Superb - Vadný park. assistent

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod BrayenPetr 21. 7. 2011 10:00

Zdravím hoši, už delší dobu řeším problém s parkovacímí čidly. Asi 2, nebo 3 měsíce nazpátek mi ukradli přední lištu a ucvakli i 2 parkovací čidla. Samozřejmě, že to nefungovalo:) Mám výbavu LaK tedy parkovací assitent jak ve předu, tak i v zadu.
Koupil jsem nová čidla i origo el. svazek, ale nic, nefunguje.
Byl jsem i tady u nás u jedněch kluků, kteří dělají el v autech, mají i diagnostiku, dívali se na to tak zlehka, ale prej to předek nedává, jako kdyby byla jednotka v pasti.
Neví ale přesně.
Osobně to do škodovky dávat nebudu, páč tam jsou stejně lamy.

Náhodou, je tady někdo, nebo znáte někoho v okolí FM, nebo Ostravy kdo se zajímá o tuto problematiku? Kdo to opravuje, montuje?
Dík za info a odpověď
Petr
BrayenPetr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 21. 7. 2011 10:05

Chapem to dobre, ze si tam kupil rovnake cidlo, ake si mal, vsetko spravne napojil, ale ono to nefunguje?
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 21. 7. 2011 10:07

Pár let zpátky jsem jezdil do Autodružstva FM (autorizák Škoda) a vždy všecho OPRAVILI (nejen vyměňovali) a většinou za pár korun.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BrayenPetr 21. 7. 2011 15:36

Duri13 píše:Chapem to dobre, ze si tam kupil rovnake cidlo, ake si mal, vsetko spravne napojil, ale ono to nefunguje?

jj přesně tak, kupoval jsem to dle orig. dílu, original el. svazek a nic. Už už jsem se těšil, ale ee..
byl bych rád kdyby se tady někdo našel...
počkám:)
BrayenPetr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikdo 21. 7. 2011 22:31

No krádež parkovacích čidel na předku bych považoval za dar osudu, o *****ítko míň. Nechceš to nechat nefunkční? Aspoň se to neposere, stejně to k ničemu není. Nebo...propánajána...to fakt potřebuješ??????
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod BrayenPetr 21. 7. 2011 22:58

já to nepotřebuju, ale budoucí majitel ano:-) chce aby to bylo opravené...
BrayenPetr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mexo 22. 7. 2011 05:07

nikdo píše:No krádež parkovacích čidel na předku bych považoval za dar osudu, o *****ítko míň. Nechceš to nechat nefunkční? Aspoň se to neposere, stejně to k ničemu není. Nebo...propánajána...to fakt potřebuješ??????


Tuto reakciu nechapem. Zrejme ty si ten spravny oldschool co sa hravo bez vsetkeho zaobide a kazdy, kto ma nejakeho toho elektronickeho asistenta navyse v porovnani s autom Freda Flintstona, je nesvojpravny. Senzory, navigacia, ESP - tiez pre debilov. Svetove strany urcujes podla hodiniek a slnka, so Superbom by si parkoval smykom cez rucnu brzdu.
mexo
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 7. 2011 07:10

A to nemas pojistene? Dal bych to na pojistku a vic neresil. At se v servise postaraji. Pri nejhorsim vymeni cele zarizeni.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BrayenPetr 22. 7. 2011 10:11

nevím k čemu je tvůj příspěvěk dobrý jakože, kdybych měl havarijko, tak to mám už asi vyřešené ne? :-)
každopádně zpět k tématu, hledám odborníka, který se tímto zajímá, nic víc.
Zatím
BrayenPetr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 22. 7. 2011 16:31

a co to pojistit a pak vyřešit? :D

mít v dnešní době nepojištěného Supa to chce odvahu.....
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BrayenPetr 23. 7. 2011 17:43

děkuji že přispíváte adekvátně k tématu;-)
BrayenPetr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim Clark 23. 7. 2011 18:59

musíš kontaktovat china servis
Jim Clark
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod King of Potato People 23. 7. 2011 22:30

mexo píše:
nikdo píše:No krádež parkovacích čidel na předku bych považoval za dar osudu, o *****ítko míň. Nechceš to nechat nefunkční? Aspoň se to neposere, stejně to k ničemu není. Nebo...propánajána...to fakt potřebuješ??????


Tuto reakciu nechapem. Zrejme ty si ten spravny oldschool co sa hravo bez vsetkeho zaobide a kazdy, kto ma nejakeho toho elektronickeho asistenta navyse v porovnani s autom Freda Flintstona, je nesvojpravny. Senzory, navigacia, ESP - tiez pre debilov. Svetove strany urcujes podla hodiniek a slnka, so Superbom by si parkoval smykom cez rucnu brzdu.


ano ano... opravdu v normálním autě, jakým superb je nepotřebuju jediný parkovací senzor abych zaparkoval... to, že to někteří bez pěti asistentů nezvládají mě nechává chladným, zvláštní je, že je nenechává chladné to, že se tam trefím i bez tůtátek. o<:)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa 23. 7. 2011 23:21

Mě na Superbu ukradli zadní parkovací čidla a poté co se tam dali zpět bylo vše ok...Po nasazení je potřeba tuto závadu smazat i v diagnostice a pak již bylo vše v pořádku......
Pak se mi stalo, že po nárazu kamínku jsem byl přinucen měnit i přední čidlo - poté standardně výměna a vymazání na diagnostice a vše OK........
Nevím co s tím máš za problém.........
Jinak je potřeba mít v pořádku i přední čidla, aby fungoval systém vzadu......jakmile je špatný jedno čidlo, nefunguje nic......
BMW M3 E90
Víťa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Heini 24. 7. 2011 09:31

Třeba je vymazání závady z ŘJ věc, kterou polobozi z garážservisu nezvládají, zato dementi z autorizáků ano :D Přízviska servicemanů jsou psána optikou autora dotazu, abych nebyl špatně pochopen. ;-)
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků