AutoRevue.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Žárovky OSRAM Night Breaker

Offline - Inventář Profil 
13. 2. 2018 15:32 Odeslat příspěvek
Jako hidy poznám hned a dávám poctivě vždy dálkové. Proti tomuhle jsem teda ještě nejel, nebyl čas na takové testování z mé strany, ale jen co jsem zkoušel pohledem, tak to vážně na oslňování nevypadalo... Určitě se budu snažit co nejříve otestovat v provozu. Kamík zatím tvrdí, že na něj ještě nikdo nebliknul.
Poslední příspěvek

Offline - Štamgast Profil 
13. 2. 2018 15:45 Odeslat příspěvek
No, ono taky většina těch led žárovek má tak sotva 1000 lumíků, takže je to spíš bluďa

Offline - Nováček Profil 
13. 2. 2018 15:46 Odeslat příspěvek
To chce fotku. V jednom světle halogen, ve druhém ona LED, kolmo vyfotit rovnou zeď na kterou svítí, 10-15m od auta.

Online - Inventář Profil 
13. 2. 2018 15:48 Odeslat příspěvek
m.a.x.i.m.u.s píše
MV_cz: Otevře se clonka na xenony a ještě se rozsvítí H3, která funguje bez xenonů

Takže dálkáč je halogen? myslel jsem, že to má právě bixenony, tak to by pak nemělo smysl tam cpát ještě H3, ne?

Offline - Guru Profil 
13. 2. 2018 15:49 Odeslat příspěvek
Ma, ale svetelna hukacka je halogen.

Online - Inventář Profil 
13. 2. 2018 15:50 Odeslat příspěvek
Divné, k čemu to? Počítali, že superbáci furt problikávají, takže aby se tolik nekrátila životnost výbojek, dali houkačku obyč? :D

13. 2. 2018 15:50 Odeslat příspěvek
Jel jsem za ním asi 200 m a zezadu to vypadalo fakt dobře. Nesvítilo to nějak do široka, jako třeba origo xenony, ale před autem bylo celistvé bílé světlo.
Fotky nemám.

Offline - Guru Profil 
13. 2. 2018 15:52 Odeslat příspěvek
MV_cz píše
Divné, k čemu to? Počítali, že superbáci furt problikávají, takže aby se tolik nekrátila životnost výbojek, dali houkačku obyč? :D

Napr. ked ides na dennom svieteni by sa xenon nestihol nastartovat.

13. 2. 2018 15:57 Odeslat příspěvek
No a při xenonech se zapínají taky, tak to trošku kazí dojem ze světla výbojek...

Online - Inventář Profil 
13. 2. 2018 15:58 Odeslat příspěvek
Tak to nepozoruju, nevím, mám tam jen výbojku

Offline - Nováček Profil 
13. 2. 2018 16:04 Odeslat příspěvek
glider píše
MV_cz píše

Napr. ked ides na dennom svieteni by sa xenon nestihol nastartovat.

Ale stíhal, úplně krásně.
m.a.x.i.m.u.s píše
Jel jsem za ním asi 200 m a zezadu to vypadalo fakt dobře. Nesvítilo to nějak do široka, jako třeba origo xenony, ale před autem bylo celistvé bílé světlo.
Fotky nemám.

Ano, před autem, tam kde je potřeba toho světla co nejméně, to dává smysl.
MV_cz píše
m.a.x.i.m.u.s píše
MV_cz: Otevře se clonka na xenony a ještě se rozsvítí H3, která funguje bez xenonů

Takže dálkáč je halogen? myslel jsem, že to má právě bixenony, tak to by pak nemělo smysl tam cpát ještě H3, ne?

Jednak zvýšení celkového světelného výkonu, druhak parabola zvládne lépe osvítit kraje vozovky než projektor (leda použít SC430 jako druhý pár čistě pro dálkové a otočit ho vzhůru nohama)

13. 2. 2018 16:06 Odeslat příspěvek
MV_cz píše
Tak to nepozoruju, nevím, mám tam jen výbojku

v S2?
Obrázek

Online - Inventář Profil 
13. 2. 2018 16:08 Odeslat příspěvek
v alfě :D

13. 2. 2018 16:11 Odeslat příspěvek
Aha :D Jsem myslel, žes už koupil :D

Online - Inventář Profil 
13. 2. 2018 16:13 Odeslat příspěvek
koupil, ale teda jen přikoupil punto ... a časem to všechno prodám a uvidí se :D

reagoval jsem na glidera to s tím, že se nestihne xenon zapnout, jen vy tu hrozně rychle píšete a blbě se to stíhá O:-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 161  Další stránka
Stránka 151 z 161 [ Příspěvků: 2409 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů