Koupit ojetého korejce?

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod milosh_ 22. 4. 2005 12:10

A presne pro tebe je tento web Mr. Green http://www.hyundaiclub.net
milosh_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eMKa Slovensko 23. 4. 2005 12:03

milosh_ píše:Osobne mam nexii 97, najeto 98 000 a krome bezne vymeny - filtry, olej, brzd. desticky, mi auto jezdi jako kdyz jsem ho pred 3 lety koupil. To ze jsou korejci poruchova auta je jen pomluva, poruchovy muze byt jakykoliv auto kdyz se o nej clovek nestara.

Vice informaci ale najdes na techto strankach s Korejci Mr. Green

Mam je v podpisu 8)

presne tak miloshi, ako nahle nedas autu to co potrebuje, tak sa ti aj tak odvdaci.

napr1. kamos1 ma Daewoo Lanos uz 6-ty rok najazdenych 60000 km a okrem jednoho kolecka, a samozrejme servisnych prehliadok nic ine neopravoaval.

napr2. kamos2 ma tiez Daewoo Lanos ale kupil ho uz jazdene. a majitel pred nim asi autu nevenoval velku pozornost a teraz ked ma najazdene 90000km sa ýzacina dost kazit pretoze nebolo ani pravidelne servisovane a setrolo sa zrejme aj na kvallite oleja nemehnila sa pravidelne brzdova kvapalina nekontrolovali sa veci ktore sa maju a nemenili sa veci ktore sa menit maju.
Kde nieje vôľa tam nieje cesta.
eMKa Slovensko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chucky 23. 4. 2005 12:05

subaru.
chucky
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod milosh_ 25. 4. 2005 07:18

Odpoved uplne na tema :D
milosh_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DealerG 1. 11. 2006 12:12

Dobrý den koupil jsem asi pred tydne ponyho, vse bez problemu az do vcera.. prestala mi svitit predni svetla, jak tlumana tak dalkova a na palubni desce se take nerozviti.. a a dnes sem jeste zjistil ze nejde ani ventilator k topeni :( Jinak pojistky sou v poho, tak uz sem z toho v koncich.. Nemohl by ste mi prosim poradit.
DealerG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DealerG 1. 11. 2006 12:15

Dobrý den koupil jsem asi pred tydnem ponyho, vse bez problemu az do vcera.. prestala mi svitit predni svetla, jak tlumena, tak dalkova a na palubni desce se take nerozviti.. a a dnes sem jeste zjistil ze nejde ani ventilator k topeni :( Jinak pojistky sou v poho, tak uz sem z toho v koncich.. Nemohl by ste mi nekdo prosim poradit!!! Dekuji
DealerG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chucky 1. 11. 2006 12:41

ZKUS S TIM ZAJET DO SERVISU, KDYZ SI NEVIS RADY SAM, TAK TO ASI ANI NEOPRAVIS DEALERE :P
chucky
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod DealerG 1. 11. 2006 12:57

To by bylo asi nejlepsi, ale nechce se mi do tohoto vozu moc investovat a rad bych pro priste vedel. co to je.. vis chucky :wink:
DealerG
Kolemjdoucí

Předchozí stránka