Fabia II otevření nádrže na benzín

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Scarllett 17. 2. 2012 13:24

MELLO píše:Už tu pod tímhle nickem dlouho nebude


Proč jako? :-D no dost... a jakej nick jsem si tak měla dát podle tebe?

-- 17. 2. 2012 14:25 --

Rattus rattus píše:Však jo. V pohodě. Hodně šťastných kilometrů :love:



Dííík :-P
Scarllett
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 17. 2. 2012 13:29

To bylo na mně. Buď v klidu. :love: Už mně jistě nahlásil. :lol: Spamer
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scarllett 17. 2. 2012 13:30

booože.... ok... :)

-- 17. 2. 2012 14:31 --

asi nemá co dělat... nechápu proč řeší sračky..
Scarllett
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mara00 17. 2. 2012 21:04

ja tu nadrz nezamikam klickem ....a mam po pakarne ..pochybuji ze mi nekdo vycucne par litru benalu
peace and love
mara00
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 17. 2. 2012 21:07

Nevycucne. Rovnou prorazí nádrž o<:)
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 2. 2012 21:16

mara00 píše:ja tu nadrz nezamikam klickem ....a mam po pakarne ..pochybuji ze mi nekdo vycucne par litru benalu


Taky řešení
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ettan 17. 2. 2012 23:01

Ten systém otvírání nádrže je léta stejnej jako u Š120, co je na tom divnýho?

Jinak F2 je objektivně lepší než F1 v tom, že má dvě schránky u spolujezdce a výklopnou schránku na brejle na stropě a držáky na flašky ve dveřích, černý pruh proti slunci na předním skle, lepší boční odkládací prostory v kufru u kombíka a normálně velká zrcátka. Všechno to jsou extra blbinky, ale kupodivu dost praktický. Vzhledem k tomu, že jsem to vyfasoval jako služebák a tak s tím musím dost najezdit, rychle jsem si na to zvykl a ve F1, kterou máme v rodině taky, mi to chybí. Taky tam líp naskládám pravý koleno. Je mi úplně putna, jak to vypadá zvenčí, jako řidič se v tom prostě cítím líp.

edit: ještě tam je líp udělaný kaslík pod rádiem - není rovný, ale dost z kopce, takže z toho při prudším rozjezdu do kopce nelítají propisky a mince. Zas ale malý kaslík pod ovládáním světel nemá dvířka, to mi teda chybí. Asi jsem přihrádkovej maniak :-)
Dělal jsem šéfkuchaře ve světoznámé restauraci. Vařil jsem podle Pohlreicha a stejně mě vyrazili. Prej lidem ten cheesburger bez kečupu nechutnal.
ettan
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel14 17. 2. 2012 23:39

Já bych tu nádrž vůbec nezamykal, stejně to nemá smysl akorát Tě to zdržuje a případnému zloději je to celkem jedno jestli je zamčeno nebo ne.
U auta, co má víčko na klíček nezamykám nějakých 5-6 let a je to jedno. A můj "veterán" z druhý půlky 90. let má víčko na centrál. :) No jo pokrok se nezastaví, víčka na klíček, "plechový" výplně dveří,... Zachvíli budou z bolky vyjíždět znovu stovky a z vlkohradu brouci :D
pavel14
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2012 07:47

ettan píše:
Jinak F2 je objektivně lepší než F1 v tom, že má dvě schránky u spolujezdce

černý pruh proti slunci na předním skle,

edit: ještě tam je líp udělaný kaslík pod rádiem - není rovný, ale dost z kopce, takže z toho při prudším rozjezdu do kopce nelítají propisky a mince.


Dvě schránky, obě malé, takže na *****.

Černý pruh měla i F1, resp.zelený

kastlík pod rádiem má být jako šuplík, jako to mám já a je pokoj
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel14 18. 2. 2012 09:30

Mello: zelený nebo šedý pruh na předním skle měla i felda a možná někteří favořiti...
pavel14
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod davy 11 18. 2. 2012 10:35

Ten zabarveny pruh se daval do lepe vybavenych verzi.
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ettan 18. 2. 2012 11:44

MELLO píše:
Dvě schránky, obě malé, takže na *****.

Černý pruh měla i F1, resp.zelený

kastlík pod rádiem má být jako šuplík, jako to mám já a je pokoj


ta hlavní schránka je menší jen nepatrně. Prostor pro tu druhou je místo airbagu, který je jinde. V té hlavní mám naházený bordel - hadry, manuál, CDčka, servisku, trubičky na chlast, držák kelímku a spoustu dalších kravin. V té horní mám jen navigaci a nabíječku k mobilu a té navigaci. Takže za jízdy jen sáhnu a mám to, nemusím nic přehrabovat a přitom je to skryté před zraky nenechavců.
Ten černý pruh v praxi funguje proti slunci líp, není to jen zabarvené, to jsem měl předtím a bylo to spíš na ozdobu. Jsou tam zvětšující se bílé tečky a hlavně je to tvarované kolem zrcátka. V kombinaci se sklopenými clonami to proti slunci stíní dost solidně.
Dělal jsem šéfkuchaře ve světoznámé restauraci. Vařil jsem podle Pohlreicha a stejně mě vyrazili. Prej lidem ten cheesburger bez kečupu nechutnal.
ettan
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2012 15:52

Dobře, přít se nebudu ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 18. 2. 2012 15:54

F1 je jednoznačně hodnotnější auto. F 2 už nepřinesla nic.Spíše ubrala
Rattus rattus
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2012 18:11

něco ubrala, jiné zas přidala. Třeba výhřev předních sedaček v eleganci, couváky se zobrazením na displeji Swinga, Maxíka v eleganci, projektory v eleganci, hlídání poklesu tlaku, větší pravý zrcátko, a další
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků