6.1.2010 nějaké menší blbnutí na sněhu v Brně...

Srazy členů fóra Garáž AutoRevue.cz

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JackNO.1 7. 1. 2010 10:24

Bond007 píše:myslim ze letos se to opravdu vydarilo, hlavne chlapci s audi quattro se postarali o peknou zabavu :)

jj, bylo to fajn :-) já mám teda asi taky památku, táhne mi řízení trochu doleva, předtím jsem nic neregistroval :-D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod speleo 7. 1. 2010 10:25

Neutrhnutelné čtyřkolky se utrhly?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Bond007 7. 1. 2010 11:06

speleo píše:Neutrhnutelné čtyřkolky se utrhly?

ctyrkolky se neutrhly, benzinove se utrhl remen a dieselova utrhla svym kroutakem celou zemekouli tak az se dostala nejak zahadne do keru :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2010 11:08

řemen je náhodou v pořádku, urvala se kladka od čerpadla :) ale překvapila mne vcelku nízká cena za tu opravdu. Takže k těm stěračům za litr co jsem byl objednaný sem pánovi jenom dodal pár dalších úkolů :) ale čekal jsem horší cenu.

Nicméně to mělo pozitivum, díky tomu jsem se dozvěděl o svolávací akci na Audi, takže mi tam vymění i nějaké věci v rámci této akce.
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 7. 1. 2010 11:26

goes píše:řemen je náhodou v pořádku, urvala se kladka od čerpadla :) ale překvapila mne vcelku nízká cena za tu opravdu. Takže k těm stěračům za litr co jsem byl objednaný sem pánovi jenom dodal pár dalších úkolů :) ale čekal jsem horší cenu.

Nicméně to mělo pozitivum, díky tomu jsem se dozvěděl o svolávací akci na Audi, takže mi tam vymění i nějaké věci v rámci této akce.

mozna by ti to vodyho serviceman opravil jeste levneji... a mel bys to od okruhu bliz :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2010 11:32

ale zase by mi nevyměnil tu průchodku v rámci svolávačky :)
anonymni

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 7. 1. 2010 11:43

a koukám, že to bylo asi velký ... :D
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod K86 7. 1. 2010 11:45

Bond007 píše:
speleo píše:Neutrhnutelné čtyřkolky se utrhly?

dieselova utrhla svym kroutakem celou zemekouli tak az se dostala nejak zahadne do keru :D

:D :D :D :tleskani :tleskani :tleskani
A ja se bal ze dneska bude v praci nuda
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 7. 1. 2010 11:49

goes píše:akce to byla výborná, sprint na 400 metru mezi člověkem a BMW vyhrál člověk

+1 :D
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2010 11:49

ale buďme upřímní, kdyby tvůrci BMW nemysleli na to, že 4kolku je třeba tahat z křaků, tak bychom byli bez originální svítilny BMW ztraceni. Holt ukázalo se, že Audi potřebuje k životu BMW.
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 7. 1. 2010 11:52

goes píše:akce to byla výborná, sprint na 400 metru mezi člověkem a BMW vyhrál člověk

ja si rikal proc se snazis jit tak rychle a my sme zavodili? :D
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bond007 7. 1. 2010 11:53

goes píše:ale buďme upřímní, kdyby tvůrci BMW nemysleli na to, že 4kolku je třeba tahat z křaků, tak bychom byli bez originální svítilny BMW ztraceni. Holt ukázalo se, že Audi potřebuje k životu BMW.

to mas jako yin yang :D Obrázek
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2010 11:54

já moc rychle nešel, jen takovým svižným krokem a přesto jsem zadupal 8 válců do země :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 7. 1. 2010 11:57

mozna to bylo tim zes mi nasi soutez nejak neoznamil :D jinak bys jasne prohral, protoze je lepsi byt radsi mrtvej nez druhej ;)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2010 11:58

já věděl, že i když by ses rozjel, tak bych získal rozhodující náskok u středových pneuamtik, kde bys uvízl na ledě :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka