KIA - leasing s 0% navýšením

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 17. 5. 2010 17:00

Kia na svých stránkách (http://www.kiamotors.cz/) nabízí leasing s 0% navýšením. Bohužel se mi nedaří na jejich stránkách ani jinde na internetu dohledat přesné podmínky takového leasingu.
Předpokládám, že třeba u auta za 400 000 budou chtít minimálně 50% akontaci a splátky by měly být dalších 200 00. To mi přijde jako výhodná (docela dobrá) nabídka - lepší než kupovat v hotovosti rovnou za 400 000.

Nemáte někdo 0% leasing od KIA(E)?

Díky.
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:07

Paul Atreides píše:Kia na svých stránkách (http://www.kiamotors.cz/) nabízí leasing s 0% navýšením. Bohužel se mi nedaří na jejich stránkách ani jinde na internetu dohledat přesné podmínky takového leasingu.
Předpokládám, že třeba u auta za 400 000 budou chtít minimálně 50% akontaci a splátky by měly být dalších 200 00. To mi přijde jako výhodná (docela dobrá) nabídka - lepší než kupovat v hotovosti rovnou za 400 000.

Nemáte někdo 0% leasing od KIA(E)?

Díky.



sice leasing bez navyseni nemam ani jsem si u Kie nenechal delat kalkulaci, ale moje zkusenost s leasingy bez navyseni u subaru, opelu a volkswagenu je takova, ze dostanes krasne nulove navyseni, ale na pojisteni zaplatis o x tisic vice nez normalne. U opelu a leasingu na 145 000 s akontaci 70% byla cena pojisteni auta u leasingu bez navyseni priblizne 24000. Stejny leasing s navysenim mel pojisteni za 13000. Takze ve finale to bylo +- stejne.
Takze byt tebou zajdu si do nejblizsi Kie udelat kalkulaci a uvidis.
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 17. 5. 2010 17:21

Díky, poprosím prodejce, aby mi nějakou kalkulaci udělal, bohužel přes internet prodejci moc nereagují :(
Takže jak jsme si myslel - stejně marži leasingovky přenesou na mě a nepokryjou ji ze zisku prodejce. Finanční zázraky se nedějí.:)
Naposledy upravil Paul Atreides dne 17. 5. 2010 17:30, celkově upraveno 1
Paul Atreides
nic

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:24

kalkulace pres web by nemela byt problem, taky jsem to tak udelal... posli mail najednou na 10 dealeru kii a uvidis ze tak pulka se chytne
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:25

Ale chce je vsechny dat do skryte kopie.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:26

proc? ja jim to poslal zamerne tak at se navzajem vidi a par lidi mi pak na golfa nabidlo zajimavou slevu - temer 17% z ceniku
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:30

Ja jednou takhle obeslal vice prodejcu Renault, taky jich bylo asi 10. Jen zadost o cenovou nabidku. Jeden mne poslal do *****, ze o cenu licitovat nebudou, druhej poslal nabidku dle ceniku a dalsi vubec neodpovedeli.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:34

ja poslal na cca 20 prodejcu vw, z toho asi ctvrtina se neozvala, jeden poslal oficialni cenik a vsichni ostatni poslali nejakou nabidku, s tim, ze po dalsi vymene emailu sli nekteri s cenou jeste niz. Kazdopadne dva hned na uvod dali cca 16% dolu a jeden necelych 17%
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:35

Tak asi nepotrebovali Renaultaci prodat. Je fakt, ze to bylo jeste pred krizi.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Tracid 17. 5. 2010 17:37

u me to bylo nekdy v lednu nebo v unoru. Jinak u opelu mi odpovedeli temer vsichni dotazani...
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 17. 5. 2010 17:38

někdy u 0% navýšení byla poslední splátka odost vyšší. normal leas. zaplatil třeba korunu a auto bylo jeho, ti s 0% třeba 50k. Myslim že reklama s 0% navýšením je v drtivé většině případů jen marketingový tah a peníze zaplatíš jinde a jinak, jen se to jinak jmenuje :-)
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 5. 2010 17:38

Tak to pak jo. Ja obesilal tak 4 roky nazpatek.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 5. 2010 18:50

Platí jednoduchá formulka pro 0% navýšení. Co nezaplatíš na navýšení, zaplatíš na pojištění. Prostě je zisk přenesen do pojistky, o kterou se šábne pojišťovna a leasingovka. Leasingovka tedy dostane podobnou provizi, kterou by normálně měla z toho leasingu. Nic tedy není zadarmo. Podobné to je se slevou při nákupu na leasing. Ta sleva je rozprostřena do splátek. Obvykle ještě zaplatíš více, než je normální leasing s plnou vstupní cenou. I z té slevy zaplatíš úroky ;-] . Aneb nechci slevu zadarmo :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 5. 2010 19:32

No, to byla ta vyjímka, která potvrzuje pravidlo. Hlavně to bylo v době, kdy stála Fabia pořádnou ránu. I když tedy automobilka udělala akci, která byla opravdu bez navýšení, tak na autě vytočila mnohem více než dnes. Pamatuji, že si kolega koupil Fabii combi 1,4 16V a dal za ní okolo 400 000,-. A byla to nějaká prostřední výbava bez ABS, klimatizace atd. Prostě šílený.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2010 19:39

Já taky a splnil sem si to, i když dnes sem na sebe ***** až hrůza.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků