Hyundai i30 2017

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 7. 9. 2016 20:12

Ja udelal manzelce "slepy" test co rekne za znacku no a Miromen s arnoldem by se asi divili :D
maXX_CZ
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 7. 9. 2016 20:25

Tak inspiraci by se na nove i30 našlo vice , ale možna manželka překvapila něčim co opravdu zaskoči.....
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 9. 2016 20:32

audi/bmw?
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 7. 9. 2016 20:40

Tak logicky, mazda ford :D (mazdu jsem necekal, ford docela jo)
maXX_CZ
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 7. 9. 2016 20:44

:idea: :D
Už jsem četl , že je tam i kus mazdy , ale forda ještě ne. No je to takovy dord od pejska a kočičky.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 9. 2016 20:48

aha :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod gewehr 8. 9. 2016 05:37

Aštar_Šeran píše:A mužem tomu říkat i308 :D
presne toto ma napadlo keď som uvidel prvý krát fotky.
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 9. 2016 18:36

Ale Vošický už prý nad tím opakovaně ejakuloval 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 9. 9. 2016 09:52

ta magneticka krelici tabulka zasazena do palubni desky mi pripomnela detstvi
zac.je.toho.loket
Nováček

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 9. 9. 2016 20:36

Chtělo by to ještě palubní pošítadlo na žízení motoru.
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod mtb_ 12. 9. 2016 14:21

http://media.hyundai.sk/item/=eNortjIys ... IGXDCMiwjg

To je článok. To sú žvásty. To by ani v Škode taký dlhý sloh nenapísali
mtb_
Inventář

Odeslat příspěvekod Daff 22. 9. 2016 09:47

Tak jsem jen tak pro legraci auto vytiskl z ruznych pohledu na A4, zakryl znak a dal jsem to v praci kolegum a kolegynim k posouzeni s tim aby mi rekli co to je za znacku.

Hlasovani dopadlo nasledovne:

Kia - 2x
Mazda - 2x
Ostatni 1x a to: Aston Martin, Audi, Peugeot, Skoda, BMW, Fiat, Opel, Ford a Hyundai.

Je fakt ze Ti co aspon lehce vnimaji jak auta vypadaji se priklaneli k Fordu a Mazde, ale jinak je videt ze asi:

1) Hyundai proste stale tak nejak nema svuj specificky design a hleda se (i kdyz v poslednich modelech jako Santa Fe, Tucson a na pridi treba i stavajici i30, i40 to vypadalo ze uz to tak nejak nasli - ale timto to zase tak nejak zazdili - nejvic tedy na pridi - na zadi tam treba s Tucsonem je videt podobny jazyk)

2) Normalni lidi proste vubec nevnimaj design aut a je jim to v postate uplne burt - coz celkem chapu - je to preci JEN auto no - ale pro me je to proste vic ;-)

Jak jsem psal uz jinde, me osobne to pripomina nejvic P308 (zepredu zboku) a Golf VI (ciste zezadu). Ale jako celek se mi to celkem pozdava, dokonce i ten interier (jen tedy ten hnusny vystrceny tablet je vobludny - jak krasne se to da resit at uz treba ve Focusu nebo specialne v nove Astre).

Na 1.4 T-GDI jsem hodne zvedavy - pujdu hned projet jak bude.
Daff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 10. 2016 20:43

Nevíte kdy budou nové verze na prodejnách ? Nebo kdy se to začne prodávat....jsem moc zvědavej jak to soudruzi od BMW naladili...očekávám posun, ač mne to spiše vyhovovat nebude.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 27. 10. 2016 10:30

byl sem v hodoníně ve vistacaru, nechal sem si udělat nabídku - na i30 kombi čech edišn s 1.6 gdi mi dali do ceny navíc jakože zadara paket FESTIVAL za 30 000 + zimáky zdarma, cena aj s metlů lehce přes 360 000, motor sa ně zdál na obyč ale opravdu obyč ježdění jakštakš, akorát su zvyklý na td či tb, kdybych sa opravdu rozhodl tak bude gdi jednoznačně lepší volba než obyč 1.6? způsob použítí okolo komína + možná 1-2 za rok delší trasa, nájezd tak 10 000 km, porovnávám ještě kombi fabku s 1.2 tb 81 kw, ten malomotor u škody je jasně lepší ale zas výbava a cena a prostornost hundaje je lepší, tak nevím, esli ňa nebude do budoucna **** volba motoru u hundaje, který kombík byste volili vy? Meta
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod CADSTUDIO 27. 10. 2016 10:53

metyn píše:byl sem v hodoníně ve vistacaru, nechal sem si udělat nabídku - na i30 kombi čech edišn s 1.6 gdi mi dali do ceny navíc jakože zadara paket FESTIVAL za 30 000 + zimáky zdarma, cena aj s metlů lehce přes 360 000, motor sa ně zdál na obyč ale opravdu obyč ježdění jakštakš, akorát su zvyklý na td či tb, kdybych sa opravdu rozhodl tak bude gdi jednoznačně lepší volba než obyč 1.6? způsob použítí okolo komína + možná 1-2 za rok delší trasa, nájezd tak 10 000 km, porovnávám ještě kombi fabku s 1.2 tb 81 kw, ten malomotor u škody je jasně lepší ale zas výbava a cena a prostornost hundaje je lepší, tak nevím, esli ňa nebude do budoucna **** volba motoru u hundaje, který kombík byste volili vy? Meta

Asi bych nesrovnaval i30 s Fabii, ne? Ale ten turbo motor je na tenhle nájezd dobrý,...
CADSTUDIO
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka