Amatérské závody

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Michalin STR8 12. 2. 2013 17:36

Vše o amatérském závodění

-- 12. 2. 2013 18:40 --

V sobotu 16.2.2013 se uskuteční na letišti ve Vyškově automobilový slalom. Zúčastnit se může každý. Startovné je 500 Kč. Více informací nejdete na: http://autoslalom.webnode.cz/
Michalin STR8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 2. 2013 17:49

Otočit auto na střechu umim i zadarmo. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 2. 2013 18:04

Za 500,- si radsi koupim béňo a pudu si to rozdat s okreskou někam :-)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 12. 2. 2013 18:17

Za 500,- si to radši půjdu někam rozdat.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 2. 2013 18:20

trénink a čtyři měřěné jízdy za 500,- ?
tj. jedna jízda za stovku ? Uff
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 12. 2. 2013 18:36

Já nevím pánové, co byste chtěli a čekali? Víte co je s takovou organizaci šíleného zařizování a vydání? A třeba když se v Brně jede "Vzhrůru Farinovou zatáčkou", tak se za 700 Kč (tuším) člověk sveze dvakrát zhruba po minutě a půl...

Dodávám, že se slalomem nemám nic společného, ani jsem ho nikdy nejel (moje GTV se na to moc nehodí).
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 2. 2013 18:40

to by mě fakt zajímalo kolik je toho zařizování
letištní plocha je mimo komunikace, položím tam pár kuželů a potřebuju možná jen serióznější časomíru a vyřídit nájem plochy. Zapomněl jsem snad na něco ?
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 12. 2. 2013 18:52

Hoši, co vám brání to zorganizovat a za každou jízdu můžete brát třeba po pětikačce...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 2. 2013 18:54

nebrání nic, jen se nám nechce

EDIT: takže o.k, vlastně fandím každému kdo nějaké závody pořádá
Naposledy upravil Vana666 dne 12. 2. 2013 18:57, celkově upraveno 1
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simdriver 12. 2. 2013 18:56

Vana666 píše:to by mě fakt zajímalo kolik je toho zařizování
letištní plocha je mimo komunikace, položím tam pár kuželů a potřebuju možná jen serióznější časomíru a vyřídit nájem plochy. Zapomněl jsem snad na něco ?


Tak například to, že letiště třeba není zadarmo, ale musel se zaplatit pronájem, dále nějací traťáci a časomíra. Nemám s tím nic společného ani tam nejedu, slalom mě nebere a sprinty taky ne, ale líbí se mi, jak by chtěl každej všechno zadara a podobně. Nehledě na to, zřejmě tam budou nějaké poháry či ceny, které taky něco stojí. Doporučuji těmto chytrákům se sebrat, domluvit se v Brně či Mostě, že tam chcete jeden den jezdit se svým vozem a že tam ani nepotřebujete nikomu k tomu, jen pustit na okruh. To by jste potom koukali jak puk, co to stojí. :)
Alfa 159 Sportwagon TI, BMW M3 E92 Hamann
simdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 12. 2. 2013 18:58

Vana666: Pokud vím, tohle je seriál závodů (něco jako neofiko mistrovství republiky), takže mají nějaké řády, technickou přejímku, musí sehnat alespoň takových deset pořadatelů...
A hlavně musíš udělat propagaci, aby ti tam někdo přijel a taky se o ty lidi postarat (občerstvení, záchody, natisknout startovní čísla a listiny, ozvučení, počítání výsledků...), aby přijeli i příště. Možná mají po ruce i sanitku nebo alespoň nějakou první pomoc a nějakou základní technickou pomoc...

Já organizoval nějakou akci dvakrát (ne závody, ale sraz s programem a jízdou po veř. komunikacích) pro ca. 150 lidí a bylo s tím práce jak na kostele...

Prostě mi ta cena přijde celkem odpovídající.

Okruh už je cenově úplně někde jinde. Před mnoha lety stávalo Brno ve všední den mimo hlavní sezónu 150.000 Kč bez ničeho (traťáci...)
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 2. 2013 18:59

jo, souhlas už jsem to psal výše, fandím jim
pořádání závodů je docela nevděčná úloha, něco o tom taky vím

-- 12. 2. 2013 19:02 --

Beaumont: seriál ? neofic.mistrovství repobliky ?
tak o tomhle jsem se v odkazu nahoře nic nedočet
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 12. 2. 2013 19:03

500 je řekl bych zcela v pohodě. Loni jsem byl, zajezdil jsem si, bohužel byla relativně malá účast.

beau: myslím, že zrovna vyškovský slalom do toho MČR nepatří... je to taková akce sama pro sebe - několikrát za rok.
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 2. 2013 19:04

Já nejsem proti takovejm akcim, rozhodně tomu fandim, ale když se podívam, že na Autofóru byli schopný na celej den pronajmout závodní okruh, kde se dalo jezdit neomezeně a to všechno za nějakejch 600, tak tady za blbej slalom 500, to mi nepřijde jako adekvátní.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 2. 2013 19:05

no možná tam mají fakt hodnotné ceny pro vítěze
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků