Chytli vás už za chlast?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod George_Couser 26. 1. 2012 00:32

Hledám tohle téma a zatím tu takové žádné není. Proto zakládám téma na toto téma. :D Pokud vás už chytli, tak tu napište dle vzoru tyto údaje:

Kolik jsem nadýchal/kolik na krvi, nebo další dýchací "pokusy" (jestli jste jeli)/kolik jste dostali/kolik byla sazba v tu dobu

Jsem zvědavý, co se tady nasbírá. :D
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 1. 2012 00:38

Me jeste nikdy nestaveli a nikdy jsem neridil pod vlivem...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 26. 1. 2012 00:43

jednou jsem nadýchal. v té době měli jenom trubičky, takže nevím kolik. pokuta nebyla
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 1. 2012 00:46

zcela zřejmě pod vlivem jsem řídil jen jednou a nejraději bych si nafackoval. Nicméně mě nestavěli. :potichu

Naštěstí piju velmi zřídkakdy, takže s tím problémy nemám.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 1. 2012 01:37

staveli uz mockrat... tak asi 6x, ale nikdy nic.

jednou jsem jel s 3 slivovickama a 2 pivama, nechal jsem si slehnout a pak jel. ale samozrejme bych nadychal. taky na facku.

ale nikdy jsem nejel, ze bych na tom byl hodne spatne nebo ze bych si neveril :D

-- 26. 1. 2012 01:39 --

no kdyz o tom tak premyslim, tak jsem mel kolem 26roku hodne prihod, kdy jsem byl po kalbe a nespal moc, ale rano jsem se citil ok. měřák jsem nemel, tak nevim. ale to je tezky. jednou jsem merak mel a citil jsem se po ranu spatne a mel jsem tam nulu, tak to radsi necham spat.
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 26. 1. 2012 07:06

Ještě v autoškole. Po škole na tři kousky a šup hned na jízdy. Od té doby ne.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 26. 1. 2012 07:10

ja jednou nafoukal 1,6 promile, ale byl jsem pesky a foukal jsem v souvislosti s jinym incidentem nez jizda autem :-D
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 1. 2012 07:14

Takhle nalitej jit pesky? To bych neriskoval :-P
Nechytili (nastesti) a nechyti, protoze uz nechlastam...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 26. 1. 2012 07:46

NIkdy neřídím pod vlivem alkoholu a to ani zbytkového, čili nikdy se mi nic takového nepřihodilo. Kontroly proběhly všehovšudy dvě - jedna po nehodě se Š120L, druhá na magistrále, když sem se vracel ze Sádky :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 26. 1. 2012 08:14

Nejezdím pod vlivem. Foukal jsem jednou jako účastník nehody.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 26. 1. 2012 08:16

ja kdyz mel nehodu, tak vinik mel 1,5 promile a policajti z toho byli asi tak vykolejeny, ze na me pak zapomneli :)
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Bigduck 26. 1. 2012 08:19

dýchal jsem již nesčetněkrát, ale vždy čistý, nikdy bych nalitej do auta nesedl

naposled někde v 15 z brigády po několika pivech jsem na fechtlovi jel těch 20 km asi 2 hodiny než jsem dojel :D

když jsem měl bouračku s opilcem (dávno před body a tvrdými postihy), tak jsme zrušili obě auta a on dostal rok papíry do čistírny a 5 tisíc flastr
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkky 26. 1. 2012 08:41

Vzhledem k tomu, že často jezdim v noci ( ještě před zavedením povinnejch dechovejch zkoušek ), tak jsem dejchal snad už 10x. Nikdy nic. I kontrola 1.1. v 10:30 byla negativní. Ještě bych si chtěl vyzkoušet test na drogy, ale asi vypadám důvěryhodně, tak ho po mně nikdy nechtěli :-))
Naposledy upravil Majkky dne 26. 1. 2012 09:43, celkově upraveno 1
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 26. 1. 2012 09:29

Známý vykládal historku:
Jednou se docela podroušili a jeho kamarádovi jel vlak, tak sedli do auta a jeli na nádraží. Zaastavili ho policajti a on (ještě, že měl okna v elektrice :-D) Jim prý vysvětlil, že jede na nádraží, potřebuje stihnout vlak, ale pak se vrátí. údajně ho pustili a když se vrátil, tak ho nechali jet. prý nebyl schopen ani vystoupit z auta :-D

jak jsem koupil, tak prodávám...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 26. 1. 2012 09:42

Ožralej nejezdím, se zbytkáčem občas asi jo (ale Mello říkal, že to se nepočítá :) ), každopádně dýchal jsem asi třikrát a nikdy nic.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků