Hyundai - Vladimír Vošický

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 13. 12. 2019 17:36

Lukas063 píše:V agro se tocej taky velky prachy.

Holt dotace.. 8-)

-- 13. 12. 2019 17:37 --

Bude agresivní reklama o sousedovi se Zetorem? :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 12. 2019 17:39

Toho Vosickeho bych nechtel potkavat v praci kazdy den.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 14. 12. 2019 00:19

Nechtěl bych ho potkat vůbec.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 2. 2020 08:17

Tak to jsem si oddechnul
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 2. 2020 11:04

MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 30. 3. 2020 22:51

Hyundai fanklub na FB to je jedna velká žumpa. V sobotu tam jeden člověk dal fotku, jak si šel na výlet, spustil se tam na něj veřejnej lynč že je pyča, že má sedět doma na *****, že určitě tím výletem v autě všechny kolem sebe nakazí a tak. Dneska tam zas pro změnu jedno mladý ucho dalo fotku, že najká i30 fastback bílá ho oprasila a jak, kdyby měl kameru, ho hned nahlásil na tři přestupky a přišel by díky němu o řidičák, že by se jako fakt snažil, přitom on sám se nahlásil, že jel přes limit, achjo, fakt ty lidi kolem tý značky jsou píče, se nedivím, že Genesis šel mimo. Doufám, že bude na prodej nějakej Lexus ve výbavě, barevný kombinaci a hybridu :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2020 23:01

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 3. 2020 23:12

tslany píše:Hyundai fanklub na FB to je jedna velká žumpa. V sobotu tam jeden člověk dal fotku, jak si šel na výlet, spustil se tam na něj veřejnej lynč že je pyča, že má sedět doma na *****, že určitě tím výletem v autě všechny kolem sebe nakazí a tak. Dneska tam zas pro změnu jedno mladý ucho dalo fotku, že najká i30 fastback bílá ho oprasila a jak, kdyby měl kameru, ho hned nahlásil na tři přestupky a přišel by díky němu o řidičák, že by se jako fakt snažil, přitom on sám se nahlásil, že jel přes limit, achjo, fakt ty lidi kolem tý značky jsou píče, se nedivím, že Genesis šel mimo. Doufám, že bude na prodej nějakej Lexus ve výbavě, barevný kombinaci a hybridu :-(

Já mám někdy pocit, že v každé fb skupině jsou samé piče :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2020 23:14

Vošicky lover.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 30. 3. 2020 23:16

Arnie J píše:
tslany píše:Hyundai fanklub na FB to je jedna velká žumpa. V sobotu tam jeden člověk dal fotku, jak si šel na výlet, spustil se tam na něj veřejnej lynč že je pyča, že má sedět doma na *****, že určitě tím výletem v autě všechny kolem sebe nakazí a tak. Dneska tam zas pro změnu jedno mladý ucho dalo fotku, že najká i30 fastback bílá ho oprasila a jak, kdyby měl kameru, ho hned nahlásil na tři přestupky a přišel by díky němu o řidičák, že by se jako fakt snažil, přitom on sám se nahlásil, že jel přes limit, achjo, fakt ty lidi kolem tý značky jsou píče, se nedivím, že Genesis šel mimo. Doufám, že bude na prodej nějakej Lexus ve výbavě, barevný kombinaci a hybridu :-(

Já mám někdy pocit, že v každé fb skupině jsou samé piče :D

To samozřejmě jsou, jediný tak MX-5 Brno a Lexus fanklub vypadaj OK, ale tady to je extrém. A vlastnw i Daihatsu je v pohodě, je tam tak pět lidí, no :-)
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 3. 2020 23:58

Arnie J píše:
tslany píše:Hyundai fanklub na FB to je jedna velká žumpa. V sobotu tam jeden člověk dal fotku, jak si šel na výlet, spustil se tam na něj veřejnej lynč že je pyča, že má sedět doma na *****, že určitě tím výletem v autě všechny kolem sebe nakazí a tak. Dneska tam zas pro změnu jedno mladý ucho dalo fotku, že najká i30 fastback bílá ho oprasila a jak, kdyby měl kameru, ho hned nahlásil na tři přestupky a přišel by díky němu o řidičák, že by se jako fakt snažil, přitom on sám se nahlásil, že jel přes limit, achjo, fakt ty lidi kolem tý značky jsou píče, se nedivím, že Genesis šel mimo. Doufám, že bude na prodej nějakej Lexus ve výbavě, barevný kombinaci a hybridu :-(

Já mám někdy pocit, že v každé fb skupině jsou samé piče :D

Jop.
Je to tak. FB skupiny jsou dost peklo.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 31. 3. 2020 06:59

yeah, vlastně nevím proč jsem ještě na alfistech.... vlastně vim, musím prodat navigaci a pak se asi odhlásím :D
jen v renaultsport skupině je klid, tam nikdo nepíše
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 31. 3. 2020 07:34

Ktovie preco :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 31. 3. 2020 07:40

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 31. 3. 2020 08:07

Ad FB skupiny, policajna skupina, fotka s prekrocenim rychlosti - vacsina ludi by odhlasovala minimalne trest smrti. Banda obmedzencov a zakomplexovancov.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků