chevrolet info

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod BigFoot007 28. 3. 2009 18:10

aha. tak sorry, za to sa ospravedlnujem. ale i tak, kamarat kupil teraz to aveo. dufam ze v tom nebude mat nehodu, bo to ozaj nevyzera good.
inak motory boli celkom chvalene.ja by som i tak v tejto triedi isiel asi radsej do huyndaiu - ked korea.
btw, ako je to so spolocnymi dielmi trebars s oplom. je tam vobec nieco podobne(v triede malych aut teda aveo - corsa)?
mobil:Xiaomi Mi5S
AR: Kia Ceed 1.4 Exclusive+Nissan Tiida 1.5 DCi(superKARA)+Fiesta 1.4TDCi
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 3. 2009 18:29

big: problem je pouze v tom, ze proste automobilky stavi vozy kvuli metodiky tstovani tak, aby dostaly hodne bodu, proto jsou tak rozdilne vysledky.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ondras85 28. 3. 2009 18:44

Tušim ale,že to má jen 6 let záruku na kastlu...jako Dacia.Nebude po čase rezavět?
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 28. 3. 2009 18:45

DaewooMaster píše:@powerball: Vtip je v tom, že to, čemu se říkalo v letech cca 2002-2007 Chevrolet Caprice, byl ve skutešnosti Holden Statesman, který se mj. prodával i jako Daewoo Statesman, takže ano, máš vlastně zprostředkovanou zkušenost s Daewem... ;-)

nemam :) ja myslel pravyho caprice,ne neco co pojemnovali caprice protoze doufali ze se to diky tomu bude lip prodavat ;-)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod BigFoot007 28. 3. 2009 19:28

goes- vsetko uznavam, ale na druhu stranu uznaj, ze to auto ozaj zlke dopadle v tom naraze.
mobil:Xiaomi Mi5S
AR: Kia Ceed 1.4 Exclusive+Nissan Tiida 1.5 DCi(superKARA)+Fiesta 1.4TDCi
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 28. 3. 2009 19:40

No my máme v rodině 10 starýho matize a je to nezničitelný auto. Nejlevnější jebka své doby a jen jezdí a jezdí. Údržba veškerá žádná, stojí na ulici. Je na něj stoprocentní spolehnutí. Nikdy se nestalo, že by třeba nenastartoval i v -15 po desetidenní odstávce.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Ondras85 28. 3. 2009 20:11

Obdivuhodné...To bych neřekl,vážně
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod lezgy 29. 3. 2009 23:59

a ma uz niekto automat?
resp som sa docital ze tie motory pouziva aj opel....
lezgy
Nováček

Odeslat příspěvekod Rastos 4. 4. 2009 23:32

Mal som Kalos (Aveo) automat. Co ta zaujima?
Rastos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 5. 4. 2009 00:55

DaewooMaster píše:@powerball: Vtip je v tom, že to, čemu se říkalo v letech cca 2002-2007 Chevrolet Caprice, byl ve skutešnosti Holden Statesman, který se mj. prodával i jako Daewoo Statesman, takže ano, máš vlastně zprostředkovanou zkušenost s Daewem... ;-)
Myslim, ze powerball ma opravdu zkusenost s CHEVROLET caprice.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lezgy 5. 4. 2009 01:42

mal som dilemu zobrat ten automat kedze uz jeden mam
ale je to vec dost draha na pripadnu opravu tak som chel viacmenej zistit skusenosti ludi
uz som to kupil ale s manualom takze uz nic
zatial ide jak ma :)
dik
lezgy
Nováček

Odeslat příspěvekod Rastos 5. 4. 2009 13:20

No tak uz nic. Ale inac ten automat v Aveu je spolahlivy a trvacny, je to japonsky AISIN. Slape vyborne, akurat je to klasicky automat s HDM - co znamena vyssiu spotrebu o 1-2 litre.
Rastos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod broom 8. 4. 2009 13:25

Dobry den,

mate nekdo zkusenosti se Chevrolet Captiva ?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
broom
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 8. 4. 2009 13:30

akurat je to klasicky automat s HDM - co znamena vyssiu spotrebu o 1-2 litre

To je primo zkusenost?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Koumeles 8. 4. 2009 14:38

Ja vlastnim Chevrolet kalos 2005 1.2 54kW(5ti dvéřaka) a fabku 1.4 50kW. Po motorove strance je na tom lip Kalos, at uz je to spotreba,nebo zivost. A taky to proste to lip jede. Ve fabii jde motor vic slyset. Bzdy ma lepsi kalos. Presnejsi razeni ma Fabka. Fabka me vetsi kufr, lepsi vyhled dozadu. Vic mista na sezeni je v Kalosu. Kalos se mi lip ridi, protoze mam kolem sebe jako by vic prostoru, predni sklo je posunuty hodne dopredu, u fabky clovek sedi nize. S kalosem kdyz jedu na chalupu, tak nikdy neskrtnu spodkem s fabkou sem tam jo. :-) Ohledne poruchovosti je v mem pripade poruchovejsi fabka. Reknu to takhle, kdyz jsem sel s fabkou na prcni tech, tak jsem neprosel s Kalosem jsem prosel. TIm myslim bez priprav. Kalos nemel vlastne zadnou zavadu, kdyz nepocitam vymenu zarovicek :-) a parkrat se na me svitila kontrolka motoru, po prijeti do servisu mi bylo receno, ze se vuz moc podtaci. Od te doby nic.
Koumeles
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka