Kvalita pohonných hmot u Tank ONO s.r.o.

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Čendoslav 30. 9. 2011 10:05

Staré SDI a TDI má ofiko od škodofky povolený provoz na směsnou naftu s 30% biosračky, takže věřím tomu, že s Tank ONO naftou si ten motor skutečně poradí...:-)
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jáchym Ondřej Šlik 30. 9. 2011 10:06

Ty nové ovšem ne o<:)
uživatel neexistuje
Jáchym Ondřej Šlik
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod RRAAFF 30. 9. 2011 10:18

mfilip: Byl jsem teď v úterý v Polsku v Kudowa-zdroj (shell těsně za hranicema) a na poutači bylo ještě stále eurosuper, ale přímo na stojanech už byl napsán Fuelsave. Tak je možný, že to zatím jen připravovali.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 30. 9. 2011 11:05

RRAAFF píše:mfilip: Byl jsem teď v úterý v Polsku v Kudowa-zdroj (shell těsně za hranicema) a na poutači bylo ještě stále eurosuper, ale přímo na stojanech už byl napsán Fuelsave. Tak je možný, že to zatím jen připravovali.

Dik. Dival jsem se i na sell.pl a o fuelsave ani zminka, asi to zatim pripravuji, anebo k tomu nedelaji takovou reklamu jak u nas.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 30. 9. 2011 15:11

Tak dlouho budete tankovat ty sračky u Tank, Unicorn a podobných čerpaček typu "Pepa Oil" až se Vám to jednoho dne nevyplatí. Kvůli uspořený stovce na nádrži, bych fakt neriskoval. Pokud teda nejezdím vrakem v ceně jednoho průměrného platu v ČR.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Tomas-x 30. 9. 2011 15:29

Tank ono Spytihněv, momentálně nafta za 32,50/L natankováno cca 6x do plna což je 420 litrů nafty a pocitově žádná změna. Motor 2,5 TDI 5ti válec.
Tomas-x
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 30. 9. 2011 16:40

jandaxx píše:Tak dlouho budete tankovat ty sračky u Tank, Unicorn a podobných čerpaček typu "Pepa Oil" až se Vám to jednoho dne nevyplatí. Kvůli uspořený stovce na nádrži, bych fakt neriskoval. Pokud teda nejezdím vrakem v ceně jednoho průměrného platu v ČR.

já ti nevim, ale hledat věčně nejdražší pumpu v kraji,aby měl člověk pocit toho, že má kvalitní benál je naprd. Mě to vždycky jezdilo na všechno. Úspora se počítá a opravy zatim žádný.
Ale teda od přestavby na LPG (od března) sem tankoval benzín dvakrát.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 30. 9. 2011 16:55

jandaxx píše:Tak dlouho budete tankovat ty sračky u Tank, Unicorn a podobných čerpaček typu "Pepa Oil" až se Vám to jednoho dne nevyplatí. Kvůli uspořený stovce na nádrži, bych fakt neriskoval. Pokud teda nejezdím vrakem v ceně jednoho průměrného platu v ČR.


tankuju v klidu na pepaoilech... motor si to přebere... jen to nechce přemodernizovanou *****, které všechno vadí :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 30. 9. 2011 17:17

Já taky nejezdím k nejdražším pumpám. Beru takový zlatý střed, kde se domnívám, že je ověřená kvalita, za rozumnou cenu. Převážně tankuji u Lukoil. A to na Praze 10 Bohdalec, nebo P9 Černý Most. Výhoda je, že v těchto dvou lokalitách je velká koncentrace pump, takže je Lukoil za dobré peníze. Ale i pokud jedu někam mimo Prahu, snažím se brát u osvědčených značek. Raději jednorázově utratím o 150,- víc a pak zase tankuji u svých osvědčených pump. Občas vezmu i na Benzině na ČM, která se cenama blíží Lukoilu. Zrovna tak na Bohdalci se Shell. prostě mi připadá, že je zbytečný riskovat braním benzínu u "nedůvěryhodných" pump. Co řidič, to názor. proto žijí jak pumpy zvučného jména, tak noname.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Moik 30. 9. 2011 17:22

Moje Mondeo 2002 2.0TDCi 96kW jezdilo spolehlivě 20tis km na ONO, na Shell pravidelně a neomylně cukalo na pětku v malém zatížení. Smrt vstřiku způsobil Shell Hranice na Moravě - při tankování došla nafta. To byl rok 2006
Nyní Tiguan TSI twincharge, na Shell cuká po ránu, na ONO jen občas. Přijde mi, že na Onu mají spíš sem tam výkyv. Nicméně tankuju na Shell, mám 5% slevu
Moik
Nováček

Odeslat příspěvekod 4x110mm 1. 10. 2011 09:15

Včera jsem ušetřil při tankování u ONA cca. 21Kč oproti ÖMV :oops:
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 1. 10. 2011 10:34

Hmm, to je jedno pivo, takže se to vyplatilo. :tleskani
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 10. 2011 10:35

Na kolika litrech?
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 1. 10. 2011 10:47

Na kolika pulitrech? (Když už jsme u toho piva). :-)
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 1. 10. 2011 11:04

jandaxx píše:Na kolika litrech?


Tak co vím, tak 2 až 3 kč oproti značkovejm lze na ONU ušetřit.Jsou tam někdy neskutečný fronty.
Co se týče benzínu, tak bych se nebál vůbec a u nafty, kdo přidá VIF , tak taky ne.Pupmy jsou testované, na nic se jim nepřišlo, zbytečná histerie.V Pce ONO není, jezdím do Aholdu či Globus.
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků