KIA - leasing s 0% navýšením

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 17. 5. 2010 17:00

Kia na svých stránkách (http://www.kiamotors.cz/) nabízí leasing s 0% navýšením. Bohužel se mi nedaří na jejich stránkách ani jinde na internetu dohledat přesné podmínky takového leasingu.
Předpokládám, že třeba u auta za 400 000 budou chtít minimálně 50% akontaci a splátky by měly být dalších 200 00. To mi přijde jako výhodná (docela dobrá) nabídka - lepší než kupovat v hotovosti rovnou za 400 000.

Nemáte někdo 0% leasing od KIA(E)?

Díky.
Paul Atreides
Nováček

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:07

Paul Atreides píše:Kia na svých stránkách (http://www.kiamotors.cz/) nabízí leasing s 0% navýšením. Bohužel se mi nedaří na jejich stránkách ani jinde na internetu dohledat přesné podmínky takového leasingu.
Předpokládám, že třeba u auta za 400 000 budou chtít minimálně 50% akontaci a splátky by měly být dalších 200 00. To mi přijde jako výhodná (docela dobrá) nabídka - lepší než kupovat v hotovosti rovnou za 400 000.

Nemáte někdo 0% leasing od KIA(E)?

Díky.

sice leasing bez navyseni nemam ani jsem si u Kie nenechal delat kalkulaci, ale moje zkusenost s leasingy bez navyseni u subaru, opelu a volkswagenu je takova, ze dostanes krasne nulove navyseni, ale na pojisteni zaplatis o x tisic vice nez normalne. U opelu a leasingu na 145 000 s akontaci 70% byla cena pojisteni auta u leasingu bez navyseni priblizne 24000. Stejny leasing s navysenim mel pojisteni za 13000. Takze ve finale to bylo +- stejne.
Takze byt tebou zajdu si do nejblizsi Kie udelat kalkulaci a uvidis.
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 17. 5. 2010 17:21

Díky, poprosím prodejce, aby mi nějakou kalkulaci udělal, bohužel přes internet prodejci moc nereagují :(
Takže jak jsme si myslel - stejně marži leasingovky přenesou na mě a nepokryjou ji ze zisku prodejce. Finanční zázraky se nedějí.:)
Naposledy upravil Paul Atreides dne 17. 5. 2010 17:30, celkově upraveno 1
Paul Atreides
Nováček

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:24

kalkulace pres web by nemela byt problem, taky jsem to tak udelal... posli mail najednou na 10 dealeru kii a uvidis ze tak pulka se chytne
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:25

Ale chce je vsechny dat do skryte kopie.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:26

proc? ja jim to poslal zamerne tak at se navzajem vidi a par lidi mi pak na golfa nabidlo zajimavou slevu - temer 17% z ceniku
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:30

Ja jednou takhle obeslal vice prodejcu Renault, taky jich bylo asi 10. Jen zadost o cenovou nabidku. Jeden mne poslal do *****, ze o cenu licitovat nebudou, druhej poslal nabidku dle ceniku a dalsi vubec neodpovedeli.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:34

ja poslal na cca 20 prodejcu vw, z toho asi ctvrtina se neozvala, jeden poslal oficialni cenik a vsichni ostatni poslali nejakou nabidku, s tim, ze po dalsi vymene emailu sli nekteri s cenou jeste niz. Kazdopadne dva hned na uvod dali cca 16% dolu a jeden necelych 17%
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:35

Tak asi nepotrebovali Renaultaci prodat. Je fakt, ze to bylo jeste pred krizi.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:37

u me to bylo nekdy v lednu nebo v unoru. Jinak u opelu mi odpovedeli temer vsichni dotazani...
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 17. 5. 2010 17:38

někdy u 0% navýšení byla poslední splátka odost vyšší. normal leas. zaplatil třeba korunu a auto bylo jeho, ti s 0% třeba 50k. Myslim že reklama s 0% navýšením je v drtivé většině případů jen marketingový tah a peníze zaplatíš jinde a jinak, jen se to jinak jmenuje :-)
příspěvky od slováků obvykle nečtu, protože jim nerozumím.
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:38

Tak to pak jo. Ja obesilal tak 4 roky nazpatek.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 5. 2010 18:50

Platí jednoduchá formulka pro 0% navýšení. Co nezaplatíš na navýšení, zaplatíš na pojištění. Prostě je zisk přenesen do pojistky, o kterou se šábne pojišťovna a leasingovka. Leasingovka tedy dostane podobnou provizi, kterou by normálně měla z toho leasingu. Nic tedy není zadarmo. Podobné to je se slevou při nákupu na leasing. Ta sleva je rozprostřena do splátek. Obvykle ještě zaplatíš více, než je normální leasing s plnou vstupní cenou. I z té slevy zaplatíš úroky ;-] . Aneb nechci slevu zadarmo :D
[quote="maincoonsback"]Mohu se mýlit (ale tak často se mi to nestává)[/quote] :mrgreen:
jandaxx
Veterán

Odeslat příspěvekod Sauron 17. 5. 2010 19:18

Dobrá spíš byla ta akci kdysi na tuším že Seat, Škoda, nebo nevím co eště. Kdy sa za auto zaplatilo ve 3 splátkách, dycky po roce. Tj. když si pro něho člověk přišel dal třetinu, za rok druhů a za dva roky třetí. A bylo to opravdu bez navýšení. Pojistka buď vůbec nebyla povinná, nebo si ju mohl zřídit sám kupující kdekoliv, už si to přesně napamatuju.
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 5. 2010 19:32

No, to byla ta vyjímka, která potvrzuje pravidlo. Hlavně to bylo v době, kdy stála Fabia pořádnou ránu. I když tedy automobilka udělala akci, která byla opravdu bez navýšení, tak na autě vytočila mnohem více než dnes. Pamatuji, že si kolega koupil Fabii combi 1,4 16V a dal za ní okolo 400 000,-. A byla to nějaká prostřední výbava bez ABS, klimatizace atd. Prostě šílený.
[quote="maincoonsback"]Mohu se mýlit (ale tak často se mi to nestává)[/quote] :mrgreen:
jandaxx
Veterán

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor