Diskuse o tématu Policajné kontroly a meranie (nemoderovaná)

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod avfi 17. 6. 2010 23:33

haldo> Ale zachovali sa ako profici, hru na zlodejov a policajtov hrali dalej :-D

matus> Ja som pocul, ze policajne auta nie su poistene - nemaju ani PZP, ani havarijne poistenie :potichu
avfi
Kolemjdoucí





Odeslat příspěvekod AndrejH 20. 6. 2010 20:32

Tak a demencia slovenskych kokotkov v zelenom nepozna hranice. Spravne citate PANI policajti! Dneska co som zazil ma strasne rozculilo. Pred tescom lamac zastal rumunsky motorkar, vedla zltej ciari ktora je ledva vydno. Nestal tam mozna ani 10sec a hned zanim doletela potetovana fabka a policajti v zeenych bundach. Vzali mu obcanak, technycak a vodicak. Nakolko ziaden z policajtov nevedel po anglicky tak to bolo velice smiesne. Povedali mu ze chcu pokutu, neviem kolko. Potom co im povedal ze nema ziadne peniaze, iba rumunske ani kartu ani nic, ze chce to poslat domov do rumunska. Naco nasi pani mu povedali ze chcu pokutu smiesnych 10eur! No on nemal a stale ho tam drzali. Potom mu povedali ze nech ich ide zohnat, ze ked ich nezozenie do 2minut tak oni pojdu prec lebo maju vela prace. Tak dobehol kumne ze ci mu nevymenim. Povedal som mu ze hore v tescu je zmenaren a on povedal ze tam ist nemoze lebo nema doklady lebo mu ich nechcu dat. Tak som mu dal 10e, bolo mi ho luto a on mi dal 100tych ich neviem co co je cca 25e aj ked som ich nechcel dal mi ich do vrecka. Povedal ze precestoval celu europu na motorke a nikde nemal problem z nicim. Dal im 10e, oni si ich dali do vrecka vratili mu papiere a isli si dalej filmovat kto prejde na cervenu... Pani kokotkovia, peknu reklamu robite Slovensku a podporujete cestovny ruch. Neskutocne nieco....
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod matuS 20. 6. 2010 22:00

nemas ich zaznamenanych? ECV, cas....
to by chcelo staznost...bude sa menit garnitura a nova metla dobre metie.

su to fakt kokoti, to je nemozne, ze taketo nieco urobia cudzincovi. kazdopadne bol to z ich strany pokus zneuzitia pravomoci verejneho cinitela, absolutne nemaju pravo zadrzat cudzincovi ziaden doklad. len na toto by uz bolo treba svedcit.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 21. 6. 2010 02:06

Dnes na D2ke stali zabaci s trojnozkou na krajnici pod mostom niekde za exitom Lozorno (cca km 38 podla cedul). Nevidel som kde zastavovali a ci vobec, ale ak ich napadlo behat do vozovky v tom tieni tak si nic ine ako prejdenie nezasluzia.

A potom este tmavy novy passat so Senickou znackou nacuvaval k betonovym zatarasom na exite toho zavreteho odpocivadla niekde pri Malackach. Ci to boli zabaci som si nestihol vsimnut. Ale zo starymi passatmi odtial radi meravali.
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod fio88 21. 6. 2010 09:02

andy : to mas pravdu velmi dobra vizitka pre Slovensko len co je pravda ...
papluh : odkedy nafasovali TruCam co je ovela spratnejsie zariadenie ako stare LTI s nim mozu meravat aj z auta volne odstaveneho pri ceste takze ani nevies ze ta mohli merat ;-)

inac vcera kamerovali stopku ako sa schadza z einsteinovej na na dolnozemsku v tej zakrute pred ekonomickou univerzitou ... pomalovana kia a som rozmyslal ze mu zakyvam ale nechcel som ko*ota provokovat 8-)

potom este LTI na kapitulskych poliach za odbockou ako sa deli cesta na petrzalku a na HP Berg ... bodovanych 50 km a mali brutalne plno lebo LTI bolo bez obsluhy ... polic golf a modra fobia + 4 trpaci
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrejH 21. 6. 2010 12:16

Viem len ze to bolo PMJ na fobii dlhej. Nic viac neviem... :(

Na tych poliach som ich aj ja stretol, uz som isiel 50kou a mali odstavene 4 auta plus golf a fobia
AndrejH
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2010 13:16

Tie polia su este vacsia <> ako ZOO. Viete mi presne povedat kde tam stoja (odkial meraju)?
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 21. 6. 2010 13:18

Znova som si overil, že je veľký nepomer medzi mužmi a ženami... Moja mladá vyfasovala za červenú pokutu 20,- eur, ja 150,-... :roll:

Dali jej aj bloček, podla mňa to museli napísať, že to je za niečo iné, inak by im to určite neprešlo u nadriadeých...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papluh 21. 6. 2010 13:33

Haldo: ja som ich videl v tej nedokoncenej odbocke skrytych za stromom napravo, hned po podideni mostu na Berg (este skor ako je zlava pripojka z einsteinovej)
http://maps.google.com/?ie=UTF8&hq=&hne ... 04962&z=18
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2010 13:48

Dava zmysel. Takze pomaly vjazd a potom pokracovat normalne dalej. To zase bude zbytocne spaleneho benzinu :(.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 21. 6. 2010 14:17

pozrem ci som mal zapnute foto . ked hej dodam .... ale stavaju tam na oboch stranach cesty ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků