Hyundai Tucson 2015

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2018 10:57

To ošulené ovládání oken má bohužel i Mazda 3. Takže žádný stahování oken dálkou a dojezd jen u řidiče. Trapas.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2018 10:58

8-D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2018 10:59

Co se tlemíš, tohle se ví už od začátku. Jediná chybička toho auta :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2018 11:02

To je na *****, i30 to ma jen u ridice a stahnuti okna, jinak musis drzet cudlik.. dmc
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 7. 2018 11:27

Arnie J píše:To ošulené ovládání oken má bohužel i Mazda 3. Takže žádný stahování oken dálkou a dojezd jen u řidiče. Trapas.


To mě pravě docela udivuje, že zrovna u japončiku jsou některe věci, ktere se tykaji elektroniky nebo elektroinstalace "nedotažene". Ale všude se da najit něco co ti oproti jinym značkam schazi nebo prostě funguji jinak.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 7. 2018 11:37

Arnie J píše:Co se tlemíš, tohle se ví už od začátku. Jediná chybička toho auta :D

Tak proč si tady lidi dělají ***** z Melloje, když má auto s výbavou jako Mazda a ještě mu nerezne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2018 11:40

miromen4 píše:
Arnie J píše:To ošulené ovládání oken má bohužel i Mazda 3. Takže žádný stahování oken dálkou a dojezd jen u řidiče. Trapas.


To mě pravě docela udivuje, že zrovna u japončiku jsou některe věci, ktere se tykaji elektroniky nebo elektroinstalace "nedotažene". Ale všude se da najit něco co ti oproti jinym značkam schazi nebo prostě funguji jinak.

To není nedotažené, to je ojebané :D Minulá generace trojky to ještě uměla.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 7. 2018 11:44

Žadne ojebavani, ale boj s hmotnosti :pozor
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 7. 2018 11:44

A nebude to tím, že cestou zrezly dráty?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 8. 7. 2018 14:07

Pár dalších cestovních postřehů.
Až na ty okýnka a mírné vibrování vnitřního zpětného zrcátka jsem z toho auta zatím nadšen.
Motor je velmi živej, okamžitě jde za plynem, skoro jakoby to ani nebyl turbodiesel. Nepocítil jsem žádnou prodlevu než zabere turbo. Z Laguny, která má taky vcelku silnej motor - 110kW - jsem byl zvyklej na lenost motoru než se motor z volnoběhu dostal do otáček, teprve až byly otáčky někde kolem 2000, tak motor Laguny pořádně zabral. Navíc to bylo doprovázeno typickým traktorovým zvukem dieselu....
Tucson naproti tomu zabírá okamžitě. Jednou jsem se až lekl, když jsem se rozjížděl na zelené na semaforech. U Laguny jsem byl zvyklej pořádně sešlápnout plyn, aby se to auto trochu hbitěji hnulo. Tucson po tomhle pokynu z křižovatky doslova vystřelil. 8-D
Motor je navíc velmi tichý.
Jinak, couvací kamera, senzor zezadu se blížícího auta během couvání z parkovacího místa, apod..... to všechno funguje skutečně výborně i když popravdě řečeno, až doteď jsem nic podobného nepoužíval a nijak mi to nechybělo. Myslím, že kdo je zvyklej používat auto bez těchto fíčur, ten jejich pomoc neocení a vlastně nepotřebuje.
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2018 14:09

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 8. 7. 2018 14:13

No jo, ale ty okýnka.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2018 14:48

Hned mě to udeřilo do toho očí..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 8. 7. 2018 14:51

tvl
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 7. 2018 14:59

Máš ta oči zavřít.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků