Kia Stinger

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 10. 2018 22:18

MELLO píše:
Tomas B píše:
MELLO píše:To je škoda, to nebylo vůbec špatný auto. Jen ne pro každého, což se nakonec ukázalo.


melo to stat o 200tis kc min

Myslíš, že by to pomohlo? Nemyslím si.


mozna jo, s obyc autama taky zacinali levne az ted jsou stejne drahy jako konkurence
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2018 22:32

A furt v píči.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 10. 2018 22:34

tak neco obcas prodaji
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 8. 10. 2018 22:37

Nedavno jsem se na to na kia akci co tu bla u obchodu ptal a proste to nemohlo dopadnout jinak, verim, ze auto dobry, ale proste ne pro kiu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2018 22:38

Podle mě je to prostě tou značkou. Toyota udělala s Lexusem zářez, ale ti, kdo ji následovali, už tak úspěšní nebyli, Acura a Infinity, dejme tomu, Genesis jakože dobrá, ale Kia... kdo by si koupil Kiu? I na US fórech to berou stejně, jak zda, že "hahaha korejec", pod vlastní značkou to úspěch mít nemohlo.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2018 23:26

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 10. 2018 06:37

Nemyslel jsem znackou, myslel jsem sluzbama a i chapanim trhu, bmw ma svoje zakazniky podchycene treba, co kia?

-- 9. 10. 2018 07:38 --

Komu a jak to chtej prodat?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 9. 10. 2018 06:44

Stačilo nechat jen "Stinger" bez Kia a bylo by to.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 06:52

Což neřeší servis, budeš jezdit stejně do Kia servisu a budou tam dělat viz evlo. Lexus v Lexusu není žádným překvapením, Genesis v Hyundaiu ano, podle toho se budou i mechanici chovat.
anonymni

Odeslat příspěvekod tombas 9. 10. 2018 06:59

To jsou pořád nějaké předsudky. Na jednu stranu to chápu, kdo chce BMW stejně o Kiu ani nezavadí, ale kdo hledá alternativu, tomu přece nemůže vadit, že to je Kia, nebo Genesis nebo něco takového a na servis jezdí do Kie.
Zřejmě je mnohem více těch prvních, co jdou přímo k BMW. Aspoň podle statistik.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 07:06

jde o ten pocit. mas o neco min, nez na BMW a nechces si koupit jen "drahou Kiu" to bude porad "Kia". chces prece za ten mega ctvrt-pul preci jen neco vice, nez Kiu, protoze to je porad jenom Kia.

Lexus je taky porad jenom toyota, ale udelali kolem toho tu auru, dali to bokem a funguje to. Za beznou toyotu bys proste 3-4 mega nedal. To same infiniti apod. ono to funguje. Jenze to je jako Porsche a Cayenne. Zkousi to i jini ala Mase, ale tem to nefunguje, proste kdyz dva delaji totez, neni to totez.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 9. 10. 2018 07:14

Nejsou to zadny predsudky ty *****, je to zkusenost, navic uspora pri porizeni mozna nebude v TCO nakonec zadna, protoze "zustatkova hodnata".
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 07:26

tombas píše:To jsou pořád nějaké předsudky. Na jednu stranu to chápu, kdo chce BMW stejně o Kiu ani nezavadí, ale kdo hledá alternativu, tomu přece nemůže vadit, že to je Kia, nebo Genesis nebo něco takového a na servis jezdí do Kie.
Zřejmě je mnohem více těch prvních, co jdou přímo k BMW. Aspoň podle statistik.

Nejsou to předsudky je to realita. I když do Hyundai servisu přijedeš s Grandeurem, který už prostě má svá léta za sebou, sejde se kolem toho celej servis a dělají u toho haló, že to má sedačky jak křesílko, že ten šestiválec pěkně zní (lol) ale že by si to raději vzal s naftou z Fečka a s manuálem. Naštěstí s tím autem nikdo jiný, než příjmací technik nejel, jinak bych dopadl jak evlo, byť je to jen na předek hnaný. Co si myslíš, že dělají u nového Genesise?
anonymni

Odeslat příspěvekod tombas 9. 10. 2018 07:32

No já netvrdím, že to tak není.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 10. 2018 07:56

u noveho genesis to snad v cr prodavat nebudou

-- 9. 10. 2018 08:57 --

tombas píše:No já netvrdím, že to tak není.

uz to chapu, proste auto pro masochisty, muze byt, proc ne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků