Hyundai Tucson (2021)

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lokistar 15. 10. 2020 15:32

SUV Hyundai Tucson IV bude stačit..
lokistar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod _maty_ 15. 10. 2020 15:34

Petrs77 píše:Už mám větší děti, golface nepotřebují

_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 10. 2020 15:39

To kdybych udělal na Mazdě, tak už ji nezavřu a do druhého dne by zkorodovala
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 10. 2020 15:42

Arnie J píše:
Petrs77 píše:Během pauzy na oběd jsem šel obhlidnout formentor, ve vedlejším salonu viděl nový Tucson a musím odvolat vše, co jsem řekl, to auto je nádherné, seat je beckovy příbuzný. Složil jsem zálohu a do vánoc ho budu mít.

:D


:D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2020 15:43

to skoda delala pred 20 lety...

anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 10. 2020 15:51

jj pamatuju
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokistar 15. 10. 2020 15:52

Proto ty dveře u žádné slepice nelicují :D
lokistar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Petrs77 15. 10. 2020 15:55

Nezkoušel, ale určitě by to dalo. Na plechy je použita kvalitní švédská ocel a panty jsou prý Hettich té nejvyšší řady
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hustoles 15. 10. 2020 16:18

Petrs77 píše:Jen se smejte, taky jsem se smál. Pak jsem ho viděl na vlastní oči a prozrel jsem. Kvalita lepší než Lexus, madla s odjezdem, svižni korejsti polokrevnici, emoce Alfy a Ferrari v kompaktním balení. Jasné auto rohu.

A co trojblik, dojezdy oken a měkčené plasty..? :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 15. 10. 2020 16:30

Trojblik má už snad každý, dojezdy dojíždí, někde jsou mekcene plasty na výbornou, nepatrnym tlakem jsem se dostal skoro centak do hloubky, částečně je palubka prikryta eko kůži s antistatickym povrchem
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hustoles 15. 10. 2020 16:41

V tom případě to auto nemá konkurenci.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukaHo 15. 10. 2020 16:45

Je pravda že už někdy od léta to auto vyrábíme, nejprve tak aby se vyladily linky, pak nějaké testovací auta a ted už každý den jedou pravidelně na lince. Abych pravdu řekl pořád se snažím přijít na chut té přední části s těmi světly, ta přední část se bude někomu líbit někomu ne. Boční prolisy mi zas tak špatné nepřijdou, ale v základní bílé barvě a na základních kolech nic moc, ve vyšší výbavě to zas takové špatné není. Se zadní části problém nemám, ale zase jen ve vyšší výbavě, v tom základu nic moc. Interiér se za mně povedl, ale je tady zase to ale, v té základní konfiguraci s budiky s ručičkami a obyčejným rádiem a ventilaci je to tak 50 na 50. V té nejlepší výbavě to špatné není a interiér se mi i líbí. A co se týče motorizaci, mrzi mně že tam budou jen motory s jedním obsahem, jak už nafta, tak benzín, (pro Evropu, pro šejky atd. jsou tam silnější motory) opravdu by to chtělo něco silnějšího, za mně nejlíp jezdí Hybrid, tam se mi líbí spolupráce benzínového motoru s elektromotorem. Oproti minulé generaci vidím hlavně posun v jízdních vlastnostech, auto mi přijde tišší, líp odpružené. Jsem sám zvědav jakou Hyundai nasadí cenu a zda se bude nový Tucson dobře prodávat, za mně je to takové že někomu se ten exteriér bude líbit někomu ne, 100 lidí 100 chutí.
Naposledy upravil LukaHo dne 15. 10. 2020 16:48, celkově upraveno 1
LukaHo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petrs77 15. 10. 2020 16:46

Další prozrel, jen tak dál, mám z vás kluci radost
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod lokistar 15. 10. 2020 16:49

No už ať se mužem na něj jít do salónu mrknout :-)
lokistar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 15. 10. 2020 16:50

Ty blinkry v zadním nárazníku jsou nepochopitelný nonsens. V koloně naprosto neviditelné, nevím, jak vozidlo vůbec může s takovou kravinou obdržet schválení do běžného provozu.
Kia Sportage totéž.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků