Hyundai i30 2017

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 4. 2020 14:16

Je to lip zprevodovany pro normalni world
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gamingzip 6. 4. 2020 10:08

After looking at a number of the blog articles on your site, I seriously like your way of blogging. I added it to my bookmark webpage list and will be checking back in the near future.
https://www.gamingzip.com/
https://www.gamingkite.com/
gamingzip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moucha 6. 4. 2020 10:13

Česky: i30 je nej, mrkněte sem.. :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 4. 2020 10:22

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 4. 2020 19:02

Tak dneska dalsi zkusenost s Hyundai Rely Muglinov...

Mam lehce promacklou kapotu, vandal, nahlaseno na pojistovnu i PCR, ti nenasli pachatele.

Poprve jsem jel do Hyundaie a chtel to resit, ptal jsem se, jestli by to umeli vytahnout jak to delaji udlkari a ze to ne, ze to oni neumi, ze jedine cela nova kapota a ze nevi, jesli mu to pojistovna zaplati cele..rikam si ***** tak at to zjisti jeslti to zaplati nebo ne, mam spoluucast 0%, nehodlam nic platit. Typek mi rekl tedy, ze on nevi...jestli mi to cele zaplati a ze to mi reknou az po oprave. Ze on vlastne pocka co mu rekne pojistovna, jak to maji opravit, jestli vymenit kapotu a nebo vytahnout..ze on proste nevi. Tak mu rikam, ze to nedam na opravu za 15k a on mi pak rekne, ze mi to pojistovna nezapalti, ze to chci vedet predem. Rekl mi, at si tedy zavolam na Uniqu at mi poslou likvidatora, ze se na to podiva a rekne mi...rikam si OK, sel jsem tedy do pice.

Volam na Uniqu a tam mi rekli, ze likvidatory neposilaji, jen k totalka, ze likvidator je prakticky ten technik z Hyundaie, ze on to urcite vi, ze likvidatory neposilaji. Tak jsem se ***** uz asi podruhe ten den. Rikam si, jebu na to, mam na vyreseni 3 roky.

Tak jsem tam dneska zase zajel, bo korona volno...

Jdeme k autu ukazuju poskozeni (jde fakt blbe videt, dve promackliny na kapote, i policajtovi to slo blbe vyfotit, ale vyfotil to) a technik na me..noo pane, to ja nevyfotim, to az bude umyte. Tak mu rikam at tedy donese hadr a kyblik..na to mlcel.

Jdeme tedy ke kompu a zase, ze to je asi na vymenu cele kapoty...ze to bude trvat asi minimalne tyden. Noo pane, to se musi nafotit...jsem hned reagoval, ze nafoceni trva 10min tak zase mlcel.

Ptam se na nahradni auto, ano moje blbost, to mam vedet dopredu...rika mi at si to zjistim na pojistovne, OK udelam.

Domluvili jsem se tedy na 20.4. ze to tam dovezu a oni budou tyden menit jednu kapotu, kterou si podle VINu a vseho mohli klidne ***** dopredu nachystat, objednat nalakovat do potrebne barvy.

Jel jsem domu, volam na pojistovnu jestli mam pripojistene nahradni auto..ano mam, limit 500Kc/den 5000Kc celkem, nahlasil jsem to.

Volam zpatky technikovi, ze mam to cislo pro nej na pojistku a ze mam limit 5000Kc a 500Kc na den, jestli se vejdeme..ty vole ten odfrk jsem slysel jak by stal vedle me, ze on neviiii (do pice jak nemuze vedet, podle xichtu vim, ze tam uz dela minimalne rok)...no a ze neni u stolu, ze mu to mam poslat SMS.

Tak jsem do pice zvedavy, kolik bude stat nahradni auto.

Btw to autorizak nedokaze nachystat kapotu podle VIN? :oboze :roll: Proc by tam melo auto stat tyden a cekat, az se nalakuje dil, ktery je do pice prichicen na sroubech?


Ano, auto neni umyte...ale ze by to vylozene maskovalo poskozeni na kapote? No nevim.
Odsud poskozeni neni videt.
Obrázek
Naposledy upravil Slawall dne 6. 4. 2020 19:05, celkově upraveno 1
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 4. 2020 19:04

Tak sa to robi bezne no...resp. mozno sa im stalo, ze ibjednali a neprisiel clovek a potom im tam stal diel vo vzduchu.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 4. 2020 19:06

Me ale sere i ten jeho pristup, ze nic nevi ty vole. Odpovedi na temer vsechny otazky byl ze nevi.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 6. 4. 2020 19:12

proto mám swifta škráblého a jebu to, ale myslel jsem si že u Hyundai se toto právě neřeší
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 4. 2020 19:14

Skrabanec si poladim sam, promacklou kapotu ne.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 4. 2020 19:25

Propříště nejebat na kapotě :pozor
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 4. 2020 19:28

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 6. 4. 2020 19:29

on jenom lestil... a jak ma ty svaly...
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 4. 2020 19:31

Arnie J píše:Propříště nejebat na kapotě :pozor

To by tam byla dira jak do riti. :D Holt obcas parkuju kousek od hospody, tak asi tam. :(
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 4. 2020 21:05

Major Kure píše:on jenom lestil... a jak ma ty svaly...

:D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 4. 2020 21:08

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků