Dodge Dart

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Líbí?
1 14 %  48%  [ 14 ]
2 10 %  34%  [ 10 ]
3 3 %  10%  [ 3 ]
4 1 %  3%  [ 1 ]
5 1 %  3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 29

Odeslat příspěvekod Kibitz 8. 1. 2012 21:47

dart celkem pěkný, 1-

a Caddyho sem tady neviděl snad rok :-) :tleskani
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 9. 1. 2012 02:14

Moc pěkný, hlavně ty zadní světla... Akorát ten převis kufru mol být delší, takhle to spíš než sedan připomíná liftback
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek194 9. 1. 2012 10:35

Zadek hnusnej, nehodí se k předku.

Slavné motory Tigershark sou staré GEMA 2,0 a 2,4 z Caliberu, doplněný o Mulitair :o))

Druhá verze, ta bílá vypadá jako korejec či japonec, je to tuctový nezajímavý auto s divným bočním profilem díky hnusnému zadku.
Světla ala Charger na tom vypadaj jak pěst na oko.

Fakt nenacházím jediný důvod,proč by měl současný zákazník kupující pravidelně Civic či Cruze najednou přejít k Dodge pro tohle.
Co mu to nabídne víc?
Nic?
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod spitfireIX 9. 1. 2012 12:01

Marek194 píše: je to tuctový nezajímavý auto s divným bočním profilem díky hnusnému zadku.
Světla ala Charger na tom vypadaj jak pěst na oko.


Mikey89 píše:Moc pěkný, hlavně ty zadní světla...


Co člověk, to názor :D
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek194 9. 1. 2012 12:24

Cadillac ATS - to je krásný auto. Tohle bohužel ne, hlavně o ATS jde říct že je to amerika , o tomhle nikoliv.
Tohle je japonec/korejec s italským podvozkem a omylem tomu někdo nalepil znáček Dodge.
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 9. 1. 2012 12:26

Počítám, že Baryk je ten, co dal za pět :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 1. 2012 13:23

Marek194 píše:Zadek hnusnej, nehodí se k předku.

Slavné motory Tigershark sou staré GEMA 2,0 a 2,4 z Caliberu, doplněný o Mulitair :o))

Druhá verze, ta bílá vypadá jako korejec či japonec, je to tuctový nezajímavý auto s divným bočním profilem díky hnusnému zadku.
Světla ala Charger na tom vypadaj jak pěst na oko.

Fakt nenacházím jediný důvod,proč by měl současný zákazník kupující pravidelně Civic či Cruze najednou přejít k Dodge pro tohle.
Co mu to nabídne víc?
Nic?


S tim že se ten podle mě nepěkny zadek nehodi k předni časti souhlasim a ja hodnotil celkově za 3. Ale rozhodně vic se mi celkově libi tento Dart než to co ma přijit od Hondy o protu tu neni ani znamka.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 9. 1. 2012 13:45

tak to - kdyz uz - se mi spis nehodi predek k zadku, nez zadek k predku :) Ten je proste moc evropsky obycejny :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 9. 1. 2012 13:49

Já si pořád říkám, jestli z toho nebude po změně nárazníku a loga i evropskej model - pak by to bylo logický. Nicméně odhlédneme-li od otázek o američnosti se mi to líbí. Koukali jste někdo po US serverech na domácí reakce?
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 1. 2012 14:02

Caddy píše:tak to - kdyz uz - se mi spis nehodi predek k zadku, nez zadek k predku :) Ten je proste moc evropsky obycejny :)


Pokud to bereš takhle tak Evropska čast tedy předek se hodně povedl zato ta Americka ***** a že je amici umi je docela bida. Problem ale vidim v tom že každa čast je jak z jineho auta prostě nehodi se k sobě.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek194 9. 1. 2012 14:04

Jo, jinak žádná 9st. převodovka nebude, bude 6 st. stupnový manuál, 6ti stupnový HDM automat, což je převodovka někdy z roku 2007 a údajně, údajně slibuje Fiat dvojskojku, taky 6ti stupnovou...

No už mohla být dávno od Getragu, fabrika byla z 75% rozastavěná, fiat to zařízl.
Penízky udělaly frrrr a vylítly z okna. Za zrušený program EV taky.....

-- 9. 1. 2012 14:05 --

Předek ke jasná korea/japonec (bílá verze) a mix USA a japonska (červená).

Kde vidíte jakou evropu.....

Bílá verze,nalepit na ní znáčky Toyota, tak mě za boha nikdo nepřesvědčí že to japončík nevyrobil....
Naposledy upravil Marek194 dne 9. 1. 2012 14:08, celkově upraveno 1
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 9. 1. 2012 14:06

Podle mě to k sobě i sedí, akorát jste ze scirocca zvyklí na to, že k tomuhle předku je zbytek 3D hatch/kupé.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 1. 2012 14:11

Tak určitě by chtělo Darta vidět realně ale z fotek to na mě tak pusobi.
Ja hodnotil 3 ale musim řict že předek se mi hodně libi. Tohle je styl ktery mi prostě sedi takovy dravy. To stejne jak zmiňuješ je u Scirocca a už sice ne tak vyrazně ale i Golfa a dalšich VW vozu.
Na druhou stranu se mi libi i kuliočka Mito,Mini atd.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek194 9. 1. 2012 14:17

VW a dravý :o)))))

Trošku zoufalý pokus o vtip.
Co je na tomhle dravého?
http://1.bp.blogspot.com/_FoXyvaPSnVk/T ... USA-18.JPG

Usedlá nuda.
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dix_ 9. 1. 2012 14:22

Marek194 píše:Jo, jinak žádná 9st. převodovka nebude, bude 6 st. stupnový manuál, 6ti stupnový HDM automat, což je převodovka někdy z roku 2007 a údajně, údajně slibuje Fiat dvojskojku, taky 6ti stupnovou...


Má pravdu:

Trojici motorů bude možné kombinovat se stejným počtem šestistupňových převodovek, jejichž prostřednictvím budou poháněna kola přední nápravy. Zájemci o Dart tak budou moci volit mezi manuální, automatickou a dvouspojkovou DDCT převodovkou.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků