Hyundai Staria

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 8. 2022 12:56

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 18. 10. 2022 19:47

Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod karf 8. 11. 2022 11:34

To auto je hrozdně kompromisní. Nedají se vyjmout sedačky ve 2. a 3. řadě. Má jen 2x isofix. Ano skutečně jen ve druhé řadě na pohodlných sedačkách a nebo ve druhé řadě na trojlavici na krajních místech. Nemá tažné z výroby tzn. není vyklápěcí (pro tlustého vesnického chlapa). Nemá hagusy/zahrádku. Ve 4kolce nemá rezervu. Vychází mi z toho, že to je jen pro přepravu lidí (hotely, firmy) a nic víc.
karf
Nováček

Odeslat příspěvekod zamis 8. 11. 2022 13:24

to fakt nemá ani hagusy a kouli? to teda nic moc
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 8. 11. 2022 13:30

Nějaké zákazníky si najde, když některá evropská konkurence nabízí jen kompromisní elektromotor.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 11. 2022 13:32

karf píše:Vychází mi z toho, že to je jen pro přepravu lidí (hotely, firmy) a nic víc.

Ano, já bych si to třeba pořídil právě na přepravu lidí, a to nejsem ani firma ani hotel :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 11. 2022 13:36

Tak hagusy maji jen tu vyhodu, ze tam pasuji uni pricniky, takhle clovek kopi ty presne..v cem je problem? Koule z vyroby..tu snad nema zadny korejec, vsechno jsou dodelavky.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 11. 2022 13:40

korejce jsou tedy bez koulí, píšu si
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 8. 11. 2022 14:13

Arnie J píše:
karf píše:Vychází mi z toho, že to je jen pro přepravu lidí (hotely, firmy) a nic víc.

Ano, já bych si to třeba pořídil právě na přepravu lidí, a to nejsem ani firma ani hotel :)

Asi myslel lidi mimo smečku. ;-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod impact 8. 11. 2022 15:15

zamis píše:to fakt nemá ani hagusy a kouli? to teda nic moc


Nevaculíkuj. :)
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 11. 2022 15:46

A trojblik a dojezdy?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 11. 2022 17:09

karf píše:To auto je hrozdně kompromisní. Nedají se vyjmout sedačky ve 2. a 3. řadě. Má jen 2x isofix. Ano skutečně jen ve druhé řadě na pohodlných sedačkách a nebo ve druhé řadě na trojlavici na krajních místech. Nemá tažné z výroby tzn. není vyklápěcí (pro tlustého vesnického chlapa). Nemá hagusy/zahrádku. Ve 4kolce nemá rezervu. Vychází mi z toho, že to je jen pro přepravu lidí (hotely, firmy) a nic víc.

Tak si to nekup, no.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 8. 11. 2022 21:39



Tady chlápek prolejzá tu základní 11-ti místnou verzi. Žádný ledky, manuální všechno, včetně kiimy (ale s možností ovládat separátně zadní část), nelakovaný nárazníky, klíček stejnej jak u i30. ;)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 8. 11. 2022 22:45

Za mě je Staria promarněný potenciál. Zpočátku to působilo jako bomba, ale po prvních testech, může VW s MB klidně spát.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 11. 2022 23:18

Co je na tom zle?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků