Ecce homo

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod George_Couser 3. 6. 2006 18:12

A pritom staci pouzit google :D

http://www.eccehomo.cz/
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 31. 5. 2013 12:17

Ještě jsem nikdy neoživoval mrtvolu, tak si to chci zkusit tady. :-[

Zítra se chci jet podívat do Šternberka na Ecce Homo. Nebyl jste tam někdo? Rád bych věděl, jestli to má cenu a jak to tam funguje.
Nerad bych parkoval někde na okraji a pak šel 5km pěškobusem.
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 31. 5. 2013 12:49

Funguje to tam dobře :D
Auta jezdí do kopce na čas a ten nejrychlejší vítězí. Ale to jsi asi nechtěl slyšet, že?

Tady máš uzavírky o víkendu:
http://www.eccehomo.cz/media/novinky/uz ... -homo-258/

Ale pokud se nic nestane, tak akce bude zajímavá. Párkrát jsem tam byl a je se na co dívat. Doporučuju ale program nebo internet s sebou, protože pokud jsi někde na trati nemusíš se dovědět, že někde je problém a pak se to celé zasekne...

Ale za mě doporučuju.

Btw objednal sis dobré počasí?
O:-)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 31. 5. 2013 14:14

Dík.

Obávám se, že na počasí nemám ty správné kontakty. :D

Já se ptám proto, že jednou, před několika lety, jsme se byli podívat na Trucktrial do Mohelnice. No zážitek na celý život. Několik kilometrů jsme šlapali po polní cestě a lesem. Pak jsme přišli do lomu, nebo pískovny nebo co to bylo. Občas někde projel náklaďák, ale že by to byl nějaký adrenalin to ani zdaleka.

Tak zjišťuju, abych nedopadl podobně.

Na uzavírky jsem se díval. Spíš mi šlo o to, jestli se dá zaparkovat někde relativně blízko trati. Možná někde kolem startu. Chci jít s klukama, takže bych nerad absolvoval pochoďák.
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 31. 5. 2013 18:12

Já tam byl kdysi s kámošem, co tam bydlí, ten to znal, takže dokázal najet někde hodně blízko k trati a dobře jsme viděli. jde to, ale je to docela oklikou.
A jednou jsem byl jinde a tam se stalo něco na začátku a my houby věděli, proto doporučuju nějaký ten mobilní net, abys to mohl sledovat. Jinak se jedou dvě jízdy. takže projedou auta směrem nahoru, pak pauza směrem dolů pauza nahoru a dolu a je konec :D
Doporučím do nějaké vracečky, tak je to hodně o umění jezdce, pak je tam ještě takové esíčko, ale to nevím, jak se jmenuje. Viděl jsem, že jeden se tam nevešel a tak šel od svodidel ke svodidlům.


jediný problém může být počasí. A když si nastuduješ trasu a příjezdové cesty myslím, že zaparkuješ. Kdysi šly koupit i lístky do depa a tam to vypadalo fakt dobře. Navíc vrchy jezdili rozumní lidi, se kterýma šlo i pár slov prohodit, ale to bejvávalo, jak dneska to už nevím....
Ale za mě fakt doporučuji.
Zajímáš se o vrchy nějak víc? nebo jen je to někde v okolí?
Btw jak máš staré caparty?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 31. 5. 2013 20:29

Ne, že bych byl nějaký fanda. Co se týká aut, pravidelně sleduju akorát Barumku tady kolem Zlína a s pár kámošema jezdíme pravidelně do Frankfurtu na IAA.
Na Ecce Homo jsem ještě nebyl, tak se chci podívat. Kluci mají 6 a 8.
Uvidím, jaké bude ráno počasí, pk se rozhodnu.
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nerez 31. 5. 2013 21:42

Na Eccák chodím celkem pravidělně, zítra mi to kvůli práci nevyjde. Sobota tréninky, neděle závody. Trať má necelých 8 km, takže z města na nějaké lepší místo to klidně těch 5km bude.
Trať vede přímo z města, takže kterékoliv parkoviště ve městě může být tvé. Nevím jak letos, ale minulé roky byl vstup do depa v ceně vstupenky. Nejlepším místem jsou vracáky od poloviny tratě nahoru, ale ty bývají obsazené fanoušky už od začátku, někteří tam i stanují. V těhle diváckých místech často bývají i stánky s klobáskami a pivem. Po trati je rozhlas, takže komentátor hlásí kdo startuje a s čím, pokud je problém na trati, i to se dozvíš. Jedou se dvě jízdy, většinou po třídách, mezi tím je sjezd aut z cíle do depa. V těhle přestávkách se dá jít po trati nahoru, takže se člověk nemusí brodit trávou okolo trati nebo lesem.
Letos bude rekordní účast, asi 180 posádek, takže jsou nuseni zkrátit intervaly mezi startujícími a pokud by se kvůli nehodě nestíhalo, vynechali by i jízdy reklamích aut, které doprovázejí sjíždějící závodníky od cíle do depa.
Počasí je jediné, co celý víkend dokáže zkazit. Ani jezdci pak už nejedou takovou pilu, takže těch krizovek moc není. Alespoň já jsem jich nikdy moc neviděl.
A bacha na cigány, ve městě jich je dost a vím, že tyhle akce oni rádi. Takže v autech viditelně nic nenechávat...
Přeju příjemnou zábavu :)

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region ... irk-2.html
Nerez
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 6. 2013 08:02

Tak jak ses rozhodl? Jedete?
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 1. 6. 2013 10:45

Včera večer přišla žena, že jede na kosmetiku a bude potřebovat auto. A kluci, ty **** prodejné, že pojedou s ní. Takže zůstanu dopoledne doma sám. :'(

Ale řeknu vám, že to není zase tak špatné. :D
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 1. 6. 2013 18:47

Tak nakonec jsme to ještě stihli. Byli jsme sice jenom u startu, ale klukům i mně to pro poprvé stačilo. Dobré.

Zvuk vysoko vytáčených motorů, vůně spálené gumy... to byla symfonie pro naše chlapské smysly :love:
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nerez 1. 6. 2013 20:54

Závody jsou lepší než trenink, jeďte i zitra
Nerez
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 2. 6. 2013 00:25

Bohužel zítra, teda vlastně už dnes, máme nějakou rodinnou oslavu. Ale jel bych hned. Líbilo se mi to. :D
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 2. 6. 2013 11:51

Start:
mms://77.93.196.27/live

Jede vám to?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 2. 6. 2013 12:35

jo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 2. 6. 2013 13:08

Hergot a to sem dáš až teď!

Jede.
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron