BSOD

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod abuba 22. 2. 2013 18:57

Chtěla bych se zeptat co mám dělat když mi počítat normálně jde a najednou se mi vypne nebo resetuje a zobrazí se mi taková tabulka :( viz. obrázek...
Přeložila jsem si to v překladači ale vůbec nevím co s tím mám dělat :nenapadne ...
Byly zjištěny potíže a systém Windows byl ukončen, aby nedošlo k poškození počítače.DRIVE_IROL_NOT_LESS_OR_EQUALIf je první čas viděl Tento chybový kód stop, restard váš počítač. Pokud toto obrazovka objeví znovu, proveďte tyto kroky: Zkontrolujte všechny nové herdwards sortware je správně nainstalován. Pokud se jedná o novou instalaci žádejte výrobce hardwaru nebo softwaru windows upsates, co byste mohli potřebovat.Pokud promlems pokračovat, zakažte nebo odeberte všechny nově nainstalovaný hardware nebo software. Zakažte možnosti paměti BIOS, například ukládání do mezipaměti nebo stínový provoz. Pokud potřebujete položku odstranit zakázat součásti, restartujte počítač, stiskněte klávesu F8 pro výběr upřesňujících možností spuštění a vyberte bezpečné Mode.Technical informace: *** STOP: 0x000000D1 (0xFFFFF880047F5003, 0x0000000000000002, 0x0000000000000000, xFFFFF88006D3282E) *** athr.sys - adresa FFFFF88006D3282E základny v FFFFF88006CAC000, Datestar, 4e00505bCollecting data pro výpis stavu systému...Inicializace disk pro výpis stavu systému...Začíná Výpis fyzické paměti...

Byla bych moc ráda kdyby mi někdo poradil, předem děkuji :) ...
Přílohy
220220135024.jpg
abuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 22. 2. 2013 19:08

Nainstalovala sis nekompatibilní ovladač WiFi.
Co s tím?
Sděl základní info:
viewtopic.php?f=956&t=1095450
Jestli víš, kde výrobce Tvého utajeného hw nabízí kompatibilní ovladač s Tvou utajenou verzí OS:
stáhni a nainstaluj.

Btw:
bláboly překladače sem netahej. :-/
Milan
Milanr1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuba 23. 2. 2013 13:10

Nu mě nic jiného nenapadlo než si to přeložit :-D :-/
A popravdě vůbec nevím kde je výrobce mého utajeného hw .... ani nevím kde to pořádně hledat a co to je, já se v PC moc nevyznám :-/ ....
abuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 23. 2. 2013 13:15

Je to tak. Podle fotky je to nejaky Asus (tipuji K50 rada)..?
Athrx.sys je drajvr od Atheros (coz muze byt jak WiFi, sitova karta a nebo i bluetooth).
Takze bych - pokud ten notas mas pripojeny kabelem, tak bych zkusil vypnout WiFi i BT modul, jestli to neprestane (klavesa Fn+F2).
Jinak bych zkusil v nouzovem rezimu odinstalovat ten drajvr a pak se zkusil podivat u vyrobce, zda neni nejaka novejsi verze (pripadne ho jenom znovu nainstalovat - muze byt pouze poskozeny)...
Ale evidentne bych si na to nekoho pozval. Taky bych se taky nehrabal v autu, ktere je pro mne spanelskou vesnici... 8-D
Abox
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiliNess 23. 2. 2013 22:34

Raději ještě upni soubory ze složky Windows\Minidump na www.leteckaposta.cz
Hardwarová nezávislost znamená, že to neběží na žádném počítači.
MiliNess
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků