Kia Cee'd

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod petrumr 19. 11. 2006 17:21

včera sem si prohlížel dveřní modul na ceed a mohu potvrdit,že to co se vyrábí v MB je sto let za opicama.Oni jdou s dobou asi podle toyoty.
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wendy 19. 11. 2006 21:04

ITTI: Zřejmě si tím autem jezdil stejně dlouho jako redaktoři "toho druhého" webu, stejně dlouho jsi studoval jednotlivé detaily a tak, že. Já myslím, že to, jestli se budou "zavedení" výrobci (tedy třeba podle tebe škoda, která ještě před dvanácti lety vyráběla favorita) bát, rozhodne trh, a ne názor jednoho člověka, který viděl auto v Paříži. Já si pěkně počkám, až ho sám uvidím a vyzkouším, pak teprve bych si troufl hodnotit, jestli se bude líbit mě (resp. jestli pro mě připadne do úvahy), ale to, jestli ho přijme trh, na to musí být člověk hodně sebejistej (cituji: Myslím,že se moc nepletu a cosi o tom vím). Až za tebou, milej zlatej, budou chodit automobilky pro radu (Pane ITTI, bude tohle auto bomba nebo propadák), pak bude mít tvůj názor nějakou vypovídací hodnotu, takhle je tojen štěk někoho s přehnaným sebevědomím.
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ITTI 21. 11. 2006 13:32

Samozřejmě sebekriticky uznávám,že moje vědomosti o autech a technice ani zdaleka nedosahují úrovně průměrného novinářského pisálka.Konečně,za chvilku si to auto lidé mohou vyzkoušet naživo v autosalonech a uvidí sami, já též a už se velice těším, mám prodejnu Škody 1,5 km od domu....jo přibrali si k tomu jedno zastoupení KIE,které v jiném městě nějak zkolabovalo,asi těmi velkými prodeji,nebo čím to, nevím.... Pokud mi to jejich výsost dovolí, budu psát svůj názor ze statické prohlídky a ta je tragická.Jestli se něco zásadního nezměnilo,výrobci na světové výstavy dávají přepečlivě připravená vozidla. No, tak jedno nebylo ani náhodou a některé díly už měly jisté potíže s lícováním a rozhodně to nebylo způsobeno davy nadšených francouzů.Na tohle fáro se fronta prostě nestála.Mně názor novinářů nazajímá,jakožto svéprávný mám svůj vlastní.Navíc,nepotřebuji,abych psal něco,čemu nevěřím nebo zastíral fakta,protože nepotřebuji, aby mi někdo zase něco příště půjčil k testování. Auto mám k otestování vždy, jaké chci.To je ten drobný rozdílek.
Konečně,píši názor na slovenské auto ze Žiliny,co je na něm korejského,smím-li vědět? Vypínač mlhovek? :D
Rybička se nám opět chytila :tleskani Funguje to samo. To jsem se zase učil v psychologii. Staré dobré školy, klasika. Mladé a dynamické lehce válcuji.

BTW: Bude to jak se Swiftem. Nekonečné vášně na moji výtku,že to auto drnčí na příčných nerovnostech,všichni křičeli o nepodařeném kuse, jak to není pravda a najednou na tom auto.cz všichni po roční zkušenosti píší,že to drnčí. Tak drnčí nebo nedrnčí,to by si měli ujasnit...konečně. Ale nechtěli si to přiznat. Byli ohromeni novým autem. Nemohu za to, že jsou jedinci, kteří kupují nové auto jednou za 15 let.Chápu to, ale není důvod auto skrz to přeceňovat. Fakta,fakta,to je zase ta strojařina.
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod nal 21. 11. 2006 19:12

ITTI - len jedna pripomienka - nie je priskoro robit zavery o vozidle, ktore sa len o par dni dostane do predaja?
Dve levíčatá. Jedno znakom, druhé menom.
nal
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wendy 22. 11. 2006 06:04

No jo, starý dobrý ITTI. Urážky místo konstruktivní diskuze. Já ti neberu, že v Paříži třeba to auto vypadalo strašně, neviděl jsem ho. Jenom by jsi se měl podívat do slovníku, co znamenají slova tolerance, diskuse a další. A mmch. Jak víš, jestli stále ještě pracuju jako novinář? Nemohlo se to třeba od posledně změnit? Vidíš, ve své vlastní aroganci jsi udělal chybu, která tě dost shazuje.
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1zdavu 22. 11. 2006 11:35

Vraj SME uz pozna slovenske ceny a vybavy.
Tak sa poteste a porovnavajte s konkurenciou.

http://auto.sme.sk/c/3011994/Pozname-ce ... -Ceed.html
1zdavu
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 22. 11. 2006 11:39

noo ceny su celkom fajn...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nal 22. 11. 2006 13:19

a kua, v najvyssej vybave o celych 100 tis. menej, ako moje levica :?
Dve levíčatá. Jedno znakom, druhé menom.
nal
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brouk 22. 11. 2006 18:40

No, ceny jsou proste perfektni a jakakoli evropska slatanina tomu nesaha ani po ventilky. Dneska kupovat auto, tak jdu stoprocentne do ceedu 2.0CVVT.
Jím, když mám žízeň, piju, když mám hlad.
Brouk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 22. 11. 2006 20:07

brouk: no to by som netvrdil ale ked si o tom presvedceny.. ta nizka cena totiz nie je nikdy len tak pre nic za nic..
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brouk 22. 11. 2006 20:12

zato vysoka cena je pro neco vzdy. treba pro blbost stada lidskeho.
Brouk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brouk 22. 11. 2006 20:20

To, ze je Skoda OII draha neznamena, ze je automaticky dobra. Za hranicema CR je levnejsi, je tedy za hranicema horsi? Cenu dela poptavka. A to, ze v CR neni poptavka po korejskych vozech (santa-fe by mohlo vypravet :wink: ) neznamena, ze jsou automaticky spatne.
Brouk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek Ondrášík 22. 11. 2006 20:24

Brouk: tady nikdo nerika, ze korejske auto je automaticky spatne, jenom to, ze nizka cena je v drtive vetsine pripadu necim vyvazena. Nemysli si, ze automobilka ze sve dobrodinosti da cenu o X-procent nizsi, nez je u konkurence.

Takze to jaky je Ceed uvidime nejen po zivem setkani, ale take po case, az se projevi ruzne bolistky, mouchy apod. veci. Treba taky ne a ukaze se, ze je to kvalitni a levne auto.

A s tou skodou to neni treba moc prehanet, za podobnou cenu jako Ceed je vice vozu nizsi stredni tridy...
Radek Ondrášík
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wendy 22. 11. 2006 20:30

Trochu odbočím - myslel jsem, že v Koreji je velmi nízká cena práce, ale podle vyjádření automobilky Hyundai bude mít v Nošovicích cca. 4x nižší náklady na pracovní sílu, než tam. To jsem fakt nečekal.
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brouk 22. 11. 2006 20:58

Radek O. píše:Brouk: tady nikdo nerika, ze korejske auto je automaticky spatne, jenom to, ze nizka cena je v drtive vetsine pripadu necim vyvazena. Nemysli si, ze automobilka ze sve dobrodinosti da cenu o X-procent nizsi, nez je u konkurence.
Korejské automobilky mají zřejmě jinou taktiku než Evropské. Evropský prodejce si nasadí cenu nechutně vysoko. Za prvé tím navodí iluzi, ze to auto je nesmírně kvalitní a vyspěléa a za druhé má potom obrovský prostor pro akční slevy. Citroen C4 v novinách reklamují za 300 000, přitom ofic. cena toho modelu je o 100 000 vyšší. Za 300 je to už levné auto. Těžko uvěřím, že ho prodávají pod cenou. Je tedy C4 kvalitní, když je takhle levné? To byl příklad za všechny.
Brouk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků