Hyundai i30 Style, 1,6 CRDi VGT (94 kW) - cena?

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod šmankote 20. 11. 2009 09:42

MELLO píše:Si snědl nějak moc vtipné kaše po ránu ne? :hmm:


Lehni na hadr...
JáTy 1.2 TSI
šmankote
Nováček

Odeslat příspěvekod šmankote 20. 11. 2009 09:43

A ještě něco, kucí, mám tady čerstvou nabídku na G VI 130k TSI Trendline paket Comfort a All in, xenony, 510 a metalízou...cena mírně pod půl mega.
JáTy 1.2 TSI
šmankote
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 11. 2009 09:44

To je nějakej novej motor ten 130k? :-P
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 20. 11. 2009 10:00

No taky koukám :D
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod hlobilp 20. 11. 2009 10:56

MELLO: ono mu hrabe uz delsi dobu, jen se ted ukazal i tady, predtim opruzoval jen v diskuzich pod clanky. Snazi se byt vtipnej, ale spis je trapnej
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 11. 2009 11:01

šmankote píše:A ještě něco, kucí, mám tady čerstvou nabídku na G VI 130k TSI Trendline paket Comfort a All in, xenony, 510 a metalízou...cena mírně pod půl mega.


all in? navi? kuze? sport paket? adpativni podvozek? 18 kola? bufik? hmmm tak to cucim jak je ten golf levny :)
anonymni

Odeslat příspěvekod šmankote 20. 11. 2009 11:23

goes píše:
šmankote píše:A ještě něco, kucí, mám tady čerstvou nabídku na G VI 130k TSI Trendline paket Comfort a All in, xenony, 510 a metalízou...cena mírně pod půl mega.


all in? navi? kuze? sport paket? adpativni podvozek? 18 kola? bufik? hmmm tak to cucim jak je ten golf levny :)


Ale prd, bez bufíku a adaptivního podvozku. Allin paket je příplatek 5k za páté dvéře. Jinak souhlasím, Golf JE drahý.
JáTy 1.2 TSI
šmankote
Nováček

Odeslat příspěvekod šmankote 20. 11. 2009 11:23

hlobilp píše:MELLO: ono mu hrabe uz delsi dobu, jen se ted ukazal i tady, predtim opruzoval jen v diskuzich pod clanky. Snazi se byt vtipnej, ale spis je trapnej


Chápu tě, stačí se podívat na tvou káru v podpisu... :-D
JáTy 1.2 TSI
šmankote
Nováček

Odeslat příspěvekod Dusan 20. 11. 2009 11:52

Mne to teda taky prijde jako hodne predrazeny. Kdyz si vezmu Renault Megane III 1.9dci 130k v Privilege a dolozim veci jako senzory, vyhrivani sedacek, tak jsem na 480.000Kc katalogove ceny ze ktere urcite pujde jeste neco malo slevit. A mam modernejsi auto, s rekl bych lepsim designem a bez nutnosti jit do Korejce.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 20. 11. 2009 12:19

šmankote píše:Kucí, celkem chápu, že jsem vám šlápl na korejské bebíčko, hezky si ho navzájem pofoukejte. Jestli někdo chce drandit licencovaný korejský pekáč, kde je palubka z recyklovaných kelímků na jogurt a potahy z recyklovaných pet flaček, tak je to jeho dobrovolná volba. Prostě nechápu tu volbu, no...


Od koho je ta licence? Btw není to tak dávno, co koncern oznamoval, že vyrábí plasty z recyklátu... :mrgreen:
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewi 20. 11. 2009 12:31

Dusan píše:Mne to teda taky prijde jako hodne predrazeny. Kdyz si vezmu Renault Megane III 1.9dci 130k v Privilege a dolozim veci jako senzory, vyhrivani sedacek, tak jsem na 480.000Kc katalogove ceny ze ktere urcite pujde jeste neco malo slevit. A mam modernejsi auto, s rekl bych lepsim designem a bez nutnosti jit do Korejce.

No tak by mel rencka. Z blata do louze...
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 11. 2009 13:01

však na recyklaci není nic špatného.
V Tachově už prý dokonce začali s recyklací bezdomovců.
anonymni

Odeslat příspěvekod jandaxx 20. 11. 2009 13:32

ajif píše:však na recyklaci není nic špatného.
V Tachově už prý dokonce začali s recyklací bezdomovců.

Kuka vůz použil metodu komprese bezdomovce čili zazipování.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 11. 2009 13:42

kompese ano. Zazipování ne - to použila až pohřební služba :pozor
anonymni

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 20. 11. 2009 16:29

Nemám žádné předsudky vůči značce, je mi jedno, jestli je koncern původně korejský, francouzský, nebo bůhvíjaký.

Chci, aby se mi auto líbilo a mělo slušný poměr cena x výkon. S výbavou, kterou mám u i30 ve Stylu za 479 000, bych se třeba s Golfem dostal hrubě nad půl mega.

Jinak, pokud se vrátíme ke srovnání pěti a šestikvaltu, jaký může být rozdíl ve spotřebě na dálnici? 1 - 2 litry? Víc, míň? :hm
Zdeněk L.
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků