Na zimáky je vhodnější plech nebo ALU?

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 18. 10. 2010 11:42

Tomas B píše:
K86 píše:
Tomas B píše:je to jedno

K86: máš recht - hlavně minulej rok jsem to nemohl z těch kol "vyklepat" a nebylo to příjemný! Ale jsem taky estet, takže musej být alu - těch 5 měsíců se pak nedá na auto koukat


na tuto zimu jsem koupil poklice a skoro cele kolo je zakryto poklici, takze snih nema sanci :-)


ale hnusný je to pořád :D


ja ty kola mel zadaco, takze estetiku neresim. :-]
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 10. 2010 11:49

Plech. Odolnější vůči mechanickému poškození, nenabírá se dovnitř disku tolik sníh (ten může rozhodit vyvážení kol) a pořídíš-li k němu hezký poklice, dá se na to i dívat.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 10. 2010 11:51

Taky jsem pro plech.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 10. 2010 11:57

speleo píše:Plech. Odolnější vůči mechanickému poškození, nenabírá se dovnitř disku tolik sníh (ten může rozhodit vyvážení kol) a pořídíš-li k němu hezký poklice, dá se na to i dívat.


nedá a nevyvrátí mi to nikdo ;-)

-- 18. 10. 2010 12:57 --

miromen4 píše:Taky jsem pro plech.


jestli se bavíme o chlastu tak možná, ale jen zcela vyjímečně
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 10. 2010 12:00

Tomas B píše:
speleo píše:Plech. Odolnější vůči mechanickému poškození, nenabírá se dovnitř disku tolik sníh (ten může rozhodit vyvážení kol) a pořídíš-li k němu hezký poklice, dá se na to i dívat.


nedá a nevyvrátí mi to nikdo ;-)


Proč by ti to někdo vyvracel - to záleží čistě na subjektivních pocitech každého soudruha :-]
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 10. 2010 12:05

Raději plech a pěkne disky ktere mnohdy vypadaji lip než některe levne Alu ktere jsou škarede jak noc a navic kvalita asi taky nebude za moc stat.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 10. 2010 12:10

speleo píše:
Tomas B píše:
speleo píše:Plech. Odolnější vůči mechanickému poškození, nenabírá se dovnitř disku tolik sníh (ten může rozhodit vyvážení kol) a pořídíš-li k němu hezký poklice, dá se na to i dívat.


nedá a nevyvrátí mi to nikdo ;-)


Proč by ti to někdo vyvracel - to záleží čistě na subjektivních pocitech každého soudruha :-]


to já taky nevim proč by mi to někdo vyvracel, když by to byla zbytečná práce :-D
Já jsem alu soudruh
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 18. 10. 2010 12:26

kdyz sem mel zimaky na plechacich na Primere.. tak sem jezdil radeji bez poklic .. nebo chcete-li .. ozdobnych krytu kol :)

ale je pravda ze kdyz clovek poskrabe poklici a nebo alu-disk ..tak je to veeeelkkyyyy rozdil :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 10. 2010 12:52

nesmíš škrábat, to je jednoduchý
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hombre_71 18. 10. 2010 14:04

jsem pro alu, nereznou jako plechy a líp se ošetřují - ale je to na vkusu "každého soudruha", že ?
hombre_71
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 18. 10. 2010 14:45

Sem pro plech - v zimě radši sedim uvnitř než bych se na to zvenku díval, no a plech váží míň takže se snáz tahne do kůlny k uskladnění :-P
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 10. 2010 14:50

pozor, ale ostatní se koukaj ;-)

btw: v létě sedíš teda kde? :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jericho26 18. 10. 2010 14:54

myšpulín píše:
jericho26 píše:Nejlepší jsou dřevěný kola. Po zimě se vyhodí a nebo schovají na další zimu na topení :-D

Nejsi taky majitel Logana jako já?


Kdepak logana nemám mám Kjundaje Sonatu r.v.2005

U dřívějších aut jsem se s tím vždycky jebal na léto hliníky na zimu plechy. Teď už na to *****ám. Auto jsem koupil v září na hliníkách se zimákama a letost to tak už zůstane a na jaře koupím jen letní gumy a přehodím to
jericho26
Nováček

Odeslat příspěvekod motorol 18. 10. 2010 16:24

Tomas B píše:pozor, ale ostatní se koukaj ;-)

btw: v létě sedíš teda kde? :D

V létě sedim na zahrádce a kochám se pohledem na svý auto :mrgreen:
Na kola fakt dlabu, letní na liťákách sem k tomu měl, jinak bych si je nekoupil. Stejně to stojí dost času v garáži kde to nikdo neocení a za jízdy toho ostatní moc neviděj.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 10. 2010 16:37

Já mám zimní od začátku auta na orezlých plechách 15" a poslední 2 roky už sem rezignoval i na poklice.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků