AutoRevue.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vyber motorky - jakou

Offline - Veterán Profil 
12. 10. 2017 10:27 Odeslat příspěvek
Kup to od něj.
Poslední příspěvek


Offline - Tlusťoch Profil 
12. 10. 2017 10:31 Odeslat příspěvek
jak ho znám, tak bude za to chtít víc než za nové :D


Offline - Inventář Profil 
12. 10. 2017 10:49 Odeslat příspěvek
Gewehr, goes: když ti to vyhovuje, tak si to kup, ale enduro to prostě není, je to cestovní věc, jinak pojatá, ale cestovní. V terénu to zvládne stejné ***** jako cestovka s univerzálními pneumatikami, ktere se na tyhle zvýšené wergly std. montují. Terén není polňačka ani posečená louka, ani mělký brod.


Offline - Veterán Profil 
12. 10. 2017 10:55 Odeslat příspěvek
Já bych to nehrotil, zvládnout se svým způsobem dá cokoli, jen jak a s jakým pocitem ovladatelnosti, či příjemnosti jak se ti pak jede.


-
12. 10. 2017 10:56 Odeslat příspěvek
pech. píše
Gewehr, goes: když ti to vyhovuje, tak si to kup, ale enduro to prostě není, je to cestovní věc, jinak pojatá, ale cestovní. V terénu to zvládne stejné ***** jako cestovka s univerzálními pneumatikami, ktere se na tyhle zvýšené wergly std. montují. Terén není polňačka ani posečená louka, ani mělký brod.


kolik majitelu endur pravych jezdi v terenu co popisujes - temer nikdo. TO je stejne jako offroady proste jede se nejakou formou silnice, malo kdo jede napric dunami apod. to je proste nesmysl. a v tom normalu to cestovni zvladne to stejne a ne ze ne.


Offline - Veterán Profil 
12. 10. 2017 11:26 Odeslat příspěvek
No to že na tom majitelé nejezdí tam kde mají(mohou), nic neznamená.Ale máš pravdu, že použitelnost je široká.Vždy je něco za něco.


Offline - Guru Profil 
12. 10. 2017 14:54 Odeslat příspěvek
Padaji tu vyrazy endure, cenduro a cestovni enduro. docela vhodne by bylo to nejak sjednotit, aby v tom byl poradek, protoze kazdej si pod tim predstavi neco jineho. Idealne ciselne :D


Offline - Veterán Profil 
12. 10. 2017 15:13 Odeslat příspěvek
a velikost předního hustokola, to je taky potřeba uvésti. :D


Offline - Štamgast Profil 
12. 10. 2017 19:07 Odeslat příspěvek
Dneska sem byl projet Tigera XRx a krome plexi, je ta motorka super. Jede urco vic nez Vstrom (testoval sem pred mesicem, tak pocity nejsou tak aktualni). Obe motorky 2017..

Sevelici motor mi az tak nevadil, mozna ladak by to zmirnil, ale nevim no. Jediny co mi na tyhle kategorii motorek kazi dojem je plexi, jedes 120 a je to uplne nahovno..
Na nahaci vubec nemam takovej pocit, pze vitr se asi rozlozi "na cely telo".. Tady jakoby se vse svezlo po plexi, a praska ti to do hlovy a hrudniku! :D. Prej tema deflektorama nebo jinejma plexinama se to poresi.

Mate s plexi podobny zkusenosti? Na TIgrech to udajne resi malokdo, ale nak se mi to nezda teda.. Mam trapnejch 182cm

Jinak si asi pro ***** pujdu vyzkouset i tohle :D http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni ... 37527.html


Offline - Inventář Profil 
12. 10. 2017 19:31 Odeslat příspěvek
yeaah: to je tím, že máš pro svojí postavu nevhodnou vejšku plexi, to se dává buď tak, aby ti psoru vzduchu šel těsně nad ramena, nebo velké plexi aby šel úplně kolem. Pokud máš blbé plexi je ten tlak samozřejmě bodový oproti naháči, nicméně na naháči jsou vysoké rychlosti taky nahovno, protože tě to namáhá taky a nedá se to dlouhodobě vydržet, takež jet třeba hodinu v kuse na naháči se vzpřímeným posezem rychlostí 150+ je dost posilovna... Proto se výkonné cesťáky v naked verzi ani moc nedělají, pokud nejde o nějaké retro jako bylo XJR/ZRX apod. Ale i na tom naháči to lze řešit tím velkým plexi, sice pak vypadá jako to co bývalo na skůtru ze 60. let, ale kdo chce naháče a chce si ulevit, tak to funguje.


Offline - Tlusťoch Profil 
12. 10. 2017 22:31 Odeslat příspěvek
já když si chci ulevit, tak do sedačky


Offline - Štamgast Profil 
13. 10. 2017 10:57 Odeslat příspěvek
:D Gratulace k papirum Arnie, onboard ze skutru/moto taky oceníme :D


Offline - Tlusťoch Profil 
13. 10. 2017 13:34 Odeslat příspěvek
dík :) na skútru už mám najeto 4000 bez papírů, video by bylo občas hustý


-
13. 10. 2017 15:12 Odeslat příspěvek
D1.8T píše
Arnie J píše
Myslíš to (ne)využití?

Jj, sv má najeto asi 1500km, už 5 let. Nebo tak nějak to Ajif povídal.

pozor, už asi 2300km!

-- 13. 10. 2017 16:12 --

Arnie J píše
jak ho znám, tak bude za to chtít víc než za nové :D

tak to mě znáš špatně, 136 tKč za to opravdu nechci :D


Offline - Inventář Profil 
13. 10. 2017 17:12 Odeslat příspěvek
dobna otazka - ako je to so servisom a nahradnymi dielmi znaky Triumph? Uplne v pohode?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 733  Další stránka
Stránka 184 z 733 [ Příspěvků: 10993 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies