote]

nic si ytoho nedělej, u nás slováci takz snižují platovej strop, protože jsou ochotní pracovat za méně než čech, v německu například totéž dělaj češi a tak to pokračuje ... Kamarád dělá v Kolínské automobilce a tam to je podobný, člověk je jen číslo na papíře, nahraditelná položka, malé kolečko ve velkém soukolí bez problémů nahraditelný kdykoliv a kýmkoliv.
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Delphin 12. 12. 2006 08:56

julius7 píše:ITTI : Čítal som to.Jasné kórejské zdieranie a vydieranie.Nemusíš robiť,nerob,budeš nahradený,ale treba zaplatiť školenie...
No ,ale aspoň netreba čakať vo frontách na banány a iný tovar. :wink:-/quote]

Mi to připadá normální. Taky mám dohodu o prohlubování kvalifikace, dokonce na půl milionu a v českých korunách, ne slovenských. A co? Podepisoval jsem to s vědomím, že dostanu praxi, jakou bych bez tohodle závazku nezískal. Navíc takové smlouvy se podepisují před odjezdem, to si to nemohli přečíst? Co kdyby nepodepisovali pitomý závazek na 2 roky a 400 t Sk, ale směnku na 10x tolik? Lidé si musí prostě uvědomit, co podepisují, jestli jim to stojí za to. A jít pracovat do firmy, kde dostanu platový výměr po několika měsících? No... Já bych se nestěhoval, dokud bych neml smlouvu s takovým platem, abych věděl, že se mi to vyplatí.
Delphin
Otvírák Garáže

Odeslat příspěvekod ITTI 12. 12. 2006 15:03

Delphin: Taky posílám lidi na školení,kurzy,dokonce mají 4 denní prac.týden(dva) aby dělali VŠ, neb to potřebuji já i oni, ale odlišil bych plat a stupidní smlouvu.Že lidé podepisují a nečtou,nechtěl jsem být tak drsný a napsat-dobře jim tak(neb se na mne zase někdo obří... 8) ),ale ten plat je fakt mizérie,to si přiznejme. Prostě asiaté. Já smlouvy čtu,všechny a celé.Profesní deformace. :wink:
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod nal 12. 12. 2006 15:06

Auto1 - tie swcka tam doniesli na vozikoch pre fotenie novinarov.
akurat si vsimam, ze zadne skla su asi z plastu. nieco, ako na mojom leonovi za zadnymi dverami...
Dve levíčatá. Jedno znakom, druhé menom.
nal
Štamgast

Odeslat příspěvekod Brouk 19. 12. 2006 16:44

ach jo, korejci zdiraji nase lidi. Za prve, delaji to i nemci a vsechny evropske automobilky, ktere z duvodu snizeni nakladu prestehovali montazni zavody k nam (beckovym clenum EU), a za druhe...plati tolik, kolik je cena te prace. kdyby platili jeste min, nikdo by tam nedelal, kdyby platili vic, prodelavali by. Ja bych taky nedal zamestnancum vic nez je cena jejich prace + za dobre vztahy, spokojenost a motivaci. socialni politika nikam nevede, ukazali nam to komunisti.
Brouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wendy 19. 12. 2006 18:24

Už jste viděli ceed naživo? Já jo, asi ten novinářskej (bílá, rz 6A7 něco), parkoval u nás na Letný, takže ho asi mají kolegové z Hosp. novin (nebo je tam i jiná redakce?). Fotky mám v mobilu, bohužel se mi někam zašil kabel, tak je sem ani nemůžu dát. Ale musím říct, že ve skutečnosti vypadá snad ještě líp, než na fotkách. Akorát jim nějaká ku*va ukradla stěrač.
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hustoles 20. 12. 2006 09:49

To musel ukrást nějakej Korejec...
"Vepřové zdražuje, ale sviní je všude pořád dost"
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod lebron 20. 12. 2006 10:17

absolvoval som v tom skusobnu jazdu, bol som milo prekvapeny... priestranny interier, velmi pekna stredova konzola, az na par uhlovo ciernych plastoch bez namietky.

motor 1.6 benzin kultivovany, do 3500 ot. menej vyrazny, potom ozije ako sa na 120 koni patri..

prevodovka bez vyhrad, kratke, presne drahy.

napriek tomu vsetkemu, velmi ma potom sklamalo, ze cee´d nema ani v najvyssej vybave tempomat. zabudol som sa na to spytat predajcu, vsimol som si to az doma pri pohlade do zoznamu vybavy. kedze je to jedna zo zakladnych poziadaviek, je to zaroven dovodom, preco si toto auto bez neho nekupim.

neviete niekto ci sa tam nezacne nahodou montovat? ved sa uz bezne dava do aut nizsich tried...
lebron
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ITTI 20. 12. 2006 11:05

wendy píše:Už jste viděli ceed naživo? Já jo, asi ten novinářskej (bílá, rz 6A7 něco), parkoval u nás na Letný, takže ho asi mají kolegové z Hosp. novin (nebo je tam i jiná redakce?). Fotky mám v mobilu, bohužel se mi někam zašil kabel, tak je sem ani nemůžu dát. Ale musím říct, že ve skutečnosti vypadá snad ještě líp, než na fotkách. Akorát jim nějaká ku*va ukradla stěrač.t/quote]

Nějací byli na Mondialu ve Francii.Takže ano.Evidentně předsériovka,kolize termínů=sériovka později.Trochu to bylo cítit.Teď to snad zlepšili, určitě.

OT: Jak to dopadlo s tím požárem? Ví už někdo příčinu? O nic nejde, stále trvám na nešťasné náhodě jako důsledek chyby při montáži(nejsou zafixovány návyky..),ale aby dle zásady "měříme všem stejně" to nezapadlo. Konkurence to nezneužila. :tleskani Nejsou Vodafone,že? pozor2 Ti co dělají auta jsou normální. Až na Čínu...:x

Totální OT: VW propuští 7800 zam.Snižování nákladů. :hm
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 12. 2006 18:08

Brouk píše:ach jo, korejci zdiraji nase lidi. Za prve, delaji to i nemci a vsechny evropske automobilky, ktere z duvodu snizeni nakladu prestehovali montazni zavody k nam (beckovym clenum EU), a za druhe...plati tolik, kolik je cena te prace. kdyby platili jeste min, nikdo by tam nedelal, kdyby platili vic, prodelavali by. Ja bych taky nedal zamestnancum vic nez je cena jejich prace + za dobre vztahy, spokojenost a motivaci. socialni politika nikam nevede, ukazali nam to komunisti.

No možná to dělají i němci jenomže je tam malý rozdíl,na naše poměry jsou např.ve škodě relativně slušné peníze.Pokud je pravda jaké jsou výdělky v Kia SK tak i na tamější podmínky jsou dost ubohé.I když ono i Korejci brzy přijdou na to,že špatně zaplacený člověk nejenže mizerně pracuje,taky hodně např.marodí,no a v okamžiku lepší nabídky prostě odejde.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka